173
Másnaposnak tökre szar lenni
  • trogerzsiger
    #1
    Halljátok tiszta szar. Fellálok majdnme elhányom magam. Kezem remeg, miko enném a levest, pfúúú
  • Fbn Lx
    #2
    legközelebb ne keverj minden szart, és ne igyál csövesbort o.O

    fav topig : DAS
  • Monoton
    #3
    Itt meséld el
  • Máté94
    #4
    Kellet neked inni:D
  • ProGabe #5
    első másnaposságom nekem is szar volt. viszont nem nyitottam neki topikot -.- (ja hogy még nem is volt ezsgé...)
  • whiskeyman
    #6
    nem kell annyit inni -.-


    [kurva okos és sosem volt másnapos, ecceese]
  • trogerzsiger
    #7
    nembaj azé jó volt aki szigeten volt nem adott pacsit?
  • whiskeyman
    #8
    én holnap megyek
  • trogerzsiger
    #9
    zsidókhoz menjél, tiszta jó acok voltak
  • trogerzsiger
    #10
    amúgy van elenne valami módszer?
  • zvaragabor
    #11
    Sok víz, alvás.
  • Doomista
    #12
    ja van.
    pia után igyál vizet.
    pia után szedj be fájdalomcsillapitot.
    ezeket én probáltam,nálam beváltak másnaposság ellen :D vagyis valamennyire,de már kezdek immunis lenni rájuk :D
  • Kandurex
    #13
    rengeteg folyadék, kávé, aszpirin kilószám és alvás
  • zvaragabor
    #14
    Én egyszer egy házibulin jól beittam éhgyomorra, reggel meg ugye másnaposság, és az éhség elegye... Rosszul voltam az éhségtől, szédültem, és a kezem is remegett. Csináltak reggelit, de csak sokkal később, én meg addig szenvedtem. És amikor találtam egy kis sütit, akkor szinte megváltás történt, az az egy falat nagyon sokat jelentett.
  • David2
    #15
    ha már annyit ittál, h nem vagy biztos benne h bennmarad vagy sem, hányd ki a picsába. 100* rosszabb ha másnap reggelivel tör elő, nekem elhiheted:D


    amúgy aszpirin az télleg jó
  • trogerzsiger
    #16
    hasonlóan vagyok én is
  • szurop
    #17
    Sok-sok víz kell. Felkel olyankor az ember, és amennyi csak befér víz. Meg utána is, egész délelőtt. Alkohol vízhajtó hatású, és kiszárad az agya az embernek, azért fáj. Ha megbírnál inni 2 liter vizet, gyorsan elmúlna, és nem volna semmi baj. Gyomorra meg valami meleget kell enni, jó meleg husileves a legjobb, de még a zsíros pörkölt sem rossz a gyomornak, hanem kimondottan jólesik.
  • szurop
    #18
    Gyógyszert előre is be lehet venni. Algopiryn-t. 2-t. Még lefekvéskor. Detoxban is úgy csinálják.
  • Pepsi Twist
    #19
    Aznaposnak lenni a legjobb :D
  • trogerzsiger
    #20
    igen igen ezt mondta a nővérem is, ettem egy picit. De most kihánytam, máris jobban vagyok.
  • Krezga
    #21
    Én a cataflanra esküszöm:)

    Amúgy ahogy szokták mondani: aki éjjel legény nappal is legyen az:) Szóval csak ki kell bírni:D
  • Tinman #22
    Recept:

    -rántotthúsból kifolyt zsír vagy étolaj, lehetőleg hidegen!
    -nyers tojás, a héja pedig beletörve, hogy ropogjon a fogad alatt

    Hajrá! Úgy értem fésüdből kiszeded a zsíros hajszálakat és meghinted vele a cuccot.
  • szurop
    #23
    Nahát. Ne is mondd. Egyszer voltam aznapos, de többé nem akarok elkezdeni délelőtt inni, és hama berúgni. Felért 10 másnapossággal. A rosszabb fajtából.
  • Szeszmester
    #24
    Aki éjjel legény a gáton, nappal szar a lapáton...

