17
D.J. Caruso filmje
  • Prince23
    #1
    Október 2-tól a mozikban!
    Jerry és Rachel két idegen, akiket összehoz egy rejtélyes telefonhívás. A hívó fél egy nő, akit egyikük sem ismer, és aki az életüket és a családjukat fenyegetve egyre veszélyesebb helyzetekbe hajszolja Jerryt és Rachelt, miközben a hétköznapok technológiáját használva követi minden lépésüket, és úgy tűnik, mindent lát. Ahogy a hajmeresztő történet halad, a két átlagemberből az ország két legveszélyesebb bűnözője lesz, akiknek össze kell fogniuk, hogy kiderítsék, mi is történik, de ami még fontosabb, hogy miért.

    Infó
    IMDB

    Trailerek:

    Apple trailer (HD, standard)
    Yahoo

    Hivatalos oldal

  • REALista
    #2
    Jól hangzik ráadásul még Michelle Monaghan is benne van.:)
  • Prince23
    #3
    Spileberg produkciója kissé a Játsz/ma című -Michael Douglas szereplésével-filmre hajaz, bár a Sasszem-ben nagyon durvák a jelenetek. Cool
  • Atkamon
    #4
    húúú ez nagyon jó lesz!!
  • Jocex
    #5
    Én a moziban láttam az előzetesét, tényleg jó lesz(remélem)!
  • Énvagyokazapád
    #6
    nem láttad.
  • Jocex
    #7
    De!
  • n3whous3
    #8
    mama topik (Y)Y((Y())Y(
  • n3whous3
    #9
    érdekes de félek, hogy nem lesz jó :(
  • Prince23
    #10
    Játsz/ma c. film nekem tetszett, ez csak is jobb lehet tőle. De hát ez csak trailer... lehet nagy csalódás lesz.
    De azért ott van Steven Spielberg is, csak jó lehet (ex-producer)
  • Challanger
    #11
    "Játsz/ma c. film nekem tetszett, ez csak is jobb lehet tőle"

    A Játsz/ma elég magasra tette a lécet, szerintem zseniális film. És mint írtad te is szeretted. Akkor nem értem...hogyhogy csak is jobb lehet ez a film? Amúgy már a 2 film összehasonlítását sem értem...
  • Prince23
    #12
    Igen, a Játszma az valamivel klasszisabb felvonásban készült el, jó színészi játékkal, viszont a Sasszem c. film remélem -trailer alapján- látványon lesz mindenképpen a hangsúly. Szal én mindezt a látványra értettem.
  • Challanger
    #13
    Így már érthető :)
  • John Cena
    #14
    te egy SAS SZEM vagy:P micsoda szó vicc tudom..
  • wowrepassy
    #15
    itt vannak információk
    http://s2.trabinevelde.hu/latog.php?id=1129291
  • elitehun
    #16
    Ma láttam a tv-ben a trailert és nagyon ütős lesz
  • Prince23
    #17
    10 nap alatt 50 milliós bevétel USA-ban!