49
Nokia 6555
  • Airbus A380
    #1
    Tegnap kaptam.


    Eddig ez a legjobb telefonom, kézreálló billentyűk , méretes jól látható kijelző, jó kezelhetőség, stb.... szóval imádom.

  • Airbus A380
    #2
  • nandorb
    #3
    valami info?
  • whiskeyman
    #4
    és??
    ennyi?
    kutyát nem érdekel, hogy kaptad-e...ha olyan jó ez a sz@r, akkor pötyögjél már róla valami infót
  • passatgt
    #5
    lehet telefonálni vele meg szétnyitható

    ja és kívül van egy óra
  • 5c0rp330n
    #6
    divatfos?
  • Airbus A380
    #7
    neten millió teszt van.


    Gondoltam leírja a véleményét róla akinek még ilyen van.
  • whiskeyman
    #8
    "neten millió teszt van."

    ja, ok...akkor zárható

    komolyan azért nyitottad, hogy villogjál vele, hogy milyen fasza kis női telefont kaptál?

    hát lol
  • dragon11
    #9
    Haver, fogd vissza magad.
  • Kicsikiraly
    #10
    ne haragudj de igaza van.
  • passatgt
    #11
    nem haragszom
  • whiskeyman
    #12
    miért mit csinálsz kicsilány? befonod a hajam?
    ja és haverod a tudod kid
  • gotchaaa
    #13
    forr a levegő
  • Pipör
    #14
    akkor add is el
  • Petka
    #15
    Telefonguru összegzés:

    "Elmondhatjuk róla, hogy egy kellemes telefon. Közepes tudással, külsejét tekintve inkább nőknek ajánlható. Kicsit hiányzik belőle a rádió, meg egy jobb kamera."
  • whiskeyman
    #16
    ennyi :D
  • desigo
    #17
    lehet anyámnak veszek ilyet xDDDDDD
  • Airbus A380
    #18
    Hát án nőnek nem ajánlanám-


    Vannak kimondottan női telefonok ez sztem nem az a kategória. (formailag) bár ez relatív egyéni megitélés. Láttam én már kimondottan fiús telót amit én a kezembe nem vettem volna mert azt mondtam hogy lányos.


    az sg-n megszokott topikrombolásotokhoz meg inkább nem fűzök kommentárt.


    komolyan azért nyitottad, hogy villogjál vele, hogy milyen fasza kis női telefont kaptál?


    Nem csak ennek a telefonnak van itt topikja...........
  • atomkrumpli
    #19
    "Tegnap kaptam. Eddig ez a legjobb telefonom" - megfontolt lehetsz ha két napja a tied de már kijelented ez a legjobb. Nem ártana leírnod miről szeretnél cseverészni a topikodban gondolom nem csak dicsekedés miatt nyitottad...
  • whiskeyman
    #20
    "Vannak kimondottan női telefonok ez sztem nem az a kategória. (formailag) bár ez relatív egyéni megitélés. "

    ezzel egyedül vagy, nem csak nekem fordult meg a fejemben, hogy ez bizony női telefon...

    "Láttam én már kimondottan fiús telót amit én a kezembe nem vettem volna"

    háááát, akkor bizony más is megfordul a fejemben...

    "az sg-n megszokott topikrombolásotokhoz meg inkább nem fűzök kommentárt. "
    akkor nézd meg a nyitott témáidat, gondolkozz egy kicsit, hogy miért "rombolják"
  • Airbus A380
    #21
    Akkor csak nyugodtan nézzél át másik fórumokba. :o) mindenhol ajálva van himeknek is.... kimondottan mindenkinek való telefon. az meg nem nagyon izgat hogy neked meg SG-s topikromboló haverjaidnak mi fordul meg a fejedbe....
  • Airbus A380
    #22
    megfontolt lehetsz ha két napja a tied de már kijelented ez a legjobb.


    Mivel ismerem a többi eddigi telefonomat ezért tudhatom hogy eddig ez a legtutibb.
  • Airbus A380
    #23
    PL a telefon guru-ba is ajálva van srácoknak is. Az más kérdés hogy a cikkíró szerint inkább női telefon. De mint montam ez megitéllés kérdése.
    ez szerintem lányos telefon mégis fiu ismerősöm mondta hogy neki ilyen van.
  • Airbus A380
    #24
    Eggyetlen hibája a telefonnak hogy 1 nap alatt megadja magát az aksi. :(
  • soldier18
    #25
    Elmondom a véleményemet (lehet hogy senkit sem érdekel de leszarom):

    A topic nyitója nem villogni szeretne hanem tippeket a telefonhoz gondolom témákat,progikat hasonló dolgokat.
    Csak ezt nem írta le így télleg úgy tűnik hogy villogni akar vele de azért a többiek sem (értem ezt:whiskeyman) valami értelmesek.
  • whiskeyman
    #26
    mit szeretnél újreg?
    3 napja regeltél, elég nagy lett máris az arc
  • Airbus A380
    #27
    Pontosan. (más fórumon ezt nem kell leírni.... de az SG-s bandától ne várj egyebet mind amit itt művelnek.,,,, meg sok más topikba. )


    Meg leginkább arra gondoltam hogy más is leírhatja a tapasztalatait a telóval kapcsolatba.
  • Airbus A380
    #28
    állísd le magadat,,,,,,
  • Airbus A380
    #29
    Ha netán másnak is van ilyen készüléke akkor megkérdezném hogy neki is nagyon gyorsan merül e a telefonja.
  • whiskeyman
    #30
    nem furcsa, hogy vadiúj teló és 1 nap lemerül?
  • soldier18
    #31
    Ha 1perce regeltem volna akkor is elmontam volna a véleményemet.......Egyébként ez jellemző az ilyen emberekre ha nem tudnak valami okosat visszaszólni megnéznik a másik adatlapját és az alapján nekiállnak sértegetni pl:te csak 14 vagy,te új reg vagy ne szólj be stb....
  • Airbus A380
    #32
    Nem mivel minden fórumon ez a legfőbb panasz a telefonnal szemnben , amúgy ki mondta neked hogy 1 napos ? én kaptam pár napja.
  • Airbus A380
    #33
    Hát ha ő csak 14 éves akkor azt hiszem sejtem miért irogatja ekkora hévvel hogy csak villogni akartam.
  • whiskeyman
    #34
    #24-ben írtad, hogy 1 nap alatt lemerül...
    nem azt írtam, hogy 1 napos te


    hanem, hogy nem furcsa, hogy 1 nap alatt lemerül egy vadi új telefon???
    olvasd már el mit írtam, aztán dumálj!

    de nem is értem minek írogatok ide :C
    amúgy meg szánalmas, hogy az alregeddel dumálsz, erről ennyit
  • soldier18
    #35
    most meg alreg :) Előbb gondolkodj aztán írj......
  • Airbus A380
    #36
    Valószinműleg alapból konstrukciós hibás ez a típus.


    de nem is értem minek írogatok ide :C mert az SG-n ez a szokás amit itt a haverjaiddal művelsz normális fórumon odacsapna a modi..... itt sajnos felesleges szólni nekik képtelenek intézkedni...
  • whiskeyman
    #37
    újreg vagy, meg is látszik
  • whiskeyman
    #38
    nem a haverjaim, gondolkozz mielőtt ilyet írsz

    de mind1 is, gratulálok a telefonodhoz, használd egészséggel
  • soldier18
    #39
  • desigo
    #40
    "Eddig ez a legjobb telefonom"
    "Valószinműleg alapból konstrukciós hibás ez a típus."

    értem...