29
tank combat
  • gabber_saviola
    #1
    [center] eléggé slágergyanús gémet mutatok most be nektek :)

    hivatalos oldal

    Platform: PC
    Kiadó: City Interactive
    Forgalmazó: seven m
    Lokalizáció: teljes magyar verzió
    Kategória: stratégiai játék


    A második világháborúban a harctereket a nehéztüzérség uralta. A nagyhatalmak közti versengés a tervezőasztalon is folyt: a szembenálló felek mindegyike azon fáradozott, hogy minden addiginál halálosabb fegyvereket állítson elő.
    Bújj egy harckocsi parancsnok bőrébe, és tapasztald meg, milyen egy többtonnás acélmonstrum gyomrából a háború! A második világháború három legjobb tankját próbálhatod ki, a három legveszélyesebb háborús zónában!

    Rendszerkövetelmény:
    Processzor: 1,6 GHz
    Memória: 512 MB
    Operációs rendszer: Windows 2000/XP/Vista
    Merevlemez: 2,5 GB
    Grafika: DirectX 9.0c kompatibilis grafikus kártya 128 MB RAM-mal (MX sorozat nem támogatott)
    Hang: DirectX kompatibilis





  • solo
    #2
    Tetszik, nagyon szép, ha lehet ezt mondani...
  • VRSDM
    #3
    szeretem ha nyitnak új témát, tudom hogy nem kell megnézni fenntvan-e torrenten mivel az adott rá okot hogy nyissunk nekije :D namindegy szóval énis letőtöm, hiába kerülhet annyiba mint egy bláz. :)
  • tugyiti
    #4
    kepper a célkereszt a legjobb :DDDDddddddddddd
  • gabber_saviola
    #5
    :Dddddd
  • Firerock
    #6
    tetszik
    akkor ez mér meg van jelenve?
  • Firerock
    #7
    előbb kérdeztem mint kerestem:)
    tárgytalan a kérdésem
  • Pluskast
    #8
    "Arcade-type gameplay allows for easy control of the vehicles"

    Már rossz....
  • Vogel
    #9
    Ez szimulátor vagy arcade?
  • Pistike 007
    #10
    #8 -.-'
  • PrasCo
    #11
    Inkább jönne már a Steel Fury.
    Persze ez sem lesz rossz, kell valami a notebookra is az előadásokra.
  • flashpointer
    #12
    :DDD tegnap tették fel az egyik torrentre vajon miert pont most nyilt a topic :d
  • zyppy
    #13
    ugyanezekkel a képekkel, és leírással
  • schrank
    #14
    külső nézet ??? mi ez konzol ? hol van ez a battlefieldhez képest ott legalább van kihívás
  • gabber_saviola
    #15
    várd meg a Steel Fury-t, aztán olyat fogsz látni, hogy besz@rsz.
  • schrank
    #16
    sztíl fjúri
    bátlefíld
    szeintem nem egy kategória minden szinten porba alázza az összes fpst nem nagyképűségből mondom de ha nem ez lesz az év játéka akkor semmi
  • gabber_saviola
    #17
    a bátlefild kinézetével minden rendben aláírom, de sok köze nincs a fizikához, a Steel Fury meg egy fasza szimulátor lesz .
  • PrasCo
    #18
    Hjó, mondjuk aztán hozzá kell tenni, hogy SF-ben is pattogtam én a T-34/76 M41-essel fa kerítésléceken, meg kúsztam be StuG III alá a demóban. =]
  • gabber_saviola
    #19
    :Ddd
  • schrank
    #20
    ennek a fosnak még belső nézete sincsen nem hogy fizikája
    amúgy ha fizikát akarsz akkor iratkozzá be fizikára ha meg játékélményt akkor meg játszál a legjobb élményt nyújtó játékkal ... egy cod-os meg mohas ratyinak még a bf-fel megtanulni játszani is kihívás a szimálátorokkal meg a kutya se játszik
  • PrasCo
    #21
    ?? Te valamit nagyon benéztél, pont, hogy a külső nézet "kegyes csalás" ilyen játékban. Ahogy az SF-ben is.
  • schrank
    #22
    hát én 5 éve csak batlefildekkel nyomom van benne külső nézet de még sosem éreztem rá késztetést hogy használjam igaz ilyenkor nincs is célkereszt ergó nem lehet eltalálni semmit de hogy a külső nézet nagyban rontja a játék megítélését az tuti ...
  • Énvagyokazapád
    #23
    akkor én kutya se vagyok
  • gabber_saviola
    #24
    te kész vagy ember, mint a házifeladat
  • Vogel
    #25
    (OMG még nem is láttam amikor fogalmaztam, 1 perc késés és már lehurrogják az embert, grat!)
  • Bogdogege
    #26
    Playstation-re meg Dreamcastre volt a Panzers Front nem sokat fejlődött a game
  • schrank
    #27
    de hogy nem most már nem csak mobilon lehet nyomni vele hanem gémbojon is
  • mama2
    #28
    Ez a játék ez... Én el vagyok a szar játékokkal, de ez, ez... szörnyű. Ez a szar-nál is szarabb.
    Ezt lehetne FreddyD-nek ajánlani.
  • tugyiti
    #29
    aluggyá