19
  • gumibéka
    #1
    Inkább a bosszúvágy jut a trailer alapján az eszembe mint a Piszkos Harry 6.
  • torreadorz
    #2
    Mindenesetre hihetetlen a pali. Egyrészt kiváló szinész másrészt nem semmi ahogy birja magát 78 évesen. Láttam egy-két "régebbi filmjét" (amikor még csak 70 éves volt...) és egyáltalán nem tünt hihetetlennek hogy ilyen idősen is képes leverni a rosszfiukat. Szóval minden tiszteletem felé.
  • Aldo Moro
    #3
    Szerintem is inkább valami bosszúvágy szerű film, kiváncsian várom. Az egyik kedvenc szinészem a régiek közül, azért szivesen látnám még egy régivágású westernben is.
  • marcee
    #4
    Mostanában néztem meg újra az Unforgiven-t, hát nem bírtam félbehagyni, már abban is kőkemény öregfiút játszik és teljesen hiteles. Az a film is elkezdett érdekelni!
  • Chocho
    #5
    Szebben én sem írhattam volna le. :)
  • Csak77
    #6
    Nagyon gáz, már menni is alig képes. Itt az ideje a megérdemelt nyugdíjnak!
  • kicsizoz
    #7
    Én már harminc valahány évesen várom a nyugis nyugdíjas éveimet, ő meg 78 évesen is 1000%-on pörög, nem mellékesen remek filmeket csinál. Elképesztő...
    Csak, hogy csatlakozzak: az Unforgiven zseniális volt!
  • kicsizoz
    #8
    Hozzászólásodból gondolom, hogy nem szoktad nézni a mostani filmjeit...
    Szerintem jobb mint fénykorában, vagy lehet azt kell mondjuk, hogy ez a másodvirágzása az igazi fénykora? (főleg mint rendező)
  • Pesta76
    #9
    Hát te tényleg nem láttad mostanában a filmjeit, mert ha láttad volna nem mondanál ilyen badarságot!
  • sandor8206
    #10
    Arkham Asylumlátom folytatod mélyenszántó gondolataidat te betmen krónikás, sztem fogd be mert megint beszo.od, te te főkemény

    amúgy Clint bácsi remélem csinál azért még valaha olyan filmeket is mint az Unforgiven, v, az Államérdek, Célkeresztben stb. tehát valami kommerszebbet és popcornosabbat de persze a jobbik fajtából mint amiket felsoroltam!
    Az Angelina Jolie-s filmről eddig közepes kritikákat olvastam, nem is nagyon érdekel de a Gran Torino meglessük:-D
  • winnie
    #11
    nem igazán van mostani filmje, így nem is igazán láthattuk őt. a kollega lent nem érti meg, ha a film egy menni is alig képes, mégis bosszuló öregemberről szól, akkor nem játszhatja el a főszereplőt shia mcbáff vagy zac ephron, bármennyire is akarja:)
  • kicsizoz
    #12
    A "mostanábant" a pályafutása hosszához igazítottan kicsit tágan értelmeztem, úgy értve mint "öreg korszaka", a kiegészítést köszi, így már talán felfogja... :)
  • Dakkon
    #13
    lol ez a figura megint alakít. wáow. mint az Arkham Asylum-al. látom más is megjegyzte ez a -t.
    tényleg szuper hangulata van a trailer-nek! és mekkora a hangja eredetiben! várjuk!
  • neoG
    #14
    no igen...az nagy égés volt:)))
  • CaptainRumi
    #15
    engem egyáltalán nem zavar, hogy ennyi idősen péppé ver mindenkit a vásznon...
    csak akkor nem értem Harrison Fordot minek kell fikázni, Indiana Jones-ként...

    Szóval sok ember saját vélemény nélkül azt írja amit a többség ír, csak azért, hogy jófej legyen.. tisztelet a kivételnek.

    és Chuck77 nek csak azért respect, mert ő már valószínüleg Indy-t is lehurrogta, szóval tartja a véleményét az idős emberekkel szemben xD
    de az Arkham Asylum sztori az viszont tényleg durva volt...pláne, hogy nekem okoskodott azzal, hogy ez nem abból van amikor felvetettem :D xD
  • bmw
    #16
    Egyik kedvenc.
  • otrosinka
    #17
    megnézzük, maximum tisztelet a dörti herinek.
    clint jó színész, és kész
  • isthun
    #18
    Eastwood egy példakép!
  • Tetsuo
    #19
    Megneznek tole 1 "Jopár dollárral tobbértet" is, mielott kipurcan.