30
Szal..
  • Sephi
    #1
    Hi.

    Remélem nincs ilyen téma mert én nem találtam.

    Az a lényeg, hogy most lesz a házassági évfordulónk és ötleteket szeretnek kerni, hova vihettem az asszonyt itt Budapesten vagy környékére. Nem feltétlenül vacsorára gondolok itt.

    (akit nem érdekel a téma legyen szíves nem OFF-olni meg humorizálni!)
  • kulabácsi
    #2
    az ágyba :D
    am meg ez eléggé izé kérdés, az érdeklődési körötök nagy szerepet játszik abban h hova vigyed, nem mindenkinek tetszik az ami a másiknak...szvsz itt nem hiszem h sok választ fogsz kapni a kérdésedre, kicsit pontosítani kéne h milyen ötleteket vársz
  • Sephi
    #3
    Oszinten valami olyan helyre gondoltam, ahova el lehetne menni es relax. Meg romantikus is legyen. Az a baj, hogy en meg MO-n nem unepeltem hazzasagi evfordulot ezert fogalmam sincs mit merre :(
  • tugyiti
    #4
    a terror házába elsőnek aztán egy swinger klubba majd elviszed a westendbe pizsamát venni ez elég relax meg romantikus.
  • Sephi
    #5
    Nem igaz, hogy nem bírják ki egyesek...
  • Narxis
    #6
    :DDDDDDDD

    Szerintem vidd el vacsorázni, aztán sétáljatok. Ez a jó régi bevált recept. Vaaaagy Duna-parton holdfényes éjszakán egy séta és átadsz neki ott egy ajándékot, valami kicsit, mondjuk egy szép ékszert.
  • bertino
    #7
    terror háza :D
  • Taranov
    #8
    Hát a Westend rendkívül romantikus, mondhatom :D
  • OrioN the S
    #9
    Faterek mindig elmennek a dunara setahajokazni ami egybe van kotve egy vacsoraval(persze a hajon) asszem 2-2,5 oras progi. Vagy fogj egy uveg bort es hozza ket poharat ,aztan irany a janos-hegy.. kisetaltok oda ahol szep a kilatas leultok es elborozgattok ^^sztem ez tok jo... en is kitesztelem hamarosan.
  • Lord Nomak
    #10
    Én nem vagyok házas egyelőre de nekem is volt és van évvfordulom barátnőmmel.. Tavaly pl színházban voltunk utána elmentünk vacsorázni, idén pedig állatkertben, kiállításon és vacsorázni. :)
    Jövőre pedig egy kis üdülést tervezek Sopronban pár napra pl :)
    De sokszor a legjobb recept ha csak boldoggá teszed szerintem, én születésnapjára idén megfőztem 2 olyan ételt amit életében nem evett de a hozzávalókat szereti. Sokszor az apróságok többet érnek mint ahogy említetted a "sablon" vacsorák szerintem. Kis fantázia és hálás lesz érte.
  • rumkola
    #11
    Sajnos ezzel jár ha akkor kocka vagy, hogy még ezt is az SG-n kérdezed meg...
    :D
  • Rita79
    #12
    Szerintem vidd el egy wellness hotelbe 2 napra, ennek minden nő örül és te is kikapcsolódsz.
    Nézz körül a neten, lenne tippem, de az már reklám lenne.
  • immovable
    #13
    hát elég nagy baj, ha itt kérsz tanácsot :(

    ha ismered, tudod mit szeret.
    vagy ha szinházakra, étteremekre, wellness 7végékre vagy kiváncsi a google segít.

    #4 :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
  • SötétBarom
    #14
    a.) Leitatod, úgy, hogy elájuljon, majd begyűröd a hátsó ülésre, és uccu lezúzol dél horvátországa, ahol is amikor fölébred, egy gyönyörű sziklás tengerpartról kísérheti figyelemmel a napfelkeltét. (másnaposság részletkérdés)

    b.)Veszel neki egy cicát.

    c.)Saját magad által prezentált vacsi elég jó ötlet, érdemes eljátszani a gondolattal. Egy kiváló üveg vörösbor nem hiányozhat, erre vigyázz!

