644

kalóz stratégia
  • Prince23
    #1
    Évek óta nem hallottunk a Tropico felől, miután 2003-ban jelent meg a legutóbbi rész, kis háttérbeli kavarásnak köszönhetően azonban jön a harmadik rész.

    Bevallom őszintén nem próbáltam az előző részeket, elvben itt-ott jobb értékeléseket kaptak, de számomra nem volt több a sorozat első blikkre egy átlagos kalózos stratégiánál, amelyhez Döglégy is a hangját adta (húha). A Take Two sem nagyon erőltette a sorozatot, nem is számítottunk folytatásra. De most mégis. Történt ugyanis, hogy a Kalypso Media megvásárolta a játék jogait az említett kiadótól, és az Imperium Romanumot is jegyző Haemimont Gamesszel új részt készíttet. Várjuk az első képeket és előzeteseket, mely alapján kiderül, hogy érdemes-e adni egy esélyt az új résznek.


    Forrás: GK
  • Sephi
    #2
    HUHUUUU!!!!

    Nekem az első két (három) Tropico must have volt!

  • cenobite
    #3
    Dettó! Jó kis gammák! Elő is keresem valahonnan.
  • mama 2
    #4
    YESTODAY!!! Az első és a második tropico a kedvencem volt, a Második rész meg is volt eredetiben, de aztán kölcsön adtuk valakinek, és elveszett:(.
    Remélem ez is olyan frankó lesz mint az előzők:).
  • Rip
    #5
    Érdemes megnézni, kik csinálták az 1. magyarítását (he-he)!
  • offkorzv2
    #6
    ellopta mer hülye vagy és tőled el lehet:(
  • Prince23
    #7
    GSO előzetes (magyarul)
  • Prince23
    #8
    3 új kép
  • Szega87
    #9
    új képek:









  • CamelX
    #10
    Legjobban várt játéknak betudva ;)
  • Elessar
    #11
    Tropico3.co.uk

    Ajánlom minden Tropico fan figyelmébe ezt az oldalt
  • Elessar
    #12
    Tropico 3 gameplay- Gamestar test

    Itt meg egy gameplay video, csodálatosan néz ki
  • Elessar
    #13


    Na így tán jobb is
  • Elessar
    #14


    na ez remélem már jó
  • CamelX
    #15
    Áááá, végig se bírtam nézni, csak húzza az agyam :D mikóómáá??? :D
  • nagykispeter
    #16
    Szeptember vége van írva az 576-ba és magyar nyelven 8990 pénzért
  • Prince23
    #17
  • Joybull
    #18
    GamesCon 2009-en bemutatásra került a Tropico 3. Sajnos csak nézni tudtam a játékot, de így is elbűvölő. A grafika sokat változott. Megosztok 2 ingame fotót a későbbiekben pedig egy rövidke video is feltöltésre kerül.




  • Joybull
    #19
    A video

    Tropico 3 ingame
  • grebber
    #20
    Október 16-án jön a game.A demó meg a szeptember 7-vel kezdődő héten jelenik meg!
  • Prince23
    #21
    Exkluzív HD trailer
  • grebber
    #22
    Aranylemezre került!
  • Tibbor
    #23
    Azért most már ideje lenne a játék műfaját helyesbíteni, hiszen ez minden lesz, csak nem kalózstratégia...
  • nagykispeter
    #24
    hát igen...
  • CamelX
    #25
    Hálisten! :D amennyire ronggyá játszottam az első rész original cd-jét, a 2-est csak úgy warezbe újonnan próbálva is instant uninstalt kapott, de olyat h oda se mertem nézni közbe:DDD
  • Tibbor
    #26
    Biztató hírek a demóról!Ha igaz a hír, holnap érkezik:

