108
Autószalonokban rendezett nyílt hétvégékről itt végre értesülhetsz
  • Goruck
    #1
    Sziasztok, nem teláltam erről a témáról szóló topicot, de ha mégis lenne biztos ide linkelitek, attól nem tartok, ismerem már annyira az SGsek szokásait



    Tehát....
    Autós nyílt hétvégék: kerestem sokat a neten, de olyan helyet nem találtam ahol ki listáznák, hogy a hétvégén hova lehetne menni nyílthétvégére, általában a márkakereskedők honlapján sem tűntetik fel és olyan is előfordul, hogy csak néhány adott helyen van családi hétvége.
    Egy kis lista hogy ÉN miről tudok ami mostanság lesz


    Mostani hétvégén(nov. 8-9) :
    Honda
    Skoda
    Nissan
    VW péntektől!



    Jövő hétvégén(nov 15-16):
    Toyota
    Volvo



    autókereskedésekbe mehetünk kipróbálni az új kocsikat

    Régen sokat mentünk ilyenekre a családommal, és szerencsére mostanába újra felvettük ezt a szokást

    kérlek írjátok ide, hgy ti hol és mit láttatok
  • Pipör
    #2
    ez ilyesmi topik :
    link

    am a Vw-sre megyek :)
  • Szabi1991
    #3
    túl.képen mik is ezek a nyílt hétvégék ? :))
  • Goruck
    #4
    aha, köszi, az 'események' szóra eszembe se jutott volna keresni :S
  • Goruck
    #5
    elmész szépen az üzletbe és beülhetsz akármelyik kocsiba és általába 1 esetleg 2 tipust ki is lehet próbálni a forgalomban.
  • whiskeyman
    #6
    Volvohoz én is megyek, ki kell próbálni az XC60-at :D
  • Szabi1991
    #7
    jól hangzik... gondolom 2 hónapos jogsival nem vihetek el egy új verdát...
  • Goruck
    #8
    persze a Lexusnál sosincs családi hétvége, pedig beülnék egy LS600 L-be
    vagy ki pórbálnám
  • öregember
    #9
    pfffff, ez a családi program ? autószalon látogatás ebéd után ?
  • Goruck
    #10
    el is kell múlni 18nak....én 1,5 hónapja vagyok 18 és 6hónapos a jogsim, remélem kipróbálhatok valamit a hétvégén
  • Goruck
    #11
    nem, csak faterral szoktam menni, meg öcsémmel, nem megyünk oda kutyástúl, családostúl....nincs is kutyánk :D
  • Szabi1991
    #12
  • öregember
    #13
    itt pont leszarják, hogy vagy e már 18 .... a jogsi éveit nézik
  • Szabi1991
    #14
    loál, most nézem a képeid.. te is a 18-kerbe laksz ? o.0
  • öregember
    #15
    szerintem zárható a topik ..... fölösleges
  • LaszloLedzenyi
    #16
    Nekem örök emlék marad egy tesztvezetés. Itt bcs-n a helyi vw-audi kereskedésbe nyílt nap volt. ez olyan 2 éve volt kora összel. haverral elmentünk hogy kipróbáljuk a q7- tuareg vagy a6- ot. de elhappolták mindet. megyünk oda a csajhoz akinél felkellet iratkozni. hát srácok választhattok audi a3 sportback vagy porsche boxter s között.
    kinyílt a szemem mondom mi van?????????
    kérdem hogy most ugrat vagy nem? aszongya nem csak mindenki inkább a nagy szarokra kiváncsi. mondom akko én megyek és persze haver is a boxterrel.
    akkor vezettem életembe leggyorsabban, 240 körül volt az óra mikor lenéztem utána gyorsan lassítottam is. örök élmény, soha nem felejtem el.
  • Goruck
    #17
    abszolult nem, vidéki sutyó vagyok Érden lakom(20km BPtől) hol nézted a képeim?
  • Goruck
    #18
    Hé öreg, attól még hogy téged nem érdekell, nem kell bezárni, hány ennél feleslegesebb topic van,,,,azokat sem zárják be, akkor ezt sem kell, már vártam mikor ír ez ügyben valaki...tipikus SGs hozzáállás....
  • öregember
    #19
    240, egy tesztautóval ......... valami hihetőbbet találj ki
  • Goruck
    #20
    az már valami...
  • öregember
    #21
    autós események-be simán beférnek az ilyenek, tökmindegy h milyen nyílt nap
  • Goruck
    #22
    :D igaz, Skodánál ki kellett tölteni egy papírt és ilyenek voltak benne, hogy nem használod a tesztvezetést privát autóversenynke...meg a többi.. betartod a kereszt, a sebességkorlátozást(Ugye Laci?)....nem ittál...nem vagy betépve stb
  • Szabi1991
    #23
    inkább privibe folytatom.. :D
  • R0zs0máK
    #24
    2 éves jogsi alatt ne álmodozz :))
  • R0zs0máK
    #25
    Amúgy azt hittem, hogy hungaroring nyílt napokról lesz szó XDDD
  • öregember
    #26
    lesz valami asszem nov 15-én, de az autós események-be tuti van v lsz infó
  • Goruck
    #27
    ott mikor van ??

    de hagy álmodozzak :D
  • R0zs0máK
    #28
    Az évadzáró Drift Edzés :))
  • R0zs0máK
    #29
    Évente 3-4 alkalommal, idén már nincs több. (okt 24-én volt az utolsó)
  • Szabi1991
    #30
    Bajnokok tornája... a legjobb idei versenyzők... Suzukikkal...
  • Goruck
    #31
    jöhetnek az élmények is, mint a #16os
  • whiskeyman
    #32
    tavaly Seat Leon FRX-et teszteltem...hát egy-egy nagyobb dugással ért fel

    220-270 lóerő között mozog...pontosan nem tudni mennyi, mert az OCT nem adott ki infót erről (egyes autós magazinok szerint 270, írták, hogy jobban megy, mint a Cupra, ami 240 lovas)
    de ahogy a turbó szisszen egyet minden egyes gázelvételkor, az maga a mennyország
  • öregember
    #33
    én egy ferrarival jártam egy hétig, aztán tele lett a hamutartó ....
  • öregember
    #34
    egy valós élmény :
    Seat nyílt nap (III. Kunigunda u.), arra már nem emléxem, h milyen volt, de Leon rémlik
  • R0zs0máK
    #35
    Én tökre szeretek más autókat kipróbálni, de az az igazság hogy mindig mosollyal a számon ülök vissza a sajátomba utána :))

    De a múltkor XC60 D5 tesztvezetéskor könnyek fakadtak a szemembe a soros 5 henger hangjától :DD
  • Goruck
    #36
    mid van?
  • LaszloLedzenyi
    #37
    öhm, te nem vagy tisztába dolgokkal sajnos. ezeket az autókat pont azért adják oda hogy megtapossad.
    sőt mondok jobbat okostóni! nálunk itt békéscsaba és gyula közt lelőttek egy audi rs 6 ot. amivel véletlenül pont nyílthévégen egy tesztvezető ment. ja és a lenagyobb sebességgel lelőt autó magyarországon. asszem 266 km/h. lejet ott pesten nincs ilyen de itt nem ugatnak ha kicsit tempósabban mész
  • R0zs0máK
    #38
    Egy 24 éves japán 'szarom' :DD
  • Goruck
    #39
    nekem meg egy 16 éves japán álomautóm, na mégis pontosan mi?

    ez az enyém
  • R0zs0máK
    #40
    Ilyen