96
Egy elegáns,és olcsó telefon a Samsung-tól.
  • Kongy
    #1
    Csupán megnyitottam a topikot,hogy beszélhessünk eme telóról. Az én birtokomban is van egy kicsike,2 GB Memory-val kibővítve,100 MP3 számmal minimum. Tudtok rá valami jó játékot? Mert csak a PES 2008 meg a Tetris demó van meg egyelőre.
  • kakaoskalacs
    #2
    Vmi infot tesztet Pliiz
  • Bulykin
    #3
    nekem is ilyen telóm van egyébként és csak ajánlani tudom:)
    infót meg tényleg nem ártana írni...
  • Kongy
    #4
    Oké,akkor infók. :D

    *
    Súlya: 92g
    *
    Színes, grafikus kijelzo
    *
    GPRS WAP / Internet
    *
    MMS
    *
    Beépített kamera
    *
    FM-rádió
    *
    MP3-lejátszás
    *
    Beépített Kihangosítás
    *
    Bluetooth

    Ára:28.250, de a Vodafone-nál most 14.970 Ft-ért megkapod!



    és itt van működés közben!

    KATT
  • Lullaby
    #5
    Hm, nekem csak sima J700-am van de imádom (: Játékot én innen szedtem le. Az hogy SE portál, ne tévesszen meg, nagyon sok játék jó a Samsungra, de a felbontás legyen 128x160-as!
    Ami engem zavar a telefonban, az hogy középső és a jobb oldali gombra is a wap jön be amit nem tudok megváltoztatni.
  • caseih9400
    #6
    hogy lehet , hogy most a Vodafone-nál minden olcsóbb jóval??
  • Lullaby
    #7
    Mert kutya sem megy hozzájuk és valamivel csábítani kell az embereket :D
  • Kongy
    #8
    Jaja,mindenki T-Mobile-os. :M Én is Vodafone-os vagyok,mert ezt az ajánlatot nem hagyhattam ki. Egy Sharp GX17-em volt ezelőtt,ami 2006-ban vettem,de mai szemmel nézve már nagyon gagyi... A Samsung J700 nekm pont megfelelő. Nem egy iPhone,de tudja amit kell,és ez nekem elég.
  • Bulykin
    #9
    én amikor vettem ezt a J700amat akkor olyan akció volt h ha vittél telefont(akármilyet) beszámították 10eFtért...így csak 20eFt volt, de ez már régen volt^^
  • Bulykin
    #10
    tud vki erre a telefonra angol-magyar vagy magyar-angol szótárt??
    én egyszer próbáltam feltenni, de azt írta ki h túl nagy a jar(vagy jad:D) mérete... help pls^^
  • AlieN911
    #11
    Hello!

    van a teloban egy 2 Gb os memokártya, és az lenne a kérdésem, hogy hogy lehet rá tenni a cuccokat???
    Háttértárként, nem ismeri fel a gép, ill felismeri, de ha rámegyek a meghajtora, akkor nem talál semmit!!
    Samu PC progival meg nem találtam semmi használhatni valot!!

    Kösziii
  • AlieN911
    #12
    sikerült..
  • Kongy
    #13
    Na,és hogy? erre én is kivi lennék. Elég fáradtságos meló átpakolni mindent a memokártyára miután a telóra tettem...
  • Bulykin
    #14
    és még lenne egy kérdés: témákat lehet rá újakat pakolni? hogy? honnan:D?
  • AlieN911
    #15
    Ha jol emléxek, akkor:
    beállitásoknál a samsungos dolgon állt!
    bedugtam a gépre!
    utnna formáztam egyet a memokarin
    és áttállitottam háttértárra NEM huztam ki közbe!
    és sikerült! ha jol emléxek!

