17
  • pezo77
    #1
    Frankó. Már csak szép falfelületet kell keresni, meg reménykedni, hogy a ledekkel eléggé látható fényű kép jön létre...
  • babajaga
    #2
    "Az aprócska projektorral azonban akár egy kétszemélyes megbeszélésen is professzionális vetítést tarthatunk."

    Profi k*********t lehet vele létrehozni!
  • Möci
    #3
    Ez olyan meseszerű, hogy akár igaz is lehet.
    A hatásfokában azért én is kételkedem.
  • torcipepe
    #4
    ezért egy Bluetooth adaptert beledobhattak volna, mert PDA-n vagy mobilon nemigazán van kompozit kimenet, vga meg főképp.
  • 0Speed0
    #5
    Bemutató videón a laptop képét vetítik vele a falra. Csak az a baj, hogy a vetített kép átmérője kb. akkora, mint a noti képátlója. Tehát sok értelme van.

    Tényleg egy BT vevő hiányzik bele, mert egy pda-n lévő videót már inkább így kellene mutogatni...
  • passatgt
    #6
    kínaiak már csináltak mobilba épített projektort:)

  • NEXUS6
    #7
    Vazze neked 1.2 m-es notid van!!!???

    Baxus! Mutassá már egy képet róla!

  • NEXUS6
    #8
    Na faxa, most már a fejlett világ másolja Kínát. Hát ezt is megértük!;)
  • barii
    #9
    fejlett világ? láttad az Olimpiát?
  • Sir Quno Jedi
    #10
    Nekem ne mini projit gyátsanak, hanem rendes nagyprojit (2-3k ANSI lumen) de ledest! NO hang, már viszem is. Van is ilyen, de az is kicsi, merhogy portábilisre akarták ergó fényereje az nulla, gratulálok. A fényerő az egyik LEGFONTOSABB dolog egy projinál, ébresztő!
  • Sir Quno Jedi
    #11
    Legtöbbjük 20-50, néhányuk 100-160 lumenes (a nagyoknak), de ugye ez atomkarcsú a szokásos 2-3000 lumenhez képest. Így mégis mit tudnék vele vetíteni a 3méter SZÉLES 4:3-as vásznamra-e?!?
  • Tetsuo
    #12
    jo LEDes nemhiszem h van meg, de addig itt vannak ezek. Minek kell foltetlen LEDes??
  • 0Speed0
    #13
    A videón amit a faszi prezentált a nőnek nemvolt akkora képe... vagy akkor az emberek voltak nagyon nagyok...
    Ne a promó maszlagot magyarázd...
  • haxy27
    #14
    lesz ez még jobb is.
  • Mice
    #15
    hő,hang
  • globint
    #16
    Ma voltam a boltban, 99'900Ft-ba kerül a kütyü, már számlázták volna, csak éppen nem volt nálam elegendő pénz....

  • 987isti
    #17
    nem rosz a regebi teglakhoz kepest sokkal praktikusabbb