44
Cross Fire \"új\" multis FPS
  • Optimus Prime
    #1
    A Cross Fire egy új vagy inkább újabb multira kihegyezett FPS. A játék maga már létezik kegy jó ideje Ázsiában, Koreában például nagy népszerűségnek örvend. A G4Box most a nyugati régióban akarja tovább népszerűsíteni, természetesen angol nyelven.
    A játék a szokványos multis lobby típus, minden meccs után kapunk XP pontokat és GP-t (virtuális pénz), amiért újabb fegyvert vagy felszerelést vásárolhatunk. Két kaszt közül választhatunk, mind kettő egy kiterjedt zsoldos szervezett. Szintén a szokásos játék módok vannak DM, TDM, Annihaliton Match (egy kör, egy élet) és egy újdonság a Ghost Mode. Itt a Black List tagjai láthatatlanok, ha mozdulatlanok, fegyverként pedig csupán kést használhatnak. A cél felrobbantani C4-essel az A vagy B célpontot. A Global Risk tagjainak pedig ezt kell meggátolniuk, ők minden fegyverrel rendelkeznek.

    A CF egyenlőre zárt bétaként érhető el, hamarosan jön a nyílt béta is. De a zártra sem lehetetlen bejutni, a FilePlanettől kapunk béta kulcsot majd regisztrálni a Cross Fire oldalán
  • BB7
    #2
    Uhh! Képek alapján nagyon bejön! Lecsapok egy bétakíjre!
  • BEAST #3
    Azt hiszem enis meglesem a betajat, ez a Ghost mode mokasnak tunik :)
  • EK1TEP
    #4
    Beállok énis a sorba!
    Nemsoká lejön!
  • Dizson
    #5
    Ha valaki hozzájut a zárt bétához akkor meg tudna hívni? A Cross Fire oldalán az van ki írva hogy : If you are currently in closed beta and would like to invite up to ten (10) of your friends to play too, click HERE.
  • Dizson
    #6
    Na megvan a béta kulcs. Szedem lefele. :)
  • Narxis
    #7
    Ezt az ATi szponzorálja?
  • JAG1
    #8
    Úr isten, még a CS-nél is rosszabb...
    Csak az időt vesztegetitek ezzel...
  • Dizson
    #9
    Na, felraktam a játékot sikeresen, és rámegyek a start-ra. Egy gond van, hogy újból indul a gépem. A felbontással lehet baja, vagy mi?
  • JAG1
    #10
    Ne szenvedj vele, a tamagocsim izgalmasabb...
  • kn00bis
    #11
    Videó alapján elég ratyi, maradok cs:s-nél
  • Dizson
    #12
    Kipróbáltad már igaz? Vagy képek alapján ítélsz?

    ( a problémámra tud valaki segíteni?)
  • EK1TEP
    #13
    Nah nekem megvan serverekig el is jutok rámegyek egyre betölt kicsit bevillan a pálya és visszadob a szobákhoz!
  • BEAST #14
    Tenyleg nem egy nagy cucc, de lehet valakinek ez tetszik.
  • Dizson
    #15
    valakinek működött már egyáltalán?
  • w77d
    #16
    videó alapján nagyon gyenge a game... gyenge grafika, hülye fizika és rajzfilmes effektek.... de azért majd egyszer kipróbálom...
  • Dizson
    #17
    Infó órán jó lesz.
  • kifli
    #18
    The Cross Fire beta is now CLOSED.

    Check back with FilePlanet for the latest exclusive betas!

    ezt írja nekem :(
  • kifli
    #19
    lol néztem videót nem is baj
  • kifli
    #20
    ennél még 1.6 is jobb
  • Optimus Prime
    #21
    Nos tényleg nem egy csúcs grafikából, de egy szóval se mondtam hogy ezért tetszik. :)
    Őszintén én se tudom mi tetszik rajta, de elég sokat játszottam vele. Jó móka és van egy hangulatos retro feelingje. Én például nagy classic játék rajongó vagyok. Képes vagyok órákat töltenie egy 5-8 éves játékkal is. A bétának nincs vége, legalábbis a hivatalos oldal szerint, de aki bejutott küldhet meghívót, akár én is, azt hiszem egy e-mail cím kell hozzá. De ha igaz hamarosan jön a nyílt béta is.
    Dizson: nem tudom mi lehet a baj a kapcsolódással. Nekem nem volt gond, bár egy-egy lag beütött nekem ma is 7349 volt a pingem. De minden oké, esetleg tűzfal vagy egyéb program blokkolhatja az nGuardot.
  • JAG1
    #22
    Szánalmas a gém, hagyjad má'.
    Ennél van sokkal jobb. Nem kell telepíteni, böngészőben megy.

