630
Szerintetek létezik?
  • trogerzsiger
    #1
    Hali!

    A téma adott.
    Szerintem nincs egy igazán jó barátság a két nem között.
  • LaszloLedzenyi
    #2
  • REPS0L
    #3
    nem!
  • hunbasser
    #4
    olyan barátság mint egy fiú-fiú vagy lány-lány között tényleg nem lehet szerintem sem.max haverság.de ilyen,hogy barátság...az szerintem az egyik részről már úgyis szerelem.
  • REPS0L
    #5
    ebbe estem én is bele egyszer, deszar volt :(
    (és még most is az)
  • tigeroo
    #6
    hiába barátok, attól még vonzódnak egymáshoz, valamelyik fél mindig többet fog érezni a másik iránt
  • trogerzsiger
    #7
    azhát, azért remélem betérnek ide hölgyek is, mert azok a csajok akiket megkérdeztem mondták hogy lazán van.
  • Atkamon
    #8
    igen, mert általában a fiúk azok, akik többet éreznek :)
  • Sir Quno Jedi
    #9
    Csak úgy lehet a barátod, ha valamelyik, avagy mindkét fél foglalt, ergó nem a barátod. Max. haverod lehet, ha egyiktek sem jön be a másiknak mint partner, de akkor meg minek ismerkedtek?!
  • Magic Boy
    #10
    Szerintem létezik.
    Sőt jobban is segíthetik egymást az élet útvesztőiben.
    De az tényleg ritka, ha megmarad barátságnak, hiszen előbb utóbb az egyik úgyis többet akar.
    Na mármost, mint tudjuk az a legjobb párkapcsolat ami barátságra épül és a partnered egyben a legjobb barátod is függetlenül attól, hogy honnan indult a kapcsolat.
  • Pepsi Twist
    #11
    szerintem ilyen nincs... barátság van rövid ideig... nekem volt pár olyanom hogy tényleg csak barátságnak indult aztán megdugtam és azért barátságba nem dugogatunk csak úgy :D

    barátság->szerelem barátság csak rövid ideig van
  • Sir Quno Jedi
    #12
    Mert egy egészséges férfi mindent meg akar ****ni ami csak mozog. Hacsak a lány nem ül csadorban, szagtalanító mezőben és nem hangtorzítón keresztül beszélnek, előbb-utóbb felkelti a fiú érdeklődését (hacsak nem olyan ronda, hogy egy jóérzésű víziló sem érintené meg, még bottal sem, de ugye ez csak ital kérdése).
  • Hydroceph
    #13
    Én is, de faszán jöttem ki belőle szerencsére, pedig kapcsolata volt :)
  • Hydroceph
    #14
    Ill most is van neki, csak másik:P
  • mama 2
    #15
    Lehet hogy ehhez a témához még én túl fiatal vagyok, de szerintem nincs.
    És most eszembe jutott valaki aki a barátjának tart, én viszont szeretem, viszont ő nem, de még ha szeretne, akkor sem lehetnénk együtt:')...
  • Sanyix
    #16
    Hát sztem, ha nem egy bányarém a lány és a fiú nem buzi, akkor nincs barátság, csak "barátság" tehát úgy tesz hogy barátság, de azért megmozdul a fantáziája, legalább a fiúnak. Magyarul a férfi minden lányt megdugna aki kicsit is tetszik neki, max türtőztetheti magát.
  • JAG1
    #17
    Attól még lehetnek barátok, hogy néha dugnak...
    Nem járnak, meg semmi, csak egy jófajta buli után lenyomnak pár kört.
    Naés?
  • Sanyix
    #18
    Amelyik férfi nem így gondolkodik, azzal bizony súlyos gondok vannak. Oké hogy fújdeszemétdizsnópasik, de ez van, így természetes, max hazudozni, meg színészkedni lehet...
  • Sanyix
    #19
    Bár az is igaz, hogy barátok is dughatnak, olyan mint a haverok között egy közös lerészegedés, vagy egy közös joint, stb.
  • Sir Quno Jedi
    #20
    Nem, azok már nem barátok, hanem laza szeretők. Ha bármelyiknek fix kapcsolata lesz, abba kell hagyniuk.
  • Magic Boy
    #21
    Akkor velem bizony súlyos gondok vannak szerinted, mert mióta ismerem a menyasszonyomat azóta egy lányra se néztem úgy, mint prédára csak úgy, mint egy emberre.
  • rumkola
    #22
    fiú-lány barátság nincs, csak haverság
    ha barátság van, akkor legalább az egyik már többet szeretne, csak nem mondja ki
  • Sanyix
    #23
    vagy az, hogy csak nekünk, vagy magadnak is hazudsz (bár ez is probléma, csak másféle) :)
  • Sir Quno Jedi
    #24
    Így van. Egy hímnemű barátoddal nyugodtan lerészegedhetsz, fekhetsz vele egy ágyban, átölelheted, beszélgethettek nyíltan szexről, nőkről, kurvákról, amiről jólesik, megpuszilhatod, levetkőzhetsz előtte, fürödhetsz vele, kedvedre finghatsz, böföghetsz, bekenheted álmában borotvahabbal, vagy leégetheted a szülei/barátai előtt és leszarhatod a véleményét, mivel az is csak pasi stb.-stb. Majd egy jót röhögtök utána. No, ha ezt egy lánnyal is előadod, mert csak a barátod, akkor tudsz valamit! (más kérdés, hogy ezeket én még fiúkkal sem szívesen csinálom :D)
  • Magic Boy
    #25
    Nem hazudok se nektek se magamnak csak szerelmes vagyok és a menyasszonyom megad nekem mindent amire szükségem van.
  • Magic Boy
    #26
    "Egy hímnemű barátoddal nyugodtan lerészegedhetsz, fekhetsz vele egy ágyban, átölelheted, megpuszilhatod, levetkőzhetsz előtte, fürödhetsz vele, kedvedre finghatsz, böföghetsz, bekenheted álmában borotvahabbal, vagy leégetheted a szülei/barátai előtt és leszarhatod a véleményét, mivel az is csak pasi stb.-stb."

