232
Te hogyan képzeled el országod jövőjét? Mi az, amin változtatnál?
  • forsbergp21
    #1
    Üdv mindenkinek!
    Azért hoztam létre ezt a topikot, hogy leírhassuk véleményünket országunkról és annak fejlesztéséről.
    Kezdem is: Több izgalmas játékot a budapesti vidámparkba!
  • Coco
    #2
    hát ja ugyebár előszőr is ez mindennek az alapja. :D
  • Vaxi
    #3
    :DDDDDDDDDDD
  • Alexease
    #4
    Bovitsuk az allatkertet, mert nagyon sokan kint rekedtek!
  • Black Hawk
    #5
    nem tudom hogy milyen jövője lehet Magyarországnak de maradok mert érdekesnek tűnik :D
  • Benny04
    #6
    omg
  • Doma #9
    Még több völgyhidat és alagutat a metróvonalakra!
  • Timbo
    #10
    cirkuszt és kenyeret a népnek
  • caseih9400
    #11
    afrikai gyarmat leszünk figyeljétek meg
  • Alexease
    #12
    Lassan mar "indiai" gyarmat vagyunk...:)
  • caseih9400
    #13
  • forsbergp21
    #14
    A világért sem szeretnék semmire sem utalni (), de az izraeli elnök tényleg azt nyilatkozta, hogy szívesen megvenné Magyarországot.
    Amúgy mire célzol egész pontosan?
  • forsbergp21
    #15
    Na, leesett. Pont én kérdezek vissza, aki nyitotta a törölt topikot vaze..
  • edios
    #16
    Én változtatnék azon az általános szemléleten, h a politikusok a hibásak minden rosszért.

    És a rasszizmust gyökerestől kiírtanám.

    És körülöttünk levő országokkal szorosan együttműködnék mindenben.

    És eltörölném a szabad topiknyitási jogot az Esgéről.

    Ja bocs, naív, szánalmas Utó István vagyok..
  • Narxis
    #17
  • Narxis
    #18
    Remélem viccelsz, mer ez így elég durva.
  • solo
    #19
    Kapsz is zárás utánn^^
  • solo
    #20
    Amúgymeg, nemtudom, szépen lassan elqrják az országot ahogy van...
    Közlekedés az már nincs...Meg miaz, hogy most mindenhol 70 ről 50 re akarják csökkenteni a sebesség korlátot?: CCC
    Szánalom ez is, ahelyett, hogy utakat épÍtenének normálisan.
  • KILLER2
    #21
    Magyarország egy eladósodott, fejletlen ország, ahol semmit sem becsülnek meg. Az árak az egekben, a munkáért megépphogy adnak egy kis pénzt, de annak is leadózod a felét. A nyugdíj annyi, hogy az ember mire megöregszik, ha nincs félretéve egy valag pénze, akkor örül, ha a rezsi mellett tud még enni is. Mindenki lop, csal hazudnik, mert egyszerűen nincs mit tenni, mindenki próbálja menteni, ami menthető. És a legszebb az egészben, hogy az ország kedves vezetői is pont ezt csinálják. Nem tudom, hogy mi lesz itt később, de már most is jó nagy szar van. Mindent eladnak, amiből lehet szerezni egy kis pénzt, ami aztán valahogy mindig eltűnik vagy amire költik, az szart sem ér, az államadósság meg nem hogy csökkenne, de még csak nem is marad állandó, mert az is csak nő. Szeretem ezt a helyet, de szerintem aki teheti, húzzon innen a francba, valami olyan helyre, ahol megbecsülik a munkát.
  • Hegi90
    #22
    ekkora egy idióta topikot...
    egybkt valaki küldjön már linket arról az izraeli elnök nyilatkozatáról :Ð
  • endiboy
    #23
    bizony
  • forsbergp21
    #24
    Jó hozzászólás, szépen leírtad a valóságot. Azzal nem értek egyet, hogy húzzunk el, de mindenki maga dönt.
  • tomonor
    #25
    megyek angliába és szarom le magyarországot...
  • forsbergp21
    #26
    Köszi a hszt, viszlát.
  • forsbergp21
    #27
    Itt.
  • forsbergp21
    #28
    Videó itt, fordítás hozzá itt.
  • KILLER2
    #29
    Én sem úgy születtem, hogy húzzunk az országunkból a picsába, de ha belegondolsz, hogy itt milyen a helyzet és milyen a környező országokban és ezt összeveted azzal, hogy mik lesznek még itt, akkor... hát nem is tudom.
    De azért ha körülnézünk, mindenhol kezd elszaródni a helyzet. Én nem vagyok olyan ember, aki meg akar dögleni, meg hogy világvégeizébizé, szeretek élni, de kezd eljárni az idő a világ felett. Gazdasági válság, háborúk, sok helyen nagy szegénység, fogyó energiaforrások. Magyarországon kezd minden egyre drágább lenni, már csirkéből is csak a keleti fagyasztott szarokat kapjuk, a jó hazai húst és növényeket meg nevetséges áron eladjuk külföldre. Az emberek egyre csóróbbak, az a kis vezető réteg meg mindent összelopkod. Itt max az segítene, ha az egész parlamentet úgy ahogy van kirakni innen és olyanokat rakni oda, akik valóban megérdemlik és nem a saját zsebükre csinálnak majd mindent. Csak kérdés, hogy van-e ilyen.
  • pinnacle
    #30
    Fegyverbe!!!! :Asdasdadadad

