326
Igen, PC-re is jön!
  • STREEX
    #1
    A square enix végre ismét ellátogat a pc-s irányba és új RPG-je a mi gépünkre is megjelenik!
    Videók

    novemberben jelenik meg konzolokra és pár hónappal késöbb PC-re
  • mila69en
    #2
    várom már!! de konzolra:D
  • grebber
    #3
    Némi infó + videók
  • grebber
    #4
    Xbox 360-ra kijött!
  • Sephi
    #5
    Na majd írjatok le mi a véleményetek róla... nekem csak jövő heten érkezik.
  • grebber
    #6
    Engem is érdekelnek a vélemények és remélem pc-re is kijön majd valamikor mert erről nem sok info van :(
  • Seth
    #7
    SquareEnix szedd már össze magad :(
    Gamespot 6,5 / 10
    Official Xbox Magazine 7 / 10
    GamePro 3 / 5
  • zola2000
    #8
    Ne aggódj, a final fantasy 13ra, és a dragon quest 9re összeszedi magát, azok a nagy címek.
  • Sephi
    #9
    Igen?

    Sajnalom, de csak rohogni tudok ezek kijelenteseden. Attol hogy nagy cimek... messze nem jeletni azt, hogy jok lesznek.

    En mar csak a FF7 remake-ben remenykedem.
  • Victor1103
    #10
    Hát nem azért de ezek az értékelők szerintem egy nagy 0-át érnek.Nem azt mondom hogy mindenidők lejobb rpg-je lett,de akkoris.Ezek szószerint lehúzták.Gametrailers 8.0/10-et adott rá.Szerintem az már kicsit reálisabb.Amiket említ, hogy jó a történet (utoljára a Valkyrie Profile 2 volt aminek a története motivált arra hogy végigvigyem és most ennél is ezt érzem) , jók a szereplők (nem tudom nekem nagyon bejönnek,szimpik) , új a harcrendszer (nem a szokásos körökre osztott bár nekem azzal sincs különösebb bajom) , végre tartalmas (sokan sírnak,hogy milyen rövidek ezek az jrpg-k, állítólag ez 60 óra is lehet)és a prezentáció se csúnya (szerintem a square nagyon is jó grafikus körítést adott a játéknak az unreal3 motorral) mind megvannak benne. A játék legeslegnagyobb hibája az hogy egyszerűen televan pop-uppal és alacsony frame rattel küzd, azonban ha felmásoljuk a merevlemezre az valamennyire orvosolja ezt a hibát.
  • Sephi
    #11
    Napokban kapom meg... majd elválik.
  • zola2000
    #12
    "(szerintem a square nagyon is jó grafikus körítést adott a játéknak az unreal3 motorral)" Hát az igaz hogy nem néz ki rosszul a játék, de pl a Squarenek van egy saját motorja, amit a Star Ocean 4, Final Fantasy 13 is használ, azok sokkal szebbek még ennél is, bár ez se rossz.
  • grebber
    #13
    The Last Remnant - PC-s megjelenés tavasszal!

    Tavasszal köszönthetjük asztali rendszereken a Square Enix időzített exkluzív szerepjátékát, a Last Remnant-ot.

    Hónapokkal ezelőtt komoly támadások érték a Square Enix vállalatát, a Sony rendszeréhez szokott rajongóik ellenségesen fogadták elkövetkezendő alkotásaik támogatott platformjait. Sokan bukásukat jósolták üzletpolitikájuk miatt, szépen-lassan elcsendesedett a háborgó vita és megindultak világhódító útjukra a Square Enix produktumok. Last Remnant névre hallgató szerepjátékuk november huszadikai megjelenése pillanatában már tudhattuk, hogy valamikor tiszteletét teszi közöttünk asztali rendszerekre kihegyezett változata. Kontinensünkön jövő tavasszal eshetünk neki a fantáziavilágnak. Még nem tudni milyen másolásvédelmi eljárásokkal vértezik fel a Last Remnant kerekedő testét, azonban helyet kapott a Games for Windows katalógusban, így mindenképpen használnunk kell az utóbbi időkben sokak által kissé megutált klienst.

    info: Gamestar
  • Kandurex
    #14
    De jó, megnéztem pár review -ot...hogy pont ezt a hulladékot nyomja a Square Enix...inkább az FF XIII. tolná a képünkbe,..ja, hogy az sikeres és a PC azt nem érdemli, köszi

    ...mindegy, amúgy se a régi már a csapat, szerintem az ex veteránok akik otthagyták őket, alkothatták az Enix játékfejlesztő gerincét, lásd L.O. szóval nem veszítünk semmit!
  • Sephi
    #15
    En mar a FFXIII-ben sem bizok... ezek egyre melyebre süllyednek :(
  • grebber
    #16
    Last Remnant - PC-s megjelenés áprilisban!

