14
  • HeadHunter86
    #1
    "Még biztosan lesz két Pókember film"
    De minek... A 3 után inkább nee
  • scagnetti
    #2
    Egyetértek!
    Én már a másodikon is majdnem elaludtam a moziban. Meg ez a csöpögős, szenvedős szerelmi szál már nagyon idegesített. Sam Raimi inkább maradjon a kissebb költségvetésű horror-oknál. Az jobban megy neki.
  • labzo
    #3
    A maffiafőnök meg hol marad?
  • winnie
    #4
    "nee"? ennyire zavar? te nyilván nem fogod megnézni, aki meg akarja, az meg hadd nézze. ne irigyeld őket, nem kell, hogy mdgdögöljön a szomszéd tehene is...

    (bár lehet, hogy csak nekem fura ez a sok bömbi olyan filmekkel kapcsolatban, ami nem is érdekli az embert. elférnek egymás mellett, nem?)
  • Blasta
    #5
    "Már korábban felmerült a hír, miszerint a Pókember 3 és 4 munkálatai egyszerre forognának, ám ezt a Sony csak most erősítette meg."

    A Pókember 3 már rég elkészült, 4 és 5-öt akartál írni Tibi!
  • Etinger
    #6
    3. rész után fél az ember...
  • Szolnokboy1
    #7
    winnie, a pókember filmeknél az a gond, hogy nem elsősorban a minőségi munka/rajongók kielégítése a cél, hanem a pókember filmes változata csak és kizárólag az üzletről szól, miután az egyik legnyereségesebb franchise. ha ezen nem tudnak változtatni (márpedig nem veszik a fáradtságot, esetleg egy új stábbal lehetne) akkor nem sok jó jósolok az elkövetkezendő részeknek. amellett hogy képregény-geek vagyok, én is azt mondom h "nee" mert hiába, úgyis megnézem, és tudom h nagy esély van a csalódásra.
  • neoG
    #8
    ezaz!virágozzék minden virág!a kaktusz is!Uwe Boll for president
  • immovable
    #9
    ennyire zavar a véleménye? akkor ne olvasd el.

    (lehet csak nekem fura ez a nagy bömbi más véleménye miatt, amire úgysem adsz.)
  • Suffering
    #10
    akkor enynit mészárszékrol. most lehetne őt ellőni, erre ezt nem használja ki a Sony. idiota seggefejek ezek
  • CaptainRumi
    #11
    csöpögős szerelmi szál maradjon el? persze te csak akciót akarsz látni akció hátán semmi mondanivalóval....utána meg azért fikázod a filmet.
    ti magatok sem tudjátok mit akartok látni, csak csípőből fikáztok
  • Atkamon
    #12
    Jaj mer aztán az örökös sírás rívásnak a filmekben annyira nagy mondanivalója van...
  • Atkamon
    #13
    Csak a Pókember filmekre értettem(természetesen)
  • Deryck
    #14
    remélem a csöpögős részek nem lesznek azért eltúlozva mint az előző részben. a gyík sztem jo, de a keselyű... jöhetne már inkább aduász.