1093
  • ldavid
    #1
    Októberben 24-én PC-re is érkezik a Rockstar Vancouver játéka.



    story röviden:
    Jimmy Hopkins egy igazi bajkeverő. A srácot, ahol csak megfordult, minden iskolából kirúgták durva tréfái miatt. Jimmyt édesanyja egy bentlakásos suliba küldi, hogy ne kelljen vele foglalkoznia és élhesse életét. Ettől a ponttól kezd a játék GTA-ra hasonlítani, csak itt egy kamasz srác bőrébe kell belebújnunk. Eleinte csak az épületen belül mozoghatunk, ami nem is olyan kicsi, mivel rendelkezik tornateremmel, focipályával, uszodával, műhellyel és még jó pár helységgel, ami arra ösztönzi Jimmyt, hogy valami hatalmas balhét csináljon.
    src: 576.hu

    trailer:


    [ Hivatalos oldal ]
  • RoR zsozso
    #2
    Nem rossz :D
  • hitch
    #3
    én végigtoltam haverrnál x360-on a scolarship editiont és nekem nagyon megtetszet.várom a pc-s megjelenést:D
  • RoR zsozso
    #4
    Én nem játszottam még vele :D
    Amúgy mi a lényege??
    Szétlőni az embereket Rambo módjára,vagy csak sima "sulis" balhékat rendezni pl:bunyók stb. ??
  • hitch
    #5
    sulis balhék.Am benne van a nevében Bully=valakit agyon szívatni
  • RoR zsozso
    #6
    Azt tudok igazából is és élethű :D
  • RoR zsozso
    #7
    Akkor ez olyan pokoli szomszédos?? :D
  • rotator
    #8
    Ez gyakorlatilag egy autók nélküli, iskolában játszódó GTA, helyenként minijátékokkal tarkítva (á la Leisure Suit Larry: Magna Cum Laude).
  • hitch
    #9
    yeah:D
  • rotator
    #10
    PC-s borító:



    Érdekessége, hogy az alján ott figyel, a "Contains Original Soundtrack" felirat, ami azt is jelentheti, hogy tartalmazni fogja a korábban szeparáltan megjelent audio CD-t.
  • ldavid
    #11
    elsőben linkeltem egy bazinagyot
    vagy nálatok az nem látszik?
  • hitch
    #12


    Bannernak?
  • hitch
    #13
    Kicsit lol:D
  • Cat 02 #14
    Hát ez nem Spoileres ? :p
  • rotator
    #15
    De igen, most már mindegy, bár végülis írtam hozzá plusz infót! :P
  • ldavid
    #16
    már csináltam egyet, csak berakásra vár
    ilyen:
  • rotator
    #17
    Ez jó lesz, esetleg a sárga keretet teljesen körberakhatnád!
  • hitch
    #18
    Kicsit lol:D
  • hitch
    #19
    jaj még1x elküldte.bocsesz
  • n3whous3
    #20
    Fasza lesz

    Leszámítva a grafikát, de azt kurvára leszámítva :(
  • Ragnar360
    #21
    Jó gém kitoltam bogzon 1000g-re :)

    Igazi kápó lettem már :P
  • ldavid
    #22
    akkor legyen ilyen?
  • Bence94
    #23
    tökéletes!
  • rotator
    #24
    Jaja!
  • rotator
    #25
    Min toltad? A videók alapján eléggé drasztikus különbség van az egyes verziók között. Remélhetőleg PC-n még rátesznek egy lapáttal. :)
  • n3whous3
    #26
    semmin nem toltam, csak eléggé felkeltette a figyelmemet, hogy az első hsz-ben szereplő PC verziós videó reklám és nézd csak meg hogy néz ki...
  • ldavid
    #27
    az nem PC-s, csak egy régebbi trailer az Xbox-os és Wii-s megjelenés előttről (gondolom X360-ról van)
  • rotator
    #28
    Akkor képzeld el, hogy nézhet ki a Wii-n, meg ps2-n! :D
    Bully összehasonlítás
  • Bil Ur Sag
    #29
    Megérdemli a topicot. Nagyon szuper játék ;) Majd meglátjátok.
  • ChuckyHUN
    #30
    GTA4 nmmellé zsííár plusz fav
  • Firerock
    #31
    én egyáltalán nem sajnálom a grafika hibáit
    legalább az én gépemen is futni fog
  • John Cena
    #32
    egyik kedvenc gamém de csak PS2-re van meg az ALAP verzió!!!
  • John Cena
    #33
    ha PC-re is jön akkor fasza kis game lessz!
  • rotator
    #34
    Akkor örülhetsz, a PC-re megjelenő Scholarship Edition a következőket tudja pluszban az alap PS2 verzióhoz képest:

    - 8 új küldetés
    - 4 új tantárgy (biológia, zene, matek, földrajz)
    - új tárgyak és ruhák
    - enyhén szólva jobb grafika, ld. #28
  • Neoncsoves
    #35
    mivan itt órákra is be kell járni? LOL! :D
  • Seth
    #36
    Igen, pl kémiaórán tanulod meg hogy kell petárdát,bűzbombát csinálni jópofa minijátékokban, művészet órán meg mondjuk a sármod növekszik, etc,etc...
  • Fido4life
    #37
    hát PS2-őn egészen az első napig megvan a játéknak egy rendkívüli játékokban eddig nem tapasztalt sulis hangulat, ami viszont a story "durvulásával" nagyon hamar el is veszik.. de a játék ettől fggetlenül nagyon jó lett, örülhetnek a PC-sek hoy végre ők is átélhetik.
  • Firerock
    #38
    Wii-n még egész jó
    de a ps2 az gáz
  • Display
    #39
    Minden tantárgyból 5 vizsga van. Alapból lesz 10 tantárgy, a játék folyamán érdemes ezeken mielőbb túllépni, két szempontból is: az első az hogy ha megvannak a vizsgák akkor könnyebb a küldetéseket teljesíteni, másodsorban pedig nem kell folyamatosan attól tartani hogy a Prefects-ek (folyosófelügyelők) ill. rendőrök ránk akaszkodnak azzal a feltett szándékkal hogy bevisznek a terembe a nyakunknál fogva, jól =).
  • John Cena
    #40
    (biológia, zene, matek, földrajz) kiváncsi leszekén PS2őn 75% nál tartok de amjd szeretném végig tolnii