    Azt már tudtuk, hogy idén tavasszal érkezik a Square Enix játéka PC-re, de most már azt is tudjuk, pontosan mikor.

    Igaz, egyelőre csak a japán megjelenési dátumot közölték a közönséggel, de ha figyelmesen olvasunk a sorok között, akkor rájöhetnünk, hogy a honosítás már valószínűleg kész, így nem kell hónapokat várnunk. A Famitsu magazin szerint a játék április 9-én landol az üzletekben - japánban. A felsorolt PC-s extrák pediglen a következőek: a csaták alatt látható hosszadalmas animációkat felgyorsíthatjuk kedvünkre, annyi vezető - leader - osztályú karakterünk lehet amennyit csak akarunk, a felszereléseinket használat előtt szemügyre vehetjük a menüben, és a legfontosabb, hogy a játék alapban tartalmazza a japán és az angol szinkront. Kíváncsi leszek milyen fogadtatásban részesül majd a Square Enix új játéka PC-s berkekben, mert bár a sztori jónak tűnik, én akárhány videót néztem meg, valahogy a csata nem jött be. No, de sebaj, attól még tetszhet ez mindenki másnak, és reméljük hamarosan érkezik a Last Remnant ide Európába is.

    info: Gamestar
  • TomDantes
    #17
    Gépigénye:


    Minimum System Requirements:

    * Windows XP SP 2 / Windows Vista SP 1
    * CPU: Intel Core 2 Duo (2GHz) / AMD Athlon X2 (2GHz)
    * RAM: 1.5 GB Ram
    * Graphics Card: NVIDIA GeForce 8600 VRAM 256 Mb
    * Sound Card: Direct X 9.0c compatible
    * 15 GB Hard Disk space

    Recommended System Requirements:

    * Windows Vista SP 1
    * CPU: Intel Core 2 Duo (2.4GHz) / AMD Athlon X2 (2.4GHz)
    * RAM : 2 GB Ram
    * Graphics Card: NVIDIA GeForce 8800 VRAM 512 Mo
    * Sound Card: Direct X 9.0c compatible
    * 15 GB Hard Disk space

    Érdkes.... a minimum és az ajánlott is Nvidia? He? Atin nem
    megy?

    Meg ajánlott...Vista? Miért Vista az ajánlott?

    Egyébként elmegy gépigény.
  • Tatyla
    #18
    jó a gépigény most futtattam le a benchmarkot 85,5 fps-t hozott ki a végére...
    jó lesz ez már alig várom,anno FF rajongó voltam míg volt konzolom,a Square az meg csak Square még.
  • Istencsászár
    #19
    Ez nem pont FF lesz, ahhoz jelenleg a Lost Odyssey áll a legközelebb, ez egy kicsit más főleg a harcrendszere ami nagyon más, vagy bejön majd vagy nem...
  • grebber
    #20
    Akit érdekel nézze meg! The Last Remnant Benchmark (280MB)
  • Sir Quno Jedi
    #21
    Mivelhogy inkább srpg.
  • Sephi
    #22
    Hmm max rezen 70 az atlag FPS. :D
  • Seth
    #23
    " Square az meg csak Square még"

    Sajna már nem a régi. Egyre több játékot adnak ki és így egyre kevesebb idő jut az egyes projektekre,szinte mindegyik mostanában kijött játékuk erősen bukta
  • Sephi
    #24
    FF10 óta nem volt ÉRDEMES Square játék... azaz amióta Square Enix lett.
  • Tatyla
    #25
    ez szomorú,pedig régen milyen jó volt,anno ps1-en FFVII-VIII-IX a kedvencem volt...
    ja meg a Chrono Cross!
  • Sephi
    #26
    Igen azon etalonok voltak.

