176
Dracula 3: Path of the Dragon hamarosan
  • lewus
    #1
    Sziasztok van-e aki játszik ezzel a gaméval?
    Mert én igen kb. a közepe táján tartok nagyon szuper a fotolaborban
    elakadtam,a mikrofilmet kivettem a csipesszel a levélből és betettem
    a nagyítógépbe és nem tudom mit csináljak sajnos még csak angol
    leírás van,http://www.gameboomers.com/wtcheats/pcDd/dracula3.htm
    ezt szoktam lefordítani online de nem mindent lehet érthetően.
    Valaki aki túljutott ezen a részen segíthetne,elöre is köszi.
  • SouD
    #2
    ostoba spemmer vagyok-
  • lewus
    #3
    Enlarge the microfilm:

    Place the microfilm held by the tweezers on the glass plate above the enlarger on the left.

    Change the light to the red bulb by clicking on the switch above the sink.

    Now that the light is red, open the black box left of the sink.

    Take the tongs in front of the box and click-hold-move a photographic paper to the bottom of the enlarger. Right click to drop the tongs.

    Turn on the switch at the base of the enlarger. It will automatically turn off when done.

    Take the tongs and pick up-click-hold the photographic paper.

    Drop it in the left tray with developer. Count off 12 seconds. 1001, 1002, 1003...

    Pick up the paper using the tongs and drop it in the stop bath middle tray. Count off 7 seconds.

    Pick up the paper using the tongs and drop it in the fixer right tray. Count off 7 seconds.

    Pick up the paper using the tongs and hang it on the line above the table.
    Help segítsen valaki az a gond hogy a mikrofilmet hívom elő és amikor
    a 3tálcába teszem a fényképet akkor tönkremegy.Pedig a leírás szerint
    az elsőbe 12mp a 2.ba 7mp. és a 3.ba szintén 7mp-ig kell tartani és
    stopperolom az időt mégse jó.Mit tegyek?????
  • Fantos
    #4
    már 3 is van? dejó :) én a 2-ben egy hiba miatt elakadtam :( azzal játszotál? mert akkor emgkérdezném hogy télleg hiba volt-e
  • lewus
    #5
    hello igen végigvittem a 1et meg a 2őt is meg az origint is ha tudok segitek
    miröl van szó?
  • Fantos
    #6
    (origin? arról még nem halottam)az hogy a kettőben lemegyünk a betegekhez és ott van a vámpír na legyőzzük minden utána elkészítjük az anyagot és hozzáadjuk a pisztolyhoz és utána elvileg a szemüveges beteg beszél róla és odaadja a szemüveget de nekem nem akart beszélni a pisztolyról hiába kattintottam az ikonra semmi ez a játék hibája vagy én felejtetem el valamit?
  • lewus
    #7
    szia itt a magyar nyelvü végigjátszás azt nézd meg:
    http://www.adventuregames.hu/cikkek/dracula_ii__the_last_sanctuary_%5Bvegigjatszas%5D
  • Fantos
    #8
    ahogy olvasom semmit nem felejtetem ki akkor a gépben volt a hiba :(
  • Broafka
    #9
    ilyen topik már van :-/
    legalábbis én írtam bele egy párat, és egy páran végig is játszottuk már rég...
  • Broafka
    #10
    hmm, de lehet hogy keverem, akkor sry
  • lewus
    #11
    ilyen topik csak ez van tuti hogy kevered
  • atesszan
    #12
    Helló! Valaki mondja meg, hogy hol az a micro film, mert mindjárt megőrülök!!! Hat órája keresem.
  • bogyoka
    #13
    Hol van az a topic? Rákerestem, és csak ezt hozta be nekem.

    El vagyok én is akadva.

