19
Vadnyugati western
  • Wolfsnack
    #1
    Hi!

    Érdekelne kinek melyik filmek jönnek be leginkább, kedvenc jelenetek, etc.
    Filmek beszerezhetősége is érdekelne, Újra szól a hatlövetű külön, mikortól lehet kapni dvd-n szinkronosan?
  • circa
    #2
    Sztem elférne ide
  • Wolfsnack
    #3
    Okoska, éppen azért nyitottam mert teljesen más a kettő
  • circa
    #4
    Te tudod, szerintem elég lett volna egy western topik is, annyira nem lesz forgalmas egyik topik se hogy ne fértek volna el egyben, de ha már így alakult akkor legyen így, ennyi erővel lehetne nyitni minden kategóriából 8 féle topikot, mert valami úgy is külömbözni fog bennük...
    Majd írják ide is ugyan azokat a filmeket mint oda, mert a többség úgy is azokat érti western alatt.
  • Montanosz
    #5
    mondjuk a másik spagetti western(((
  • Montanosz
    #6
    de ha western és minőség:
    Streets of Laredo
    és spielbergtől
    Into the West
  • edios
    #7
    Szét lehet itt választani a westerneket kismillió alkategóriába, de ha csak egy western topik lenne, annak se lenne túl nagy népszerűsége, szal sztem del.
  • John Cena
    #8
    itt a pont!
  • XxTyl3rxX
    #9
    #2
  • csiter
    #10

    "S a nagysikerű topic belelovagolt a naplementébe..."
  • uv
    #11
    a nem vadnyugati western az milyen? Rúzsa Sándor féle alföldi betyárwestern?
  • Wescone
    #12
    Ez itt Lucky Luke?
  • Gaborkik #13
    hát ott a suttogó bár az eltér 1 kicsit a témától , viszont ott vannak a Winnetou filmek van 1 csomó ...
  • Gaborkik #14
    de ha western kell Okt 4. Dunakeszi Western nap ....
  • Wescone
    #15
    Nekem vadnyugat kell!!!
  • Gaborkik #16
    Western napok eléggé hasonlítanak a vadnyugatra max annyi hogy több a fa :D ( itt volt a Rodeao ranch Győrben fénykorában tényleg jó kis vadnyugat volt ) vagy ott van No Name City na az télleg hasonlít a vadnyugatra
  • FL Zoli
    #17
    Tegnap néztem meg a Buch Cassidy és a Sundance Kölyköt
    Inkább a spagetti-ket preferálom..de ez is hatalmas film:)
  • Desiderata #18
    Melyik a legjobb amerikai western? - Origó
  • gulyasandras
    #19
    Déneskének üzenem, hogy egyszer egy saját véleményt is közölhetne, mert ezekkel a listákkal csak saját magát járatja le. (Nem kliséket, mantrákat kellene szajkózni, hanem leülni filmeket nézni.)

    A High-BCatSC-Hombre trió megérdemelten került a listára; a többi film egyáltalán nem méltó még egy top40-es összesítésre sem.

    Az első négy helyezett kifejezetten nevetséges.

    (Most pedig már tényleg irány a Balaton.)