18
Az utca királyai
  • Prince23
    #1

    Los Angeles sokaknak napfényt, pálmafákat és könnyű, vidám életet jelent. És vannak olyanok, akiknek egészen mást. A városban dolgozó zsaruk számára ezekből az utcákból felesleges erőszak, hazugság és halál sugárzik. Aki itt egyenruhába bújik, az hamar megtanulja, hogy a törvény betűje nem vezet el az igazságig: az utca törvényeire van szüksége, ha győzni akar. Tom Ludlow nem adja fel könnyen, pedig ő aztán igazán sötéten látja a világot. Felesége elvesztése után csak a rendőri munka marad számára. Amikor azonban egy nyomozás során rájön, hogy a kollégái közé is befurakodott a korrupció, minden dühét és haragját ebben az ügyben vezeti le: pedig most a saját társai ellen kell fordulnia.
    Műfaj: krimi, thriller, dráma
    imdb
    boxoffice
    DVD-n október 7-én jön ki!
  • Prince23
    #2
  • nandorb
    #3
    het folyaman beszerzem
  • Bulykin
    #4
    hát bennem nem hagyott maradandó nyomokat ez a film, igaz annyira nem is érdekel...elkezdtem nézni de kb.fél óra után abbahagytam, persze ettől még lehet jó film^^ csak nem nekem
  • nandorb
    #5
    mikor jott ki pontossan?
  • Prince23
    #6
    A trailerje sztem nagyon jóra sikerült. Bár így a legkönnyebb eladni egy filmet, egy jó összevágott bemutatóval.
    HD trailer A
    Youtube
  • Prince23
    #7
    Április 17 (infó: imdb vagy boxofficemojo-ra katt)
  • Bulykin
    #8
    a plakáton Április 11 van...
  • Prince23
    #9
    Amerikai bemutató: ápr. 11
    Magyar bemutató: ápr. 17
    Különben én várom a filmet. nem értem miért nem volt megnyítva neki topik. Mert nem lett blockbuster vagy sikerfilm? Attól még jó lehet. na mindegy.
  • Montanosz
    #10
    de hát ott a film ajánló topik
    különben is már szeptember van, miért várod a bemutatót ami fél éve volt?????
  • solo
    #11
    Hopp...szülinapomon, 8. án a g25 mellé befigyel majd egy ilyen is úgynéz ki XD
  • rumkola
    #12
    Ezaz!
    Nyissunk minden filmnek külön topikot! Pláne úgy, hogy kb 50 kommentet sem él meg....
  • csuszi
    #13
    mert ebbe te belehalsz. ugassatok mindenbe bele. ez mán vót, ennek minek topic, meg google a barátod.
  • fifi
    #14
    nem volt rosz film ez, bár ment azért a lisédurrogtatás benne, ahogy kell...
    de nem volt rossz ez tény
  • fifi
    #15
    klisédurrogtatás
  • Brolly
    #16
    neked nem mindegy, hogy minek van topikja?

    am jó film, nekem nagyon bejött, bár én am is szeretem az ehhez has. filmeket.
  • berczely
    #17
    Jófilm már láttam!
  • Prince23
    #18
    Hivatalos oldal

    aug 19 Dvd-n és blu rayon (angol)