2595
  • Grenzjager
    #1
    Olimpia London
    2012
    jul27 - aug12
  • Grenzjager
    #11
    1433 nap pontosan
  • LasDen #15
    Granzenjager (2004 aug 22.):
    2008-ra gondolom igy néz majd ki a magyar kézilabda ffi válogatott:

    Kamulovic - Martinez, Vasquez, Muntenescu, Lee Hwo Jung,Kim Jun Dzsong, Bubalov

  • Monoton
    #16
    Kinyitottam, ha valaki szeretne az Olimpiáról írni.
  • Monoton
    #17
    wiki
  • Legend Killer
    #18
    mosmá hány nap azóta pontosan? :D biztos nemtod :D.
  • Monoton
    #19
    1186
  • Legend Killer
    #20
    honnan?
  • Monoton
    #21
    http://www.london2012.com/
  • Legend Killer
    #22
    sejtettem, h a hivatalos oldal :D. csak akkor nem jutott eszembe.
  • szigetlakó
    #23
    Csak optimistán, és legyőzzük a világot:

    http://www.youtube.com/watch?v=Hj6L-HeTttw
  • Carloska
    #24
    1135 days to go
  • Carloska
    #25
    pff baszki lehet megse élem már olyan mesze van :D
  • geo91
    #26
    728 Days to go
  • bakkerman
    #27
    hamar elrepül az
  • lippet
    #28
    629 Days to go
  • geo91
    #29
    520 Days to go
  • Carloska
    #30
  • lippet
    #31
    399 Days to go
  • Monoton
    #32
    Inkább tettem a fejlécbe egy számlálót.
  • Grenzjager
    #33
  • Grenzjager
    #34
    a magyar csapat ezentúl nem angolul, hanem anyanyelvén feliratozza a mezeit
  • szabotamas
    #35
    „Kijutni” az Olimpiára
    A 2012-es londoni olimpiára látogató magyaroknak jó hírként szolgál, hogy a londoni magyar apró olimpiai kategóriát tett közzé weboldalán.
    A Londoni Apró oldalán Olimpia 2012 kategória alatt az olimpiára érkező magyarok helyezhetik el ingyenes apróhirdetéseiket, valamint azon londoni magyarok, akik a Londonba látogatóknak kínálnak szolgáltatást. Hirdetések elhelyezhetőek eladó jegyek, kiutazás, hazautazás, szállás, közlekedés valamint egyéb kategóriákban. http://www.londoniapro.co.uk/
    Az apróhirdető oldal e szolgáltatásával lehetőséget kínál a Londonban élő magyarságnak, hogy vendégül lássa a 2012-es olimpiára érkező magyar turistákat. Az apró útmutatóul szolgálhat London útvesztőjében, és a Londonban élő magyarság megmutathatja vendégszeretetét Magyarországon élő honfitársainak.
  • Coolfire
    #36
    Az eddig kijutott sportolóink.
  • Grenzjager
    #37
  • banok
    #38
    Most már 100 nap sincs hátra...
  • Look at the cat
    #39
    http://www.sportmenu.net/index.php/2012/04/25/teljes-az-olimpiai-futballmezony-a-labdarugo-torna-reszletes-musora/
  • Grenzjager
    #40
    Kijelölte 18 fős, bő keretét a londoni olimpiára Merész András, a női vízilabda-válogatott szövetségi kapitánya.

    Kapusok: Bolonyai Flóra (University of California), Gangl Edina (Eger), Kasó Orsolya (Dunaújváros)
    Mezőnyjátékosok: Antal Dóra (Eger), Bujka Barbara (Messina), Czigány Dóra (Eger), Csabai Dóra (BVSC), Drávucz Rita (Pro Recco), Gurisatti Gréta (Dunaújváros), Illés Anna (BVSC), Keszthelyi Rita (Szentes), Kövér-Kis Réka (Szentes), Kisteleki Hanna (BVSC), Menczinger Kata (Dunaújváros), Poszkoli Rita (Dunaújváros), Szücs Gabriella (Dunaújváros), Takács Orsolya (Szentes), Tóth Ildikó (BVSC)
  • Grenzjager
    #41
    :))
  • lippet
    #42
    Már csak 30 nap és START! :)
  • Tompabodza
    #43
    Nagyon várom már én is, remélem jól fogunk teljesíteni.
    Egy kis érdekesség, annak akit érdekelnek a magyar sportteljesítmények:
    http://allee.hu/event/bajnokok-nyara-az-allee-ban
    Valamelyik nap találkoztam ezzel az Allee-ban, szerintem nagyon érdekes.
  • Béccy
    #44
    Ez komoly lehet, engem is érdekelne, nem is lakok olyan messze, meg úgy se ártana vásárolnom 1-2 új dolgot nyárra. Köszi a tippet, szerintem kinézek.
  • edisonson
    #45
    Ez érdekes lehet, meg hát a foci terasz sem lehet túl rossz! :D
    Döntőre ki kéne menni, csak hát biztos monzdulni nem lehet majd annyian lesznek.
  • Grenzjager
    #46
    Infóim szerint a központtól való távolság, valamint a pálya nagysága miatt kajak-kenura érdemes jegyet venni, mert arányában (pl úszáshoz viszonyítva) az egyik legolcsóbb a jegy valamint magyar éremesőt vár minden magyar ebben a sxportágban.
  • Grenzjager
    #47
    tévedtél! :)))

    (és még mielőtt sorolnád igen van pár, de Krivokapics akárcsak fociban Nikolics Nemanja anyai rtészről magyar nemzetiségű is)
  • Coolfire
    #48
    Hát ha lesz 5 arany,minden tiszteletem az övéké.Rohadt erős a kajak-kenu mezőny.Ez és a kézilabda a szívem csücske.:)
    Az úszok is hoznak 5-öt,meg még valakik és akkor meglesz az a 15 arany,amire fogadtam.
  • Grenzjager
    #49
    foci

    BRIT OLIMPIAI KERET:

    Allen (Swansea), Bellamy (Liverpool), Bertrand (Chelsea), Butland (Birmingham), Caulker (Tottenham), Cleverley (Manchester United), Cork (Southampton), Dawson (West Brom), Giggs (Manchester United), Ramsey (Arsenal), Richards (Manchester City), Rose (Tottenham), Sinclair (Swansea), Sordell (Bolton), Steele (Middlesbrough), Sturridge (Chelsea), Taylor (Swansea), Tomkins (West Ham).
  • lippet
    #50
    Ezt nem igazán értem...
    Ramsey walsea-i játékos. Az Olimpián miért alkotnak egy csapatot a Brittek?
  • Grenzjager
    #51
    Az Olimpián Nagy-Britannia indul, nem Anglia, meg külön Wales ...stb.
  • lippet
    #52
    Szerintetek Londonban lehet majd kezdeni valamit Phelps-el? :D