28
Miami Ink - A tetoválók
  • SouD
    #1
    "A Discovery elviszi a nézőt a floridai South Beach-en található Miami Ink tetoválószalon színes, fájdalmas és izgalmas világába. A szalont négy barát nyitotta meg és üzemelteti, itt élnek, dolgoznak és töltik szabadidejüket. Ami James, Chris Nunez, Chris Garver és Darren Brass együtt népszerűsítik a tetoválás művészetét. A "Miami Ink" epizódjai hajnaltól késő éjszakáig követik nyomon a szereplők mindennapjait, és tudósítanak éjszakai ügyleteikről is. Amellett, hogy láthatjuk a művészeket munka közben, megismerjük az egyes tetoválások történetét és tulajdonosukhoz fűződő különleges viszonyukat. Az ügyfelek között a 18 éves újoncoktól kezdve a híres színészeken át a különféle szakmák komoly képviselőiig sokan megtalálhatók."

    Ez egy sorozat a Discovery travel & livingen. Nekem tetszik. :)
  • Doma #2

    Legjobban a Hawaii-on tett látogatásuk bemutatása tetszett.
    Oldaluk
  • SouD
    #3
    Azt a részt még nem láttam.
  • Akos 001
    #4
    Tetszik a sorozat...szeretem.
    Aki tudja a főcímdal címét pls szóljon :)
  • Balin
    #5
    hello!!
    nemrég kezdtem el nézni a tv6-on!!
    és azt szeretném kérdezni h ezeket nemszokta valaki felvenni és feltenni valahova? nagyon örülnék neki!!
    köszi.
  • technopeter
    #6
    angolul lehet szedni, mininova,btjunkie,
  • megalodon
    #7
    Nekem is! :)
    Amugy is tetkót tervezek és igy még akár valami ötlet is jöhet!
    Most volt egy rész és egy csaj valami hullámokat rakatott az oldalára,hát jó tetszett neki de szerintem egyátalán nem állt jól :S
  • technopeter
    #8
    Jah nekem se tetszett az a tetoválás a csajon... mind1 az a lényeg h neki tetszett:D
  • technopeter
    #9
    Most láttam, hogy kivált Kate von D a miami inkből haza ment los angelesbe és megalakította a la ink-et :D. az is jó ajánlom!
  • Zoltán000
    #10
    Valaki megtudja nekem mondani melyik évad? melyikrészben van egy olyan tetkó amiben a csávó egy pisztolyt whiskysüveget hagymát meg töltényt tetováltatt magára a nagybátja emlékére!!Mert abban van az a tetkó amit szeretnék

    Köszi
  • lamase
    #11
    Funky Kingston - Toots and the Maytals
  • Zoltán000
    #12
    Ez mi ez???
  • Gando
    #13
    amire válaszolt -.-
  • Zoltán000
    #14
    De ilyen rész nincs iss!!
  • Zoltán000
    #15
    ha igen akkor melyik évad??
  • Gando
    #16
    Nézdmár meg kinek az üzenetére válaszolt, mert nem a tiedre az biztos...
  • mikusmate
    #17
    Hello, remélem van még valaki aki olvassa a topicot :P
    Wikipedidán olvastam, hogy 4 évad van. Torrentoldalakon viszont látni 5. és 6. évadot is. Most akkor melyik az igaz?
    És még egy kérdés: 4. évadot honnan lehet beszerezni, mert torrent oldalon nem találni sehol sem. Próbáltam már a google-t de az sem segített.
  • ficsocsa
    #18
    Hali
    Ha valakinek megvan az összes miami ink vagy legalább pár évad akkor és elküldené nekem vagy valamilyen módon eljuttatná hozzám az irjon a [email protected] e-mail címre a részleteket megbeszéljük.
  • lamase
    #19
    hali, ez fórum és nem levelező lista. választ ide várd ne e-mailben..
  • ficsocsa
    #20
    Szevasz
    Azért írtam mail címet,hogy ha megvan valakinek és esetleg el is küldené nekem akkor a címemet nem írom ide ki!!
  • technopeter
    #21
    Tölsd le Te. VAnnak ingyenes külföldi torrent oldalak, letod tölteni te is . Olyan sok beszéd nincsen benne, hogy ne érsd meg az angolt.
  • ficsocsa
    #22
    Hali
    Megtudnál adni egyet ahonnan letudnám tölteni?? Köszi
  • mikusmate
    #23
    tessék :)
  • ficsocsa
    #24
    Köszi.Már megtaláltam én is :-)
  • Police88
    #25
    Nemtudjátok milyen szám megy az introban?
  • mikusmate
    #26
    Toots And The Maytals - Funky Kingston (Album Version)
  • Police88
    #27
    thx (megy csengőhangnak :D)
  • Jeti2
    #28
    lehet hülye kérdés :) de,
    Kat von D könyvét nem adták ki M.o.-n ugye?