    d.)Vidd ki Bécsbe egy éjszakára (nem tudom hol laksz, de ha Pesten akkor annyira nem nagy ügy, ha máshol a dunántúlon akkor sem..) Ott kinézel valami remek programot (van elég), majd utána elkölthettek egy romantikus vacsorát valamelyik általad preferált étteremben.. Igaz, hogy az idő már nem alkalmas, de ha melegebb van, akkor a Prater sztem jópofa választás (gyermetegebb, vidám lelkivilágú nő nem árt hozzá..)

    e.)Nem tudom mennyire extrém, de elviheted gokartozni, esetleg vezethetnétek pályán egy Evo-t vagy Imprezát (valami cég foglalkozik ezzel, az enyém erre tuti vevő lenne..)

    f.)Valami falusi szállás, két nap nyugi, sok szex. Finom tojásrántotta reggelire, alvás, henyélés, net-tv-minden szar mellőzése..


    Most így hirtelen ennyi.. C:

  • Pluskast
    #15
    Kastélyszálló? Van belőle elég sok az országban pláne olyan mai welness szálló is. Gödöllön van egy ilyen nagyon jó kis hely oda érdemes elmenni. Nagyon kutúrált az egész.
  • Dzsini
    #16
    Hajókirándulás BP-ről Visegrádig, ott lehet kicsit nézelődni, és este vissza lecsordogálni, a hajón egy pezsgőt kortyolgatva az esti város fényeit nézegetni...
  • Molnibalage
    #17
    Ráckevén is van ilyen és vele szemben ott a Duna mögötte meg egy kis park tóval.
  • Sephi
    #18
    Koszonom az otleteket! A hajozas nagyon tetszik :D

    (azoknak meg akik offoltak, remelem tiszta, hogy otleteket kertem. Ez nem jelenti azt, hogy nekem nem volt otletem csak BP-en meg nem volt ilyen alkalmam es annyira nem ismerem a lehetosegeket.De remelem megvolt a napi oromuk, hogy ujra ertelmesen beszolhatnak velekinek.)
  • Carlos
    #19
    Énis a wellnes-t javallom, voltunk párommal és tetszett neki. Ilyen kényeztetős izé.
    Aztán egy kellemes vacsora (ha romantikus, akkor a szokásos: gyertya, virág) ha nem akkor az nem kell.
    Aztán séta, majd megleped az álltalad választott fehérnemű szettel és a többi meg már csak rajtatok múlik.
  • mila69en
    #20
    baszki én meg azt olvastam hogy hazugsági évforduló
  • John Cena
    #21
    Hát vidd el sátorozni 2napra és olcsó is!:D
  • öregember
    #22
    vidd el az állatkertbe
  • Tinman #23
    Szal.. azért nem bírják ki, mert az SG-n kérdezed meg /átlagéletkor 20 alatt/, hogy felnőtt emberként, hová vidd az asszonyt. Ez valahol gáz...


    Amúgy még 2 év és 10 év együttlétünk meglesz... ha beledöglök is trópusi utazás lesz belőle. Hajrá.
  • Botond #24
    Mi minden évben (ez azt jelenti, hogy már 3x is), elmegyünk aznap este vacsizni ugyanoda, ahol a lagzi volt, és átbeszéljük az elmúlt évet meg az elkövetkezőt. :) Nem hangzik túl romantikusnak, pedig az. :)
  • zenoka
    #25
    hat ha elso hazzasagi evfordulo akkor:
    1.)vissza oda ahol a naszutatok volt vagy valami hosszu hetvege egy kastelyszalloban ( paradsasvarit ajanlani tudom legalabbis nekunk par eve bevallt keresztcsontig benyalnak)...ez a high budget
    2.) lowbudget de kicsit romantikusabb: elmentek a legeslegelso randi helyere es megprobaljatok szorul szora felidezni...es viragkuldo szolgalattal rendelsz oda szeep viragot plusz valami csecsebecset (fakultativ)
  • Molnibalage
    #26
    A Sasvárit én csak kintről láttam (a fluban szálltnuk meg túrázás alkalmával), de tényleg elég felsőkategóriásnak tűnik.
  • Aaell
    #27
    Ez a tipikus sg-s geci stílus, hiába mondod hogy ne, csak azért is... és ha már 1 elkezdi, akkor a többi "há akkor én miért ne...", szóval szánalmas.
  • Aspyrin
    #28
    :DDD
  • Aspyrin
    #29
    Idővel.. :)
  • junior1972
    #30
    Ja! a fogyatékosok szeretik