    Phosfor...
    Mi ezzel nyomjuk melóba.
  • JAG1
    #23
    Bocs, Shockwave-et kell telepíteni, ha az nem lenne...
  • BB7
    #24
    Na UP!
    Remélem még páran olvassák a topicot, s berakták favba!

    Már egy ideje elindult az Open Beta, tehát már nem kell KEY és csak le kell tölteni, amit itt tehetsz meg ingyen!
    A játék telepítése/futtatás már nem okoz gondot! Minden hibát megszüntettek! [A GameGuard miatt, Windows7-en [b]még[/b] nem működik!]
    Closed beta-hoz képest szebb lett a játék! SOKKAL! És őrülten kifinomultabb! Rengetegen játszanak vele már most, és nincsenek csíterek!
    Sajnálatomra kevés a magyar, de remélem minél többen leszünk, és klánokat alapítunk, mert a játék azokat is támogatja! :)
    Gyere Te is! És játssz! :)
  • Optimus Prime
    #25
    Lehet én vagyok a másik magyar játékos, aki még nyomja. Annyira passzív és ellenséges volt a játék fogadtatása, hogy a nyílt bétát már nem merte reklámozni. Pedig jó lett, van pár új pálya és fegyver. Valamint bónusz cuccok és GP, aki anno próbálta a zárt bétát.
  • BB7
    #26
    Nagyon jól meg van csinálva a fejlődős rendszer is!
  • Kokler69
    #27
    "CS:s" nemtom, okosabb maradtál volna ha nem szólalsz meg...mellesleg szerintem elégjó a Cross Fire, gratula a készítőknek
  • BB7
    #28
    Imádom! :D

    Ki szokott innen aktívan játszani?
  • Optimus Prime
    #29
    Talán még én. :)
    Ophun néven. Holnaptól egyébként valami akció lesz plusz GP-t adnak 2 óra feletti játék után.
  • BB7
    #30
    OMG! Ránézek! :D
  • GX25
    #31
    Sziasztok!

    Van aki aktív játékos? SG-s szervert szokott valaki csinálni, vagy Magyart?
  • BB7
    #32
    Én, én, én!
  • GX25
    #33
    Milyen néven vagy fenn? Melyik szerveren szoktál lenni?
  • Optimus Prime
    #34
    Neveket, és akkor összejöhet az a kevés aktív játék. Én Ophun néven vagyok fent, valamelyik klán tagja is vagyok, voltam... rég játszottam mostanában, lehet kidobtak.
  • BB7
    #35
    Én a BB7 nevet használom ott is, klánban nem vagyok benne, hisz sajnos nem bírok naponta játszani, de elég sűrűn fent vagyok, elszórtan, néhol itt-néhol ott! :D
  • BB7
    #36
    Nincs kedve valakinek kicsit játszani?
  • BB7
    #37
    Óriási Update!

    Black Market Crates (Play the slots and win random prizes and coupons)
    - New Team Deathmatch Map: Fortress
    - New SP Weapon: AWM-Camo +5 Ammo
    - New Weapon: M4A1-Custom (Available through the Black Market Crates system)
    - New Weapon: PSG-1 Sniper Rifle (Available through the Black Market Crates system)
    - New Weapon: Golden Desert Eagle +3 Ammo (Available through the Black Market Crates system)
    - Golden AK-47 +8 Ammo (Available through the Black Market Crates system)
    - New Item: 5 New EXP+ Berets for various ranks
    - New Item: Bulletproof Helmet (damage reduction to head area)
    -New Item: Bulletproof Jacket (damage recution to torso)
    - Widescreen Support (1280x800 resolution)
    - Left-hand view (Places the gun on the left-side of the screen)
    - Various game updates, fixes, and general improvements
  • SewerRat
    #38
    Sziasztok!
    Játszik még valaki Crossfiret?

    Új modról mi a vélemény? Szerintem nagyonjó. Egyedi, és kicsit változatosságot vitt a játékba.
  • BB7
    #39
    Nekem tetszik, bár szerintem inkább fun, minthogy a statmegtartásra jó legyek!
  • Optimus Prime
    #40
    Én épp a mai nap szedtem le újra, már lehet egy éve is hogy nem játszom. Jók a updatek és a Mutation Mode is szórakoztató. A Combat Arms uncsi, az Exteel nem megy... valamiért csak ennél kötök ki a F2P multiknál.
    És végre van widescreen support is a játékban.