25
Zorro: La espada y la rosa- minden hétköznap a tv2-n 15:30 kor
  • II Rocky II
    #1
    Zorro
    (Zorro: La espada y la rosa)


    szereplő(k):

    Ricardo González (Bernardo)
    Harry Geithner (Ricardo Montero)
    Adriana Campos (Regina)
    Jorge Cao (Padre Tomás Villarte)
    Andrea López (Mariángel Sánchez de Moncada)
    Osvaldo Ríos (Alejandro de la Vega)
    Arturo Peniche (Gobernador Fernando Sánchez de Moncada)
    Marlene Favela (Esmeralda Sánchez de Moncada)
    Christian Meier (Diego de la Vega)


    Az epizód ismertetése:
    Fernando Spanyolországból érkezik Los Angelesbe, mint új kormányzó. Mariangel és Esmeralda, a két lánya, valamint húga, Almudena is vele tart. A temperamentumos Esmeralda, Mariangel féltestvére, egy gazdag özvegy, mert az ura, akihez apja kényszerítette, meghalt az esküvőn. A gazdag földbirtokos fia, Diego ügyvédként próbálja kiszabadítani Miguelt a zsarnok parancsnok Montero karmaiból. Azucena, a cigányasszony később megjósolja Esmeraldának a jövőt, azt, hogy találkozik álmai lovagjával, és halottnak hitt anyjával, a cigányok királynőjével, Sara Kalival. Kiderül, hogy Maria Pia, Fernando egykori jegyese, kolostorba vonult, mert úgy tudta, hogy Fernando ölte meg unokaöccse, Diego anyját.

    A film ismertetése:
    Diego de la Vega egy spanyol magas rangú katona és egy indián asszony szerelmének gyümölcse. Édesanyja tragikus körülmények közt meghal, így édesapja neveli fel a fiút. Diego gazdagságban nő fel, művelt, elegáns férfivá érik. Nem sejtheti senki, hogy kettős életet él: atyai jó barátja, Tomás atya hatására megalkotja Zorro figuráját, aki a szegények védelmére esküdött, s maskarát öltve küzd az igazságtalanságok ellen.
    Amikor új kormányzó érkezik Spanyolországba, vele együtt megérkezik a végzet is Zorro életébe: a kormányzó nevelt lánya, Esmeralda, a gazdag, de akaratos özvegy személyében.
    Egyikük sem sejti ugyanis, hogy Diego édesanyjának haláláért nem más a felelős, mint a kormányzó, Fernando Sanchez de Moncada.

    minden hétköznap 15:30 kor nézzétek!
  • REALista
    #2
  • II Rocky II
    #3
    pedig jó lessz!
    Én tuti nézem, a régit is lestem anno a disney részben a balu kapitány után :D
  • Tinman #4
    Igen az jó volt... de ember, ez ilyen Hózé Ármándó sztájl, tucatszappanopera gyesen levő anyukáknak, szigorúan agyrohasztás céljából.
    Hidd el, hogy mélypont lesz.
  • Montanosz
    #5
    hány zorró, meg zorrókisasszony film van már..
    különben is az a dokik kezdési időpontja, mindig kavar ez a vacak tv2
  • hunbasser
    #6
    neki szerintem tökéletesen megfelel ;) :DDDddddd
  • rumkola
    #7
    inkább csajozzál baszod....
  • II Rocky II
    #8
    inkább fogd be!:D ha van akkor minek? -.-
  • II Rocky II
    #9
    ja észrevettem,majd kiderül.első két részből kiderül,hogy valójában milyen is a film! ha nem jo,mert tul romantikás akkor ráhagyjuk:D
  • II Rocky II
    #10
    ahogy mondod
  • tommyg
    #11
  • RIZLA
    #12
  • Doomista
    #13
    ZORRRO HICSÁÁÁÁÁ HIJJJJJÁ és az ellenfelek halottak.
  • immovable
    #14
    :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
  • II Rocky II
    #15
  • Montanosz
    #16
    számomra nézhetetlen de tessék már van magyar rajongói oldala:
    http://www.zorro_site.mlap.hu/
  • II Rocky II
    #17
    ja csatakozom :S jobbra számítottam :D
    nagyon szappanoperás lett sajnos !
    ha még a szerelmi szál lenne az erősebb benne,de a régi feelenget kapnán nézné,de így nem nagyon lehet ,szomorú vagyok :(
    a régit vhogy bekéne majd szerezni :D
  • Nosztredamus
    #18
    na ja:S
    én is jobbra számítottam :(

    De én se nézem ám a rajongói oldal se a legjobb :P:P:P
  • Amarma
    #19
    Én eddig minden Zorro filmet és sorozatot láttam.Eddig ez a legjobb,és az egyetlen amely zömmel külső helyszínen játszódik.Nekem nagyon tetszik.Kíváló a szerepválasztás,s a film zenéje is.A Telemundó kiadta CD-én is a sorozatot.Tudja-e valaki,hogy hol vásárolhatnám meg?Előre is köszönöm a segítségrt!
  • Amarma
    #20
    A hozzászólásom a 18.hsz-re volt!
  • II Rocky II
    #21
    hát énszerintem meg nem a legjobb.a régebbi volt a legjobb abban valóban a zorrorol szólt ,itt most kivan hegyezve a szerelemre,a szappanoperás feelengre :D de a zenéje az nem rossz ;)
  • Amarma
    #22
    Gondold végig,hogy miről is szól az élet! Többek között a szerelemről,elsősorban.A többi mind ezért van.A szerelem az élet.Így kerek az egész.Pesze itt is igaz a közhely,hogy kinek a pap,kinek a papné.Ez a film éppen ezért tetszik,mert helyén kezeli az un.akciókat és a szerelmi szálat is.Amugy me ,nem kötelező nézni.Nagyon örülök,hogy műsorra tűzték nálunk is!
  • II Rocky II
    #23
    persze igaz ...
  • Amarma
    #24
    Remélem,hogy majd te is megszereted a sorozatot.
  • endredori
    #25
    Halihó! Nekem is van egy elég kircsi Zorro -La espada y la rosával foglalkozó oldalom. Ha van kedvetek légyszi nézzetek be. Nagyon sokat frissítek még ,de már jól haladok! www.zorrolaespadaylarosa.lapunk.hu <----Remélem tetszik! Puszi Dóri /szerki/