    Igyál sok vizet, az a legjobb. Én a koviubit is szeretem, meg annak a levét, tök jól szokott esni. De csak érzéssel, különben kihányod az egészet :)
  • RAZOR27
    #25
    Remélem nemfogsz minden "első alkalmad"nak topikot nyitni, elég ha megkérdezed a piástokipba vagy valami....
    Amugymeg egyszerű, zabálj be totál zsíros kajákat mielött mennél a buliba.Elalvás elött meg vegyél be egy aszpirint kb 3deci vízzel.Ezzel már nemlessz bajod.
  • Kandurex
    #26
    nem kellenek az ilyen agresszív módszerek, helyette: szódabikarbóna egy pohár vízbe, gyors lehörpintés, a hatás másodperceken belül jön :)
  • LaszloLedzenyi
    #27
    Én tej párti vagyok. bekúrok mint a mocsok , lefekvés elött 1 pohár mikor felkelek meg 1 liter és semmi bajom kajaként meg a jó tanyasi csirkéből főtt húsleves sok répával krumplival és tésztával
  • 0Fritz0
    #28
    Nyugi, mert másnap után még rosszabb lesz.

  • ProGabe #29
    pia + cataflam nem biztos hogy jó elegy :\

    ellenben minden, ami "pirin"-re végződik nyugodtan behevető piára/val! tényleg a legjobb megoldás, hogy lefekvés előtt egy aspirin, másnap sok víz! nem cukros szarok, víz!

    amúgy be lehet próbálni a korsó sört is! ugyebár a másnaposság egyik oka a pia megvonása, egy sör és máris jobban vagy. persze csak akkor, ha le bírod nyomni :)

    #27: na igen, ha kaja, akkor húsleves!
  • ThisZip
    #30
    Hideg tej úgyszintén! Hűsít és táplál, ráadásul folyadék. Ha jó zsíros tanyasit iszol az mégjobb.
  • ThisZip
    #31
    kutyaharapás szőrével csak elhúzza a regenerálást
  • Loál János #32
    Márpedig enni kell.
    Folyadéknak pedig olyan, ami nem képez savat. Víz, tej. Narancslé kizárva, ananászlé viszont mehet.
  • Gando
    #33
    Másnap még 1 pohár sör, az helyrehoz . De a víz az tényleg jó, mert az alcohol az dehidratál (kiszárít XD)
  • SötétBarom
    #34
    Aluggyá sokáig, ha kidob az ágy korán (engem ha nagyon leiszom magam olyan reggel 8körül kidob mindig :D), akkor valami masszív kaja, meg több liter víz (én kb 20 perc alatt megiszom ilyenkor másfél litert).. A tészta, kenyér, ilyesmi kifejezetten jó szerintem. Aztán ha kicsit jobban vagy akkor még 1 óra durmolás a kanapén, és tádámm! dél-egy körül már tiszta jó minden :)
  • utgyuru
    #35
    öcsém, csórikám először másnapos, már topikot kell emiatt nyitni? vicc.
    amúgy én voltam már olyan részeg, hogy másnap nem másnapos voltam, hanem továbbra is részeg másnap poénból megszondásztattak rendőrségi szondával, első befúvásra kiakadt
  • Gando
    #36
    de meditálhatsz is, esetleg törd el a kislábujjad akkor a fejed már nem fog fájni
  • Krezga
    #37
    Nekem eddig bevált mindig, bár inkább én is a víz ivásra esküszöm(meg nagyobb bulik után fagyi reggelire, amikor ég a gyomrom:)
  • utgyuru
    #38
    de függ attól is hogy mit ittál. aszondják bortól durvábban vagy másnapos. én csak sör+rövidet szoktam, úgy meg szinte semmi fejfájás, gyomorégés (hál' istennek )
  • SötétBarom
    #39
    Én ettől a kombótól halok.. 5 sör meg ügyanennyi pálesz, aztán byebye :DDD
  • Krezga
    #40
    Én is mostanában sör+rövidet nyomok, attól tényleg nincs annyira rosszul az ember. Ha csak simán sört iszol akkor szerintem nagyon szar(meg abból sokat meg lehet inni). Gyomorégésem általában akkor van, ha abszint, spitz rum, pálinka vagy valami hasonlókat iszunk kisérők nélkül(vagyis már csak ittunk, már nem vagyok ennyire hülye, hogy megöljem magam:D:D)