    Tropico 3 demo holnaptól!(Forrás: FilePlanet)
  • Joybull
    #27
    Demo 1
    http://www.clubic.com/actualite-299190-d...nible.html Demo 2
  • grebber
    #28
    Demo
  • Tibbor
    #29
    Kösz a még pontosabb infókat!Igaz, a FilePlanet demója nálam mindössze 350 mega körüli, és nagyon lassan jönne, viszont a globalgame.hu is ajánl 4 mirror-t, ahol már 1,1 gigás!Nekem itt a holland szerver a leggyorsabb, épp töltöm lefelé!
  • Hargi
    #30
    Én egy francia oldalról szedtem le, 45 perc alatt lent volt.
    Am csak nálam nem látszanak az épületek? :o
  • Hargi
    #31
    Ja és 1,1 gigásat szedtem le
  • Tibbor
    #32
    Nálam minden tökéletesen működik!Hihetetlen jó lett ez a játék és ez még csak a demó!Nekem nagyon tetszik!És a rádióbemondó szövege halálos!!!
  • nagykispeter
    #33
    Nekem is nagyon tetszik,a beállításoknál kell variálni!
    Nállam is először kockás volt az egész.
    Már alig várom amagyar verziót!
  • Tibbor
    #34
    Nagyon kellemes meglepetést okozott számomra a játék a Cities XL demója után.Tudom, a Tropico 3 nem kifejezetten városépítő stratégia, mint a Cities XL, de valahogy így kell kinéznie és "élnie" egy játékban egy városnak.Az aláfestő zene hangulatos, a kezelőfelület kézreálló és nem "rideg statisztikákat" olvashatunk csak, mint a másikban, hanem valahogy minden "felhasználóbarátabb".A grafika egyszerűen gyönyörű, részletgazdag, az avatarnak van értelme a gyakorlatban is, nem csak fölösleges sallang.Ugyanakkor az avatar tervező nincs túlbonyolítva.Pont annyiféle dolgot változtathatunk meg custom diktátorunkon, amennyi majd látszik is játék közben.(Pl. a szeme színének nem sok értelme lenne...)
    A demó nincs időkorláthoz kötve, az átlagos demóknál lényegesen többet nyújt és főleg - ezidáig - bugmentes!Úgyhogy grat a készítőknek, méltó folytatás lett.Csak bírjuk kivárni a teljeset...
  • CamelX
    #35
    Demo tesztelve, nagyon ott van, 1. rész színvonalát hozza, meg minden másban übereli. Kicsit több rendelet opciót elbírt volna még mondjuk, de szerintem így is többszáz játékórás darab lesz, Anno1404 után végre megint 1 komolyabb darab a műfajból :)
  • Faterx
    #36
    A jó link!!!
  • CamelX
    #37
    Még mindig csak 36 hozzászólás? ez nagyon kemény, pedig az első rész talán a valaha megírt legjobb játék volt (nem csak a műfajában), Gangsta Zolee magyarhangját nem is említve, elég komolyan adta a feelinget.
  • nagykispeter
    #38
    Ja ,szerintem kicsi a reklám a játék körül.A demot is csak ma láttam magyar honlapokon.
    A gamestar pedig még ma sem hírezte ki legalábbis délutánig.
  • Faterx
    #39
    ...továbbá ízlés dolga is, nálam mondjuk az év demója/játéka
  • puszta123
    #40
    Hali!

    Nagyon komoly a demó, csak állandóan megtámadják a szigetemet vagy a szovjetek vagy az amcsik...és így sosem tudom megcsinálni a pályát...hogy kéne kiküszöbölni? Az gondolom alap h az egyik félhez húzódni kell...nah én húzódtam, de annyit ért mint halottnak a...Másik h az épületek feltti piktogrammok mit jelentenek? Az eber áthúzva oké, nincs az épületben senki...viszont a zsák áthúzva? Nincs termelés? A másik meg a napocska az épület felett...arra nem jöttem rá h micsoda...Másik meg h az export/saját felhasználást nem lehet állítani sehol a játékban? Mert halódnak meg az embereim éhezésben mikor exportra viszek mindent. Köszi! :)