212
A nevem Michael Westen. Kém voltam, amíg...
  • passatgt
    #1


    Michael Westen, a Burn Notice főszereplője kém volt, míg egyszer csak arra nem ébredt, hogy a CIA levette róla a kezét, és szabad prédaként menekül egészen Miami-ig. Így kezdődik a Burn Notice című sorozat, ami attól rohadt jó, hogy egy percig sem veszi túl komolyan magát, a főszeplő Jeff Donovan és a legjob havert hozó Bruce Campbell mókázása nagyon élvezetes, és így még Gabrielle Anwar szerepeltetését is meg lehet bocsátani.

    Amolyan akciósorozati elemekkel operáló vígjátékról van szó, van egy átívelő szál az évadon, és epizódonként egy-egy eset (az ex-kémnek is meg kell élnie valamiből, "biztonsági szakértő" lesz)
  • passatgt
    #2


    Bannernek
  • passatgt
    #3


    Csaj lehetne jobb is, de a karakteréhez nagyon jó, meg dugnám
  • berczely
    #4
    Írni nem írtak még de már banner kell xD
  • Kicsikiraly
    #5
    hú. csak nekem van olyan érzésem mintha szerencsétlenek fejét gyurmából gyúrta volna valami picasso wannabe?
  • passatgt
    #6
    "Egy fegyvermániás exbarátnő..."

    Ebbe a szerepbe tökéletes:)
  • sapkafej
    #7
    nem a csajjal van a baj, hanem szar a kép

    imádom a sorozatot
  • passatgt
    #8
    most néztem meg szünet előtti utolsó részt, hát rohadt egy cliffhanger
  • passatgt
    #9
    remek, én is szeretem a kedvenc sorozataimat
  • hitch
    #10
    kemény volt az évadzáró rész.
  • cherubim06
    #11
    évadzáró volt? melyik rész is?
  • cherubim06
    #12
    ja, megvan, dekár
  • passatgt
    #13
    nem évadzáró volt szerintem, csak egy kis szünet lesz:)
  • precision
    #14
    na miaz senki nem nézi? le van pukkanva a topik :D

    kijött a 3. évad 1. része, hosszupuskan van már magyar felirat is
  • passatgt
    #15
    tegnap megnéztem már:)
  • precision
    #16
    már én is megnéztem

    amúgy vicces, hogy az egyik legjobb sorozat topikjában 15 hsz van eddig, pedig már a 3. évad megy... mindenki csak prisonbreaket meg ilyen szarokat néz :)
  • Bullitt
    #17
    Hát, azok közül már mind eljutott kis hazánkba is, a Burn Notice pedig sajnos nem, pedig szvsz itthon is nagy sikere lenne.

    Következő rész i érdekes lesz van sneak peak a hivatalos oldalon.
  • Bullitt
    #18
    E hónap 14-én (kedd) este 10 órakor indul itthon a sorozat az RTL klubon, a fordítók meg a legszarabb címet adták neki, amit lehetett: "Minden lében négy kanál". Komolyan szánom azt, aki ezt kitalálta. Hol élnek zek a címadók? Álomland?
  • passatgt
    #19
    jó ez a cím, csak azt nem értem, miért ennek a sorozatnak kellett adni?

    3 főszerepló van, vagy ha anyutis beszámolják, akkor már az öcsit is bekéne, és az már 5, szóval teljesen értelmetlen
  • precision
    #20
    holy shit :D
    gondolom a minden lében két kanál film/sorozat mintájára akartak poénkodni... hát nem sikerült nekik :)

    - Kiiktatva
    - Tiltólista
    - Felégetve
    ...stb.

    Lehetett volna vmi jobb címet is adni neki :)
  • passatgt
    #21
    vagy akár lehetett volna Burn Notice is
  • precision
    #22
    Magyarországon? :) Itt mindent lefordítanak (ez még nem is lenne baj, de rosszul fordítják :))
    Németeknél pl minden eredeti címen fut... szerintem is így kéne.
  • Bullitt
    #23
    Lost is inkább Lostként van emlegetve itthon is és nem a magyar "Eltűntek" alcímen. Nem értem miért nem lehetett volna mondjuk csak alcímként bedobni vmi magyar szót, pl. Burn Notice: Kémjátszma vagy vmi, de ez... XD
  • Calver
    #24
    a topic kihalt látom, viszont ez meg egy kurvajó rész volt eddig évad legjobbja szvsz.

    "Well, in my experience, if something seems too good to be true, it's best to shoot it, just in case."
  • Cat 02 #25
    Beer ? A five pack ? Thanks
    Yeah, it's really good... you know ... as i heard

    hát vaze :D
  • JohnnyNapalm
    #26
    na senki nem nézi ezt a jó kis sorozatot?
  • Cat 02 #27
    It's back!
  • Bullitt
    #28
    És állat is lett az új rész.
    "Operation "Unburn Michael Westen" is officially off!"
  • zsolt9999
    #29
    lesz 4-edik évad? vagy ez már biztos h nemlesz?
  • Calver
    #30
    honnan veszed h ne lenne?
    ha jól emlékszem, 8 azaz nyolc évadot rendelt belőle USA.
  • precision
    #31
    hát ez a csettintős dolog elég durva volt :D:D:D
    ez a Michael egy állat :D
  • zsolt9999
    #32
    8 évad? az igen :D hát ez tökjó :DDD
  • Bullitt
    #33
    Lesz, még ősszel berendelték. 8 évadra van tervezve, de ez a csatornán, meg a nézettségen múlik. És igen, a csettintgetés megint csak megmutatta, mekkora feel-good sorozatról van szó :)
  • precision
    #34
    és tudod mi a vicces? hogy 33 hsz van ebben a topikban... pedig kb az egyik leghangulatosabb sorozat
  • Cat 02 #35
    Végén már gecc, felemelte a kezét és futottak :D
  • Bullitt
    #36
    Na ja, szerintem sokan nem is ismerik, a magyar címe meg inkább taszítja, mint vonzza a nézőket...
  • zsolt9999
    #37
    A végén már nem az volt h... felemelte a kezét az meg mondta hogy jóó jóó csak ne csináljon semmit... aztán lerakta... de a többiek már bevoltak szarva :D
  • Cat 02 #38
    Autós jelenet + vége :o Jó is ez a sorozat.
  • Cat 02 #39
  • Bullitt
    #40
    Áá micsoda részek vannak most, ráadásul megnéztem a szezonzáró promóját is (én hülye), emberek itt nagy durvulások lesznek a maradék 40 percben. De kár, hogy egészen június-júliusig kell várni majd az új évadra XD