    nem az én telom, mutteré, neki csináltam, azért nem tudom pontosan h. mit hol kell állitani, és ezért nem mondom!
  • Attila8805
    #16
    A vodánál adnak hozzá memkarit gyárilag?
  • Bulykin
    #17
    nekem külön kellett venni hozzá a vodánál, bár az már régebben volt
  • Bulykin
    #18
    #10 és #14 senki?
  • Kongy
    #19
    Én spec külön vettem 2 Giga memót utólag a telómba. vodánál csak 12000KB memoryt adnak,ami 2 db kb 3 perces mp3 számra elég. :P Ezért memokari szinte kötelező.
  • rózsa67
    #20
    helló,nekem van egy sghj700-am,valaki segithetne hogy hogyan tudom elinditani a játékokat.Már feltöltöttem rá egy csomót az előirt felbontásban,de egyik sem indul.Köszi!
  • Bulykin
    #21
    nekem először az volt a gond h nem találta a .jad-okat, van egy olyan progi h JadMaker, azzal csinálj ha nincs...
    Egyébként pedig én innen szedem a játékokat:katt ide
  • Bulykin
    #22
    Témákkal kapcsolatban tud vki vmit? lehet egyáltalán új témákat rakni a telefonra???
  • RuriKo
    #23
    Helosztok!


    Én is témákat kerestem eddig de találtam is csak valahogy nekem nem engedi rárakni.. lehet egyáltalán rárakni témákat?

    Köszi!
  • rózsa67
    #24
    köszi! Próbáltam úgy is ahogy mondtad,de nem megy!Töltöttem onnan is amit megadtál,abban van jad fájl is,és az sem megy!Esetleg valami más tipp vagy valami tutti oldalt nem tudnál még?Köszi előre is!
  • rózsa67
    #25
    Bocsi az előbb rossz válaszra nyomtam! Neked szól!
  • Kongy
    #26
    Csak a standard témák vannak...sajnos ez egy ilyen mobil. Sony Ericssonra lehet jó témákat tenni...
  • Bulykin
    #27
    jaja, azért köcce^^
  • Kongy
    #28
    Esetleg meg tudjátok mondani,hogy a King kong mobil játékot honnan tom leszedni? Mert mindenhol csak Sony Ericssonra találtam meg... direkt Samsung J700-ra kell,mert különben kiír vmi hibát!!
  • Bulykin
    #29
    ez az egyetlen oldal amit találtam:D de ez is fizetős...
    katt ide
  • Kongy
    #30
    Hát ez gáz... pedig haverom a D600-án king kongozott anno...
  • Lullaby
    #31
    Honnan szereztél hozzá? (:
  • Kongy
    #32
    Googlebe beíros h JAD Maker és kiad egy progit amibe a JAR fájlokat be kell húzni és JAD (mobilos java game telepítő) file-t csinál belőle. Aztán USB kábel és az egyéb fájlokba másolod. Ott a JAD-ra klikkelve telepíted és jácchatsz is. Az alattam belinkelt oldalakról tudsz gameket leszedni ingyen.
  • ChaosTeam
    #33
    Az érdekelne engem, hogy a telefon alap csomagjában található Headset vagy külön kell venni?
  • Bulykin
    #34
    nekem alap volt
  • Lullaby
    #35
    Szótár érdekelt volna de idő közben találtam egyet. Igaz, ékezet csak úgy tudok berni ha benyomom a T9-et xD Zavaró, hogy korlátozva van a JAR/JAD-ok mérete pedig van egy gigás kártya a telóban....

    #33: nekem is volt hozzá alapból.
  • Bulykin
    #36
    ha kell majd keresek majd neked normális szótárt, olvastam múltkor h kérdezted, csak elfelejtettemXD
  • Lullaby
    #37
    Jó lenne, mert amiket találtam, mind túl nagy ><
  • Bulykin
    #38
    este nézz majd fel^^
  • ChaosTeam
    #39
    És milyen headset van hozzá? Sima, vagy Stereo, Vezetékes vagy BT?

    mert a samsung oldalán a telefonnál ezt írja:
    "Hallgathatod vezeték nélkül a Bluetooth vezeték nélküli sztereó fejhallgatóval"

    Csak az nem derül ki, hogy alapból adnak hozzá, vagy csak kiegészítőként vehető hozzá....
  • Kongy
    #40
    Én alapból kaptam a telóhoz headsetet,meg USB kábelt a Vidafone-nál. Namost azt,h ez milyen headset azt nemtom,mert nem értek hozzá. xD