    Ezeket egy lánnyal is meglehet csinálni, ha tényleg a barátod.
  • OrioN the S
    #27
    Fuh.. nekem eleg bonyolult tortenetem van..

    Baratok lettunk egyutt maszkaltunk a barati tarsasaggal egyutt ,ahonnan az egyik srac fuzogette ,de a leanyzo nem nagyon akarta a dolgot. Beszelgettunk msn-en is meg szemelyesen is orakon at ,aztan egyszer atjottek a baratokkal egyutt piazgatni (ott volt az a srac is aki fuzogette). Amikor hazaert ramirt msn-en ,h szivesen maradt volna meg dumalgatni vagy esetleg ot tis aludt volna. Nah es akkor mindketten kitalaltunk egymasnak ,hogy ki mit erez a masik irant. Azt hozzateszem kb. 6 eve nezegettuk egymast csak sajnos nem voltunk beszelo/barati viszonyba. Elmentunk setalni ,beszelgettunk es akkor elcsattant egy csok ,eleg filmbe illo korulmenyek kozt :) Utana jottek a gondok.. ugye ott volt a masik srac aki nagyon jo baratom. Kb 1 honapig titkoltuk a dolgot ,nagyon nehez volt ugy ulni a tarsasagban ,hogy egymashoz sem ertunk es baratkent viselkedtunk pedig langba voltunk. Aztan en fogtam magam es kitalaltam a baratomnak ,hogy mi is tortenik. Az elejen kiborult ideges volt es nem akart velunk ugy talalkozni ,hogy egyutt voltunk. Ezt en meg is ertem..tenyleg rossz lehetett ,de vegul megbeszeltuk. Nem reszletezem a dolgot jobban ,mert az nagyon hosszu lenne ,de a lenyeg: A baratnommel tobb ,mint egy eve vagyunk egyutt a baratommal meg sikerult tullepni ezen es azota is nagyon jo baratok vagyunk. Egyutt megyunk mindenhova a tarsasaggal. Nah igy lett baratsagbol parkapcsolat. Szoval.. ez a dolog attol fugg ,hogy melyik fel ,hogy all a masikhoz. Nekem is van lany ismerosom aki szigoruan baratom es ismerek olyan lanyt akinek van olyan fiu ismerose aki barat.
  • Sir Quno Jedi
    #28
    Örülünk neked, de sok embertől hallottuk már ezt az agymosott faszságot, aztán pár év múlva meg jöttek sírva-ríva. Légy boldog nyugodtan (most), de ne húzd fel vele a többieket! :D

