79
Bőrápolással kapcsolatos tapasztalatok
  • Nyikk
    #1
    Sziasztok!Még nem láttam ezzel a témával foglalkozó témát,szóval gondoltam...pattanások,mitesszerek,hegek..ki hogyan kezeli őket..mit ajánl?!
  • Nyikk
    #2
    Bocsi,nem ide szántam..ugrás át a Fiúk,lányok,kapcsolatok-hoz;)
  • kas123
    #3
    Mivel férfiú vagy fontos, hogy jó borotva - borotva hab/zselé - arcszesz párosítást használj + borotválkozás utáni krémek se rosszak.
    Ha erre odafigyelsz máris kevesebb pattanásod lesz.
  • ba32107
    #4
    Bőrgyógyász! Saját tapasztalat..........semmi pattanásom nincs, pedig nekem aztán volt bőven....szóval irány az orvos.
  • RAZOR27
    #5
    jóez ideis.
    amugymeg elmész bőrgyógyászhoz (persze iskolaidőben) majd felír neked bogyókat meg mindenféle bőrkezelő cuccot, többségnél beválnak.De persze a #3 is nagy segítség tud lenni.
  • 0Fritz0
    #6
    Fa testápoló a tuti.

  • RAZOR27
    #7
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    nézdmeg az adatlapját :D

  • kas123
    #8
    bazzzzzzzzzzzzzz :D:D:D:D:D:D
    bocsi Nyikk
  • Breki33
    #9
    pedig van


