6647
  • geo91
    #1
    Hivatalos bejelentés: [ link ]
  • Tiger20
    #2
    Végre, már régóta várom:)

    Sajnos még egy évet várni kell rá:((
  • Solyom2
    #3
    Ide én írok másodszor.A hoi2 fórum tagja
  • Solyom2
    #4
    Vagyis harmadszor
  • Solyom2
    #5
    Kíváncsi vagyok milyen lesz
  • Kockazone
    #6
    Valami infó ,kép,videó ???
  • geo91
    #7
    Még semmi. Ma jelentették be h egyáltalán lesz.
  • Vardar
    #8
    Ötleteket hol lehet adni?
  • Tiger20
    #9
    Szerintem Paradoxon van topic. Csak kérdés mennyire veszik figyelembe, lehet már megvan a terv, engine hogy fog kinézni, működni.

    Elvileg régebben nyitottak egy HOI3 Wishlist topicot, itt elég sok ötletet beírtak, remélem párat ezek közül beleraknak majd:))
  • Neoncsoves
    #10
    ez biztos modernkori lesz és majd lehet irániakkal háborúzni amerika ellen
  • geo91
    #11
    Tényleg jó lenne egy jó hosszú idő intervallum. Mondjuk az első VH-tól napjainkig. Az faja lenne.
  • Muki100
    #12
    Eddig a folytatásokban mindig hűek maradtak az előző időintervallumához, gondolom itt se lesz másképp.
  • geo91
    #13
    Talán épp az ideje a változtatáshoz. :)
  • Tiger20
    #14
    2. vh-s lesz, legalábbis azt írták. Esetleg lesz korábbi kampány, de minél többet játszik az ember, annál jobban eltér a realitásoktól a játék sajnos...

    Szóval ha 33-ban kezdődne vagy 14, 18-ban elég druva dolgok jöhetnének ki.

    Pl. 33-tól 6 év van gyártani, addig rengeteg egységet ki lehet hozni. Már a HOI2-ben is nagyon sok div lehet 42-43-ra 36-ban kezdve, sokszor beszaggat a game.
  • Solyom2
    #15
    Remélem jó lesz és lesznek olyan valós hadjáratok
  • Malarki
    #16
    Jó lenne egy hoszabb intervallum, mondjuk a XX. század, bár így nem tom hogy oldanák meg a fejlesztéseket.
  • Solyom2
    #17
    1914-2009

    Jó nem?
  • Malarki
    #18
    inkább 1900-tól ment tom meddig:P Elég lenne mondjuk 68-ig is, én már attal is kiegyeznék :P
  • Solyom2
    #19
    Csak hosszabb legyen

    Hogy is írják?A nyári szünet tünete
  • Muki100
    #20
    Minél hosszabb időre koncentrál annál kevésbé részletes, lásd EU2.
  • Malarki
    #21
    Ja, ezért nem jó a túl hosszú időtartam. De jó lenn már az I. vh-ban is csapatni.
  • geo91
    #22
    Ha jó olvastam, azt írják h a valaha megjelent legrészletesebb 2. VH-s stratégiai játéknak szánják. Ez ugyebár csak egyet jelenthet: Valószínűleg marad az eddigi intervallum, viszont cserébe részletesebb lesz.
  • geo91
    #23
    De azért nem haragudnék meg rájuk ha lenne 1. VH-s kampány. :)
  • Tiger20
    #24
    Attól, hogy 2. vh-s kampányok lesznek, lehet hozzá csinálni régebbit vagy újabb hadjáratokat is.

    Azt hiszem HOI-hoz is csináltak anno 1.vh-s modot, meg van pl. MDS is.

    Szóval ez már csak moddolás kérdése szerintem.

    Pl. Armageddonban is lehet meddig is, talán 63-ig játszani.

    Őszintén ki volt az aki eddig elment? 45-48-ra elfogynak a techek, meg az ellenségek is:))

    Én pl. 45 után sosem játszottam, mert nem volt kivel háborúzni:DD

    Meg van no time limit patch, így akármeddig lehet tolni. Szerintem tuti lesz ilyen HOI3-hoz is.
  • Muki100
    #25
    Vickyben alapból van I. vh
  • Vardar
    #26
    34-től 64-ig. Az cool lenne. Albánia felemelkedése:D Vagy Etiópiából is már milyen jót lehetne csinálni.
  • Solyom2
    #27
    Meg a brit gyarmatbirodalom bukása és a kommunista nemzetek felemelkedése.Lehetne koreai meg vietnami háború.Mennék kommunista vietnammal meg kínával.
  • geo91
    #28
    PC Guru: " valószínű h az előző két részhez hasonlóan ezt is betiltják Kínában..."

    Ezt tudtátok? :D Nem tudja vki h Kínában miért lett betiltva a HoI?
  • geo91
    #29
    Na megvan: "Kínában betiltották a Command and Conquer: Generals című stratégiai játékot, az indoklás szerint ugyanis negatív színben tünteti fel Kínát, illetve a Hearts Of Iron című programot, melyben Tibet önálló államként szerepel."

    [ link ]
  • Vardar
    #30
    Hö. Sajnálom a Föld lakosságának 1/7-éd:D
  • geo91
    #31
    Nem kell őket sajnálni. Attól még játszanak vele, ezt bizonyítja ez a kínaiasítás patch. :)

    Meg paradox fórumon is találkoztam már kínaival.

  • Tiger20
    #32
    Hmm azért mert Tibet önálló államként létezik betiltják?

    Pfff, hát akkor (= 2. vh-ban) valóban nem Kína része volt, ekkora marhaságot...

    Ez olyan mintha Törökországban azért tiltanák be, mert Balkán külön létezik, holott sokáig Török Birodalom része volt.

    Vagy India Angol gyarmat :))
  • haxoror
    #33
    Azért tiltották be mert a játékban szereplő tibeti zászló tiltólistán van kínában (a szvasztikát kivette a Paradox a német törvények miatt de a tibetit nem) ja meg a warlord éráról kínának más elképzelései voltak hehe
  • Malarki
    #34
    Hát a legrészletesebb 2. vh-s stratégia létrehozása nehéz lesz, mert nekem eddig a Panzer General az etalon ezen a téren. Főőleg akkor lesz nehéz, ha maradnak a hadosztálynál mint alapegységként.
    Plusz amit én ngaoyn szeretnék, hogy ne csak a hadseregeknek, hadtesteknek lehessen parancsnokokat kijelölni, hanem a hozzájuk tartozó hadosztályokhoz is.
  • Montanosz
    #35
    nálam az etalon jelenleg a Battles In...sorozat a matrix kiadótol.



    jelen pillanatban ennél élethűbb stratégia nincsen. régebben volt a atomic-től asszem szintén egy széria ami nagyon jó volt.

  • Malarki
    #36
    Azért azt kétlem, hogy az lenne a legélthűbb játék
    De most nem ez a téma.
  • Pluskast
    #37
    Azért remélem a régi HOI 1 tech rendszerét vissza hozzák. Nekem nagyon nem jött be ez a leegyszerűsített technológiai rendszer.
  • Thanatos
    #38
    végre
  • Malarki
    #39
    Nekem meg a régi nem jött be, de nagyon. Nekem eelég kaotikus és érthetetlen volt. Az új rendszer szebb, jobb érthetőbb.
  • Solyom2
    #40
    A panzer general inkább egy igazi stratégiai RTS és nem teljes stratégia de hogy jó játék az tény