25
  • Sanyix
    #1
    mocskos...
  • arty
    #2
    youtubra tehát mostantol anonym proxy mögül tölteni ;)
  • FoodLFG
    #3
    Kíváncsi vagyok, hogy mennyivel kevesebb látogatója lesz mostantól a jutubnak.
    Bár már eddig is problémás volt, mert törölgettek ezerrel.

    Mo-n senki sem fog ilyen felszólításokat kapni, ha meg igen, akkor ki nem fogja kiröhögni.. :D
  • FoodLFG
    #4
    ja meg a BitTorrentre kíváncsi leszek xD

    Most elfelejtették megemlíteni a thepiratebay.org-ot, hogy azt majd jól le fogják kapcsolni. hehe
    Lehet, de addig is megemlítem, hogy új csúcsot ért el nemrég a thepiratebay-en lévő peerek száma 15 millióval.
    Úgy tűnik sok bevétele lesz ennek a Nyomicon cégnek, ha lekapcsolják mind a 15 milka júzert..
    http://torrentfreak.com/the-pirate-bay-tops-15-million-users-080921/
  • P3h3ly
    #5
    Ez a Nexicon-os dolog nekem egyszerű zsarolásnak tűnik, jahogy mostmár vállalati szinten engedélyezett a zsarolás... Nem mondom jófelé haladunk.
  • Grifidos
    #6
    Blah!

    Amúgy is eléggé fos minőségben vannak a yuuutuube on a cuccok.

    Tök szuper, hogy valaki lemaszekol hobbiból egy videóklippet azután még vagy penget vagy jól a nyakára lépnek az általam nagyon utált "jogvédők" (bár az ingyenélő szemét csőcselék jobban illene rájuk), hogy barétom' nem fizettél jogdíjat a zenéért, az innen-onnan összeszedett film/játék/egyébb mozgókép felhasználásáért.
  • rigidus
    #7
    > nekem egyszerű zsarolásnak tűnik, jahogy mostmár vállalati szinten engedélyezett a zsarolás...

    Allami szinten evezredes hagyomanya van, ez megis senkit nem zavar.
  • TAJ86
    #8
    Persze, de azt pl. én is utálom amikor valaki feltesz egy komplett zenei albumot és a szám alatt végig egy borító van a háttérben...ez valóban kicsit gusztustalan.
  • TAJ86
    #9
    Azt nem mondanám hogy senkit nem zavar, max. vagy megszokod vagy megszopod
  • BIZ0906
    #10
    Reméljök nemsokára benő a nép feje lágya! És nem csak 10e megy ki az utcára kavicsokal hanem... xD
  • TAJ86
    #11
    miért pont Benő?
  • TAJ86
    #12
  • kukacS3K
    #13
    és mi számít jogsértőnek egyébként?
    a torrentet meg megnézném mer egyrészt ugye a központosítás hiánya másrészt meg egyik oldal sem egyezne bele hogy ráküldjék a szerverükre a szoftvert
  • rumkola
    #14
    és akkor ezek után a youtube-on mi lesz?
    :))))

    semmi? megszűnik?
    :DDDD
  • P3h3ly
    #15
    Igazad van viszont tudtommal mostanában a zsarolás nem legális tevékenység. Ezek szerint viszont tévedtem. Reszkessetek meg is alapítom mindjárt a saját cégemet amivel mindenkit akit tudok megfigyelek és ha valakinél bizonyíthatóan jogsértő dolgot találok akkor bizony neki "amnesztiát ajánlok" hogy szépen fogalmazzak. Csak viccelek, de akárhogy is nézem, megtehetném!
  • butuska66
    #16
    Ezek után kiváncsian várom mikor fogják a youtube ellenőrzést teljesen kiterjeszteni a politikai tartalmu videókra is
  • Harry Seldon
    #17
    Igen, egyetértek, rossz nézni azt a sok mélyen ostoba gyurcsánybuzit, igaz? :)
  • HöfEE
    #18
    Már így is ellenőrzik őket, úgyhogy erre nem kell várnod.
  • butuska66
    #19
    Ellenőrzik de még nincs hivatalos álláspont ezügyben mint az "illegális" videóknál. Egy-egy politikai tartalmú videót leszednek de nincs ezügyben nyílt állásfoglalás
  • npityusk
    #20
    szerintem meg az a sok éhenkórász pióca keverékeknél meg kellene vizsgálni a Pc jüket hogy mennyiILLEgális szar van rajtuk aztán mind börtönbe:D
    NEKÜNKJó mert nem lesznek:D
    Nekik jó mert győzött az igazság
    Az államnak is jó mert pénzt kap:D
  • Adenoma
    #21
    de most minek fenyegetni, mikor le is lőheted szegény feltöltőt? ennyire ne alacsonyodjunk már le! lelőni, kiirtani a még meg sem született gyermekeit, unokáit, és az unokái unokáit is.
  • m minnifield
    #22
    a kutyájáról és a szomszédokról se feledkezzünk meg.leginkább azt az ötletet támogatnám, hogy mindenki otthon ülljön, fején az agygéppel, és az aktuális ország aktuális vezére töltse az agyába a vezérelveket.
  • HöfEE
    #23
    Jogos! Igazad van!
  • vajon kiki
    #24
    Baromi egyszerű a megoldás, anonim böngészőkről kell feltölteni a jogvédett, illegális anyagokat és sem a szolgáltatónk , se a youtube nem fogja megtudni SOHA, hogy ki töltötte fel valójában.

    Kapcsolódó linkek:

    xerobank.com
    OperaTor
  • bigjoe
    #25
    Egyre kevésbé élek szívesen ebben a világan.. Ahol ennyi az idióta.. Menjen el dolgozni a sok jogvédő barom egy rendes munkahelyre vagy alkosson..
    A NAGY testvér ott van mindenhol..