    Eniq is csinal kurva jo jatekokat. Pl Soul Blazer es Terranigma.
  • Sir Quno Jedi
    #27
    Nem kék sírni ez egy jó játék, megérte az árát. Ámde a pécére beígért könnyítésekkel már én is kicsit szkeptikus vagyok, de azé megnézem.
  • Sephi
    #28
    Amugy megsem birtam ki, es elkeztem jatszani boxon. Valoban diavetites de a harc rendszer TOTALISAN megfogott. Szal nekem nyero a jatek.
  • BEAST #29
    Kivancsi leszek a pece verziora :o
  • Sir Quno Jedi
    #30
    Banyek, eddig szidtad az új Square gammákat, aztán most mégsenem?!?!? :D
  • Sephi
    #31
    Igen szidtam de ezt nem szidtam, mivel ma ültem neki előszór. :PPPP
  • Sephi
    #32
    Bozralmasan idegesito, hogy 12 emberrel megyek csataba, mindent szejelverek, hirtelen nekem ront egy mob amit pont nem vettem eszre, es harom crit-el kinyirja a csapatot. Ha nem mentek...
  • Sephi
    #33
    Jatszik vele valaki? Ivory Plans-on vagyok es nem vagom mivan a csapattal. Van egy tonna Leaderem meg egy csomo katonam, megis csak 5-en tudunk harcba indulni. Vagy minden leaderhez csatoljak katonakat kulon? Lehet olyat?
  • Prince23
    #34
    Megjelenés: március 20!
  • Seth
    #35
    Van vmi trial verzió a neten, próbálta már vki?
    Game Size..: 1.01 gb


    -----------------
    Game Description
    -----------------
    The Last Remnant Trial Version lets you visit and experience the first
    few dungeons and towns found in the retail game. You can also freely
    change the line-up of your unions to make the most of the Last Remnant
    battle system.


    --------------
    Install Notes
    --------------
    1. Extract TheLastRemnantTrial RAR files.
    2. Run Setup.exe.
    3. Follow on-screen instructions to install game.
    4. Enjoy!


    --------------------
    System Requirements
    --------------------

    Minimum System Requirements

    OS: Windows® XP SP2/Vista® SP1 *1 *2
    CPU: Intel® Core™2 Duo (2GHz) / AMD Athlon™ X2 (2GHz)
    Memory: 1.5GB or higher
    HDD: 3GB or higher
    Graphics: NVIDIA® GeForce® 8600 VRAM 256MB or better *3
    Sound: 100% DirectSound® compatible sound card (DirectX®9.0c or higher)
    Display: 1024x768 32bit
    DirectX: DirectX® 9.0c
    Input: Mouse, Keyboard

    Recommended System

    OS: Windows Vista® SP1 *2
    CPU: Intel®Core™2 Duo(2.4GHz or higher)/AMD Athlon™ X2(2.4GHz or higher)
    Memory: 2GB or higher
    HDD: 3GB or higher
    Graphics: NVIDIA® GeForce® 8800 VRAM 512MB or better *3
    Sound: 100% DirectSound® compatible sound card (DirectX®9.0c or higher)
    Display: 1280x720 32bit
    DirectX: DirectX® 10 (OS Default) *4
    Input: Mouse, Keyboard, Xbox 360® Controller for Windows®

    *1 Windows® XP Professional x64 Edition and server-related OS are not supported.
    *2 32-bit/64-bit are supported for Windows Vista®.
    *3 Laptop versions and onboard video are not supported.
    Video cards that share the same VRAM as the main memory are not supported.
    *4 The version used is DirectX® 9.0c.
  • Seth
    #36
    ITT a link a demóhoz
  • Sephi
    #37
    En eltevedtem Elysion -ban :P Nem talalom az Academy bejaratat :)
  • Sir Quno Jedi
    #38
    Van egy utca, ahol van két bejárat is, egyik az lesz. Térképen jól látszik.
  • grebber
    #39
    Azt hittem ez fasza agyonkaszab hent lesz.De mivel nem tudok angolul nem sokra mentem töröltem is :(
  • Sir Quno Jedi
    #40
    Eltévedtél, ez egy sprg, azaz sratégiai/taktikai RPG.