    Mibe?:D Van 5 tankunk kb. meg 3 repülőnk. Izraelnek meg eléggé sokmindene van, repcsiktől kezdve tankokig. Izrael 1 nap alatt lerohanna, Amerika meg nem segitene, mert Izrael fontosabb mint mi...

    és itt nem ellened szóltam, hanem az oldal ellen...
  • utgyuru
    #31
    utólagos engedelmeddel ezt a szöveget lenyúlom aláírásnak :D:D:D
  • Ragnar360
    #32
    Mindig ilyen piszok marad - ez már történelem :)
  • The Protector
    #33
    Elhúzni innen?Az a megoldás?Embereknek lehet,de az országnak NEM.Az ország kurvadrága pénzért kitaníttatja a szakembereket és ők elmennek külföldre melózni.Mert jobban kijönnek anyagilag azzal ha jól megfizetik a dolgozót és nem képzik őket hanem máshonnan elvonják.Ezt hívják Brain Drainnak azaz agyelszívásnak.Végülis logikus.Simán megéri a Magyar szemmelvaló nagy fizuért elhívni külföldre a munkást minthogy a saját hazájában az ember kiképzi.És a sok " hülye" megy is.Ezzel teszi tönkre az országot.Ide jutunk.
  • pinnacle
    #34
    Ez okés, de miért hülye aki elmegy több fizetésért, jobb életkörülményért, egy jobb életbe?

    Ne azt baszogassuk aki elmegy külföldre, hanem aki hagyja a felsőbb körökből.
  • Vlala #35
    Annyi biztos, hogy Parád lesz a főváros.
    Augusztusban megvették Pestet, mindenhova ki volt írva, hogy Budapest Parádé...
  • The Protector
    #36
    Igazad van.Jah.És mellesleg ÉN külföldre megyek dolgozni.
  • Énvagyokazapád
    #37
    60 év felett nem adnék jogosítványt.
  • The Protector
    #38
    LLLLOLLLL
  • forsbergp21
    #39
    Ez így igaz, ahogy leírtad. Pont erről írok majd szakdolgozatot. Nem hiszem el, hogy erre nincs megoldás. Az állami finanszírozottakat ingyen kitanítjuk, és elhagyják az országot utána. Miért ne lehetne olyan intézkedést hozni, hogy ha 3 évig taníttatta az állam, akkor 3 évig dolgozzon is itt. Ha belegondolunk, ez évről évre bevétel lenne az államnak. Persze ez a valóságban nem ilyen egyszerű, ez csak egy lépés.
    Ha pedig elhagyja az országot, akkor fizesse vissza azt, amiből őt ellátták: 1 évre kb 300 000 ft. És ez csak egy szerződés.
  • forsbergp21
    #40
    Egyetértek.
  • pinnacle
    #41
    Ez az egész csak akkor működne, ha a fizetés megegyezik az EU-s szinttel egyébként senki nem menne iskolába, mert ugyanazzal a tudással Svédbe teszem azt 600k-t keress az ember, itthon meg 180k-t.

    Szal amig nincs normális élet, addig az ilyen intézkedés lázadáskiváltó lehet.
  • forsbergp21
    #42
    3-5 évről lenne szó. Akkora lázadást képzelnék el maximum, mint a vizitdíjnál vagy tandíjnál volt.