    Levettem a vért magamtól, és tovább nem tudom mit csináljak.
  • atesszan
    #14
    Tessék:itt van
  • bogyoka
    #15
    köszike, nagyon jó:)
  • atesszan
    #16
    Szivesen! Ha a microfilmig eljutsz, jegyezd meg hol van, oké?
  • bogyoka
    #17
    Okés megjegyzem

    Most még Maria-nál vagyok a pincében, és rézdróttal megcsináltam a szakadt vezetéket és még mindig nem jó valamiért nem értem.
  • atesszan
    #18
    Itt van egy kis help! angol nyelvü!
  • atesszan
    #19
    Különben mindjárt ott leszel, ahol el vagyok akadva, ugyhogy nagyon figyelj!.Valami levélből kell kiszedni a filmet csipesszel. Kérlek, ha megvagy vele, ird meg rögvest. Köszi!
  • bogyoka
    #20
    okés, megírom egyből, a leírást köszönöm, abból csinálom van róla kép is, de nálam valami nem oké még, de próbálkozom.
  • atesszan
    #21
    Itt van még egy leirás, ne ijedj meg ez holland, a webforditó itt is müködik!!
    Tehát:
  • atesszan
    #22
    Tiszta hülye vagyok, én egy valódi microfilmet kerestem!!! Már rég benne volt a gépben. Már csak az a baj, hogy a fotó sötét. na mindegy, majd megtudod!
  • atesszan
    #23
    Á, afotó miért marad sötét? Megőrülök!!!!
  • bogyoka
    #24
    Az én játékom nem jó, valami van vele, eddig sem volt tökéletes, mert a képek amit nézni kellett volna, meg aki alszik a koporsóban Janos, meg sem jelentek, vaktában csináltam meg, így vagyok a kapcsolószekrénnyel is. csak a kapcsoló és a hat bigyó látszik, és hiába rakom úgy, ahogy a képen van nem müködik.

    Talán holnap felrakjuk újra, és akkor tovább tudok menni.
  • bogyoka
    #25
    Ha eljutok odáig hátha rájövök:))
  • Fantos
    #26
    nekem kettővel van így hogy nem lehet beszélni az "atomfertőzött" pisztolyról az ürgével és máig nem jó hiába rakom újra :(
  • bogyoka
    #27
    akkor lehet, hogy hiába rakjuk újra, akkor feladom, nem tudom lejátszani, pedig nagyon tetszik.
  • atesszan
    #28
    Még sincs meg a microfilm, nem tudom hol lehet? Ha eljuttok oda, szóljatok.
  • bogyoka
    #29
    akkor nem azt találtad meg?:D
    Ha eljutok odáig megsúgom neked:))
  • atesszan
    #30
    Ja, köszi! János leveléből kéne kiszedni csipesszel, de hogy? Ennyit játékkal még nem tököltem!
  • atesszan
    #31
    bogyóka! Csak egy kérés: János levele már Nálad van. Nem próbálnád meg kiszedni csipesszel belőle a microfilmet, hátha Neked sikerül!
  • bogyoka
    #32
    megpróbálom:))
  • bogyoka
    #33
    sajnos nem megy, pedig emlékszem, hogy kellene lenni csipesznek nálam de nincs. Egyébként csak nézni engedi a levelet.

    És képzeld nálam úgy van, hogy rákattintok Jánosra, csak feketeség van, úgy kell az egérrel pásztáznom, hogy hol ad valami jelet, hogy van ott valami. Ilyen vacak a játékom:((
  • atesszan
    #34
    Akkor ott tényleg valami gáz van, sajnálom és köszi, hogy megpróbáltad! Jó éjt!
  • bogyoka
    #35
    de nem értem, pedig az invertoriban már új lapot kellett nyitnom, és ott volt a csipesz, nem értem hova tünt:DD

    Holnap újra fel lesz rakva a játék, hátha jó lesz:))
  • atesszan
    #36
    Pedig eldobni nem lehet. Elég érdekes szitu...
  • bogyoka
    #37
    pedig valami dobozt is összeszedtem már nem tudom mi volt a neve. Idegbajt kapok nemsokára:)
  • bogyoka
    #38
    kerestünk a játékra patch-ot de nincsen seholsem.
  • atesszan
    #39
    videokártya driver?
  • bogyoka
    #40
    nem, az még nem volt nálam.