    Gondolom, te sem bírod a szektásokat. Namármost a "szerelmes" és "mindent megkapok" emberek még egy fokkal rosszabbak is náluk. :DDD

    Aki abszolúte elfogult, az jobb ha nem nyilatkozik sűrűn...
  • hunbasser
    #29
    áhh,hidd el,mindkét félnek lehet párja,attól még az egyik fél szerelmes lesz a másikba egy idő után.bár azért a barátság fogalma is tisztázandó...mert ugye kinek mi a barátság
  • Hydroceph
    #30
    Volt annó egy barátnőm, akivel miutan szetmentunk is joban voltunk, nemegyszer lett volna alkalmam megdugni, de nem tettem. pedig Ő is és én is egyedul voltunk. szerintem ebben nincs semmi furcsa.
    egyik munkatársam rendszeresen dugja egy fővállalkozo feleségét, mivel elég sokat van távol a fazon. munkatársamnak 3 fia és egy 7 éves lánya van, természetesen feleség is. szo se rola, kurvara jol néz ki a nő akit huz, de én akkoris inkább ezt tartom szar dolognak, és nem éppen természetesnek..
  • Sir Quno Jedi
    #31
    Lófaxt! :D A nők 99.9%-át két szóval úgy vérig sértem, ha ismerem már a gyenge pontjait, hogy többet szóba sem áll velem és igaza van! :D Egy férfi meg csak röhög rajta teli szájjal. Ne beszéljünk már zőldségeket. (igaz férfit is sikerült már így elhajtanom, de talán nem is kár érte :DDD)
  • QuippeR
    #32
    na de attól, hogy többet szeretne, még lehetnek barátok.

    érted, ha én vezérigazgató akarok lenni egy cégben, attól még ugyanúgy nem vagyok vezérigazgató-jelölt, csak egy szimpla alkalmazott. :D
  • Sir Quno Jedi
    #33
    Az nem barátság, ha azért lófrálsz egy lány körül és próbálod a barátjának HAZUDNI magadat (őt is megtévesztve), mert éppen a becserkészés hosszú-hosszú időszakában leledzel (ennél szánalmasabb már amúgysem lehet egy férfi).
  • Hydroceph
    #34
    naja, de ha az az életcélod h vezérigazgato legyél, de tudod hogy ott nem lehetsz, akkor el is huzol egy másik céghez
  • OrioN the S
    #35
    Itt az a baj ,hogy mindket nem vonzodik egymashoz es ,ha egy no benyogi ,hogy o most bizony kielegit oralisan akkor nem fog ellenkezni neki egy ferfi ,ha baratok akkor sem. Kiveve ,ha parkapcsolatba el es szereti a parjat vagy tenyleg annyira szoros baratok ,hogy a masikat riasztja meg csak a gondolat is ,vagy buzi()
  • Hydroceph
    #36
    mi az, hogy becserkészés?
    sztem huyleség, amit mondtal.
    attol hogy valaki törödik a lánnyal, odafigyel rá tényleg, mert szeretné ha egy pár lennének, még nem lesz szánalmas
  • QuippeR
    #37
    nem kell, hogy hazudjon az ember, be lehet az ilyesmit férfiasan vallani.
  • Sir Quno Jedi
    #38
    Ha a barátjának hazudja magát, csakhogy a közelében maradhasson, az pediglen már az! A dolgokat idejében tisztázni KELL.
  • Magic Boy
    #39
    Erről én is mesélhetnék, mert rossz szokásom feszegetni a határokat.
    A jelenlegi menyasszonyomat is bántottam meg ezzel az elején (azóta nem), de fiút is nem is egyet. Pedig csak azt puhatolom, hogy meddig mehetek el sértődés nélkül.
  • Hydroceph
    #40
    :o ez meg egy oylan dolog h megölne a féltékenység ha tudnám h asszonynak egy fiu a legjobb baratja, szal sztem ha vkinek nem a párja a legjobb baratja az már nem is normalis kapcsolat, inkább a "laza szereteok" ah jedi mondta
    kurvára nem orulnék ha asszony nem engem hivna elsonek ha vmi fontos dolog történt, hanem vmi csoporttarsat