11
  • kjasfhasdfasd
    #1
    Na, a mostanában itt tesztelt gépekhez képest egész jó. De annyira nem jó...
    A képeket azért el lehetett volna forgatni (teljes méretűeket...)

    Ilyen sem kell!
  • Möci
    #2
    ....és tessék kukoricára térdelni babajaga, Blasta és balozsi!!!!
  • cloud.strife
    #3
    Na gratulálok!!! több mint fél éves ez a gép, ikerült most letesztelni? LOL
  • balozsi
    #4
    Ahogy mondod!!!!!!!
  • rigidus
    #5
    A kepek tenyleg jok, de a kulseje basszus... ennek meg a haziorvosom is hasznat venne. Ha valakit koptetni akar csak eloveszi a taskajabol aztan mar jon is az aznapi...
  • gosub
    #6
    Azt hittem, hogy ez egy régi cikk ami idekeveredett. Tulajdonképpen az is csak előre dátumozhatták:) A Photokina után pedig lett volna min csemegézni!
  • babajaga
    #7
    Az viszont igaz hogy az állványmenetet ennél szerencsétlenebbül nem lehetett volna elhelyezni.
  • Möci
    #8
    Biztos ott a súlypontja.
  • babajaga
    #9
    Itt nem az a baj hogy súlypont e vagy nem hanem nincs egy oldalon támaszkodó felület a gép meghúzásnál nem fog a szélesebb részre rásimulni hanem elemelkedik tőle. Ezt barbár megoldásnak hívják.Azoknál a gépeknél ahol az állványmenet az optika középvonalában van az szinte sose a súlypont.
  • contumax
    #10
    Hali! Tudja valaki, hogy mekkora a max. használható memória? A 4Gigát kezeli?
  • csgery
    #11
    Annyit kezel, amekkorát beleraksz:]. Mindenféle kapacitású kártyát teljességgel felismer.
    Nekem ilyen gépem van, az igaz, hogy kikapcsolt állapotban egy picit csúnyácska, de viszont a képminőség mindent kárpótol. Egyetetlen hátránya (szerintem), a video közben inaktívvá váló zoom, de végülis ez nem videokamera, hanem egy fényképezőgép. De azért belebiggyeszthették vna:].
    A cikkel egy helyen viszont nem vagyok melegédve: sorozatképnél én nem tapasztaltam semmilyen lassulást, vihar közben fényképeztem sorozatfotókkal, és mindig kb 110 képnél álltam meg. Amint elengedtem az exponáló gombot, egy tizedmásodpercre megis jelent az utolsó kép, és fel is dolgozta.