1669
Flame On
  • EmThor
    #1
    A topikot ajánlom minden trollnak, továbbá olyanoknak akiknek a konzolon kívül nincs normális élete! Sajnos a PS3 topikban történtek miatt ez is szükségessé vált, köszönet az ötletért Foxhound-nak!

    Kérek minden ide látogatót, hogy a topik címével kapcsolatos dühét, kisebbségi érzését, stb. itt adja ki magából és ne a dedikált témákban.

    Kösz!
  • Beast Machine
    #2
    Round 1... FIGHT!
  • Beast Machine
    #3
    Milyen jó, hogy ebbe a vitába én nem keveredek bele, mert PC/Nintendo párti vagyok :)
  • JohnnySmith
    #4
    maximálisan támogatva!
    (+fav)
  • TrIp
    #5
    szegény psfanoknak nem tetszik hogy az xboxosok szapulják őket.. gyenge vitapartnerek.
  • The Protector
    #6
    Pc-gamelek.De van egy sima xboxom is.Sajnos az én szájízemnek jobban megfelelnek akonzolos játékok.Ölés,bunyózás,hent stb.De 100százalék pc párti vagyok.Pc forever.A konzollal meg úgy érzem nem vagyok a világhoz kötve.Nem tom a képeimet közölni másoknak,nem tudok kérkedni h milyen klafa fegyót szereztem vagy h milyen brutálisan néz ki a game és milyen jól fut.Tudom h ez OFF.Ja és vki sima xboxra valami jó verekedős gamet tudna ajánlani?Lehet 1v1-es mint a tekken(tudom h nincs xbox-re)De lehet pályán menetelős (god of war) ez sincs xboxra.
  • greyfox
    #7
    nem biztos, hogy ők gyenge vitapartnerek, csak elég nehéz a ps3 mellett normális érveket felhozni :(
  • greyfox
    #8
    Ha sima boxod van, ninja gaiden
  • NEXUS6
    #9
    Szegény PS fanoknak nemteccik, hogy 1000 bugyuta hozzászólás közül kell kibogarászni az érdemi infókat.

    Szívesen megyek át trollkodni hozzátok, csak hívjatok!;D
  • EmThor
    #10
    igen ez érdekes, hogy kb. 1 kivételtől eltekintve (tarti19, de neki van mind2 gépe) senki se járt át osztani a népet a box topikba, ellentétben Daniel-el, Papesz-al és Istencsászár-ral, ahol is a minimum a "hát ez nem is olyan jó" volt a vélemény, amivel egy ideig nem lenne gond, csak hát ennél tovább mentek a dolgok, bízom benne, hogy itt folytatják, illetve tessék ezt a topikot a megfelelő nick alatt rejtőző akárkiknek linkelni.
  • gazgoblin
    #11
    gyenge érvrendszer van az xbotok programkódjában...

    kellemetlen...
  • The Protector
    #12
    Azt végigtoltam már.Vmi más?
  • NEXUS6
    #13
    Szerintem simán lehet a saját topikban zérótoleranciát alkalmazni, mint azokkal, akik mindenféle adathalász oldalakat reklámoznak.
  • TrIp
    #14
    van amúgy kereső a lap alján.. nem trollkodok sehol, de megnyitom szivesen a "nebántsuk a ps3 tulajokat" című topikot. ha beírok a ps3 fórumba egy témába vágó hsz-t (még akkoris ha szidom hogy mekkora szar) akkor nemértem hogy mi a probléma vele. EZ IS A TOPIK RÉSZE.
  • TrIp
    #15
    mégegyszer mondom akkor hogy nincs xboxom. de ha vennék most asztali konzolt akkor nem a sonyt választanám.
  • DanielT
    #16
    Topik törölhető, is mehet, mert sokadszor van már bezárva ezzel a névvel topik, nem véletlenül.
  • NEXUS6
    #17
    Lehet, de sajna kipróbáltuk és nem működőképes. Egyelőre ez van, itt viszont szabadon lehet birkózni, és nem kell időt tölteni, amíg szakmai kérdések közül kiválogatod azt a hsz, amiben éppen elküldenek melegebb égtájakra, így sokkal élvezetesebb ez is!;)))
  • NEXUS6
    #18
    Mér?
  • EmThor
    #19
    Talán döntsenek erről az adminok, lásd JohnnySmith!

    Mártírkodni meg nem kell (hogy szintén az ő szavaival éljek), sem itt, sem a ps3 topikban!

    Érdekes, hogy itt nem vállalod a véleményed! Egy próbát megér.
  • NEXUS6
    #20
    Ha bezáratod ezt a topikot, kibannoltatlak az SG-ről!
  • gazgoblin
    #21
    "de megnyitom szivesen"

    mindenféleképpen tedd meg...hullamindegy hova megy a trollkodas amig az a boxos/ps3 topikot elkeruli

    "(még akkoris ha szidom hogy mekkora szar"

    ezzel pillanatok alatt fel tudnam neked tolteni a box topikot...nehogymar ezzel érvelj mert kiröhöglek

    "akkor nemértem hogy mi a probléma vele."

    ha gondod van a geppel (nem technikai hanem ÉRZELMI) annak egy ilyen flém topikban a helye ahol a vadító faszságokra és csúsztatásokra sőt sokesetben a hibák felnagyítására lehet hasonló szinvonalon érvelni
  • trogerzsiger
    #22
    hidd el a box topikban se csípjük a ps3-asokat :D
  • DanielT
    #23
    Az érdekes lesz
  • JohnnySmith
    #24
    Legrosszabb esetben is mardjunk a guminál.... nem kell ezt törölni.
    Ne osztogassál már bünti pontot....
  • trogerzsiger
    #25
    Amúgy mint két konzol jó sztem ami a box mellett szól számomra az ára és a desingja, a ps3 mellett a blu-ray ingyenes multiplayer bepített wifi adapter.
  • NEXUS6
    #26
    A Világ csupa meglepetés ám!;D
  • DanielT
    #27
    Há' dehogynem! Sitty-sutty, egy bünti ide, egy oda :DD Csak úgy tobzódom :D
  • EmThor
    #28
  • John Cena
    #29
    az lessz belőle én azt látom
  • JohnnySmith
    #30
    Hááát a dizájnja a box melett szól? Végülis ízlések és pofonok :)
  • trogerzsiger
    #31
    Pontosan. Amúgy a psnak a felsé része nem tetszik.. Elég domború.
    Amúgy tényleg minden gamét "instalálni" kell?
  • guardian hero
    #32
    Nem mindet, csak 90% + letöltött a demókat is (világ szara, LOL :D)
  • NEXUS6
    #33
    De ha leöntöd kakaóval legalább lefolyik róla!

    Elég sokat kell installálni, de nem mindegyiket, amúgy 1-2 perc az egész.
  • guardian hero
    #34
    Egy két perc, jah :D A héten malmoztam majd' negyed órát egy szaros Everybody's Golfnál, feltolt laza 4.5 gigát :D
  • SötétBarom
    #35
    ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶
  • trogerzsiger
    #36
    :D:D
  • NEXUS6
    #37
    Én meg 1,5 évig napi 4-5 órát ingáztam, nehogymár megsajnáljalak!;D
  • guardian hero
    #38
    Ki nem szarja le, gondolom nem szórakozásból csináltad... Ellentétben a PS3-al való játék elvileg az lenne. Bár egyeseknél inkább vallási színezete van a dolognak... :)
  • NEXUS6
    #39
    Hát egy imát mindenképpen érdemes elmondani installálás alatt!:D
  • tigeroo
    #40
    faszom de rá érnek egyesek komolyan mondom ...