    http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1083335023



    http://www.sg.hu/listazas.php3?id=997899813
  • kas123
    #10
    1.a pattanások nem egyenlő a bőrápolással
    2.az arckrémek és testápolók topic se fedi a teljes bőrápolást
    (nem csak ilyen készítményekkel lehet szép bőr-t elérni)
  • bardocz
    #11
    Nekem mandulaműtét segített,de az amúgy is kellett^^
  • kas123
    #12
    a mandulaműtét? o.O az hogy? :D
  • Doomista
    #13
    szurikkal is lehet a pattanások ellen :-o
  • bardocz
    #14
    Annyira szar volt már.Am,aki műtét előtt áll nehogy altatva csináltassa,hatalmas móka az egész^^ Főleg jófej orvossal,aki még kérdez is közben:D
  • Frosty01
    #15
    lol vagy :D
    altatás rulz :]
  • tomonor
    #16
    Hát izé. Kinyomom aszt kész. S, majd ha visszanő, megint kinyomom. :D
  • SHADOWEYES7
    #18
    Értelmes hsz-eket várok.
  • Verseghy
    #19
    Te hogy ápolod a bőröd?:)
    Nekem van Clean & Clearem. Egész jó, kiszedi a miteszereket.:)
  • bardocz
    #20
    Mandulaműtétnek?Lófaszt:D Nem kapsz infúziót,márcsak ezért is megéri.Másnap reggel meg mész haza a kórházból,és lehet lakmározni =D És kurva élvezetes volt a műtét:D Tényleg egy élmény volt.Mindenkinek ajánlom:D
  • akyyy
    #21
    nekem ovodás koromba volt, és nagyon szar volt. egy hétig bent voltam, oszt huh:(((
  • bardocz
    #22
    Jah az szar...Másnap hazaenegdtek,olyan finom vajaskenyeret azóta nem ettem,mint akkorElőző nap nem ettem semmit 3 kanál kristálycukron kívül:D
  • akyyy
    #23
    monjduk most nézem azért más 2008-ban pesten, és más valamikor 90 évek közepén borsodban
  • Dark05
    #24
  • Dark05
    #25
    Hu amúgy nekem van, fogta szétrepedt a karomon már voltam KB 5 helyen senki nem tudót, normális megoldást csak a rosszannál rosszabb krémeket, írták fel
  • Dark05
    #26
    hülye bb
  • Dark05
    #27
    Na most azt nem tóm, hogy mit magyarázkodok itt, he soproni legjobb krém vagy mi a szösz bye
  • Nyikk
    #28
    Köszi a tippeket!
    Hát,tapasztalatom szerint többféle patti is létezik,évekig küzködtem a tinédzserkoriakkal,aztán mire elmúltak volna az egyik bőrgyógyász szerint napallergia..hatalmas,fájó pattik...vagy gyulladások..hát én a kb.6év alatt próbáltam már mindent...most ami bejönni látszik :aloe vera gél,tudom ajánlani...
  • Nyikk
    #29
    szia!hát én már három különböző orvosnál jártam,három kölünböző dolgot mondtak és 6különböző "gyógymódot" ajánlottak...egyikre sem tudnám azt mondani h maximálisan meg voltam elégedve az eredménnyel:-s...ez csak egy tapasztalat..
  • Nyikk
    #30
    hm...próbáltad már? ..;)..
  • Nyikk
    #31
    :D..ugyan..
  • Nyikk
    #32
    bocsánat..nem néztem végig a nemtudom hányszáz témát...
  • Nyikk
    #33
    kiváncsi lennék h utána hogyan néz ki az arcod?...amugy én is csináltam de rájöttem h nem megoldás...finoman kell bánni a hámréteggel,mert megbosszúlja magát:-s
  • Nyikk
    #34
    az volt a "legjobb",amikor elmentem egy bőrgyógyászhoz,irt fel nekem egy ilyen rózsaszín,felrázósat,hogy azzal kenjem az arcom..évekig kentem vele..majd elmentem egy másik dokihoz,és kiderült h nehogy nem segítettem az arcomnak,hanem ártottam neki...azóta már be is vonták ezt az ecsetelőt...egyre inkább a természetes gyógymódokban hiszek
  • ba32107
    #35
    Én Sotretet szedtem évekig, az elején borzalmasan kiszáradt tőle a bőröm, de most már abbahagytam. Az arcomról és a hátamról minden pattanás eltűnt. A mellkasomon még maradtak hegek sajnos, ezeket injekcióval lohasztja az orvos, és előbb utóbb el fog tűnni. Úgyhogy nekem nagyon bejött.
  • autoszimulator
    #36
    Nekem anno egy éve felírtak egy gyógyszert, 10 mg-at, szedtem 2 hónapig, kiszáradt a szám meg minden, nem volt egy kellemes dolog, főleg hogy kb semmit sem segített... HÁtamon van sok pattanás, de azok még maradtak is. Most nyár elején megint voltam agy másik dokinál, ő felírt egy hasonló gyógyszert, ratiopharmot, 20mg. Szednem kell belőle kb 15 dobozzal majd (1500ft/db, és ez a legolcsóbb, van ami 2500), és elvileg akkor eltűnnek a dolgok. Mellékhatások meg kb 2 oldalon át fel vannak sorolva, elég durva szer...

  • ba32107
    #37
    Amit először szedtél, valszeg az volt nekem is. De ezt nem 2 hónapig kell szedni, hanem legalább egy évig, és akkor lesz is eredmény....nekem legalábbis lett.
  • tigeroo
    #38
    hát nekem évek óta pattanásos volt az arcom.
    mostmár csak az állam körül (sokak szerint ez már pszichés nem hormonális)

    na mindegy..elkezdtem rá szedni egy gyógyszert kb. 2 hete...
    kurvasokat javult (napi 3x)
    de nagyon kiszárítja a bőrömet, szám cserepes, a pofám meg szó szerint sül lefele...
  • kakaoskalacs
    #39
    lassan 17 vagyok és 14-15 évesen eleg sok pattanasom volt :)
    rendszeers szappanos arcmosas meg Clean and Clear krém segitett.
    Én szemelyszerint mikor zuhanyzok (alap hogy mindennap :D ) zuhanyzas/furdés kozben frankon puhul a bör és utanna lehet nyomkodni de csak ésszel :) aztan krémezni x)
  • Máté94
    #40
    Vichi.Az egészség fontos.Kezdje a bőrénél.
  • Rita79
    #41
    reklám