49
Hunting Unlimited
  • gabo91
    #1
    2009 csak elirtam...
  • Balumann
    #2
    Valami leírás, képek, vélemény...? Még a címét se ellenőrzöd hogy jól írtad-e be...
  • Miskolc88
    #3
    google.hu
  • 0Fritz0
    #4
    Akkor meg minek egyáltalán topic és fórumozó, aki beírja: "gúgli"?
  • berczely
    #5
    Lehetne nekik álltalános topic is!
    Szal csak Huntin Unlimited mer minden részen nyitni eggyet...
  • Carlos
    #6
    szólj a moderátoroknak, hogy írják át a nevét!
  • berczely
    #7
    ittvannak képek
  • BBird
    #8
    Lehet nem ártana már lecserélniük a motort. A 3. résznek is ilyen volt már a grafikája. De talán a korábbi részeknek is. :-D
  • Balumann
    #9
    Nem magamnak kértem a képeket és nem egészen ilyen képekre gondoltam, ezeket már láttam.
    Gondolkoztam rajta, hogy kipróbáljam-e, erre most látom nyitottak topikot, gondoltam csak lesz valami vélemény, játék közbeni képek, kedvcsináló a játékhoz. Erre megnyitom, és: "2009 csak elirtam...".

    Gondolom valamit csinálni is lehet a játékban, nem csak az állaokat nézegetni (mert a képekből azt lehet kivenni, nagyon látszik belőlük milen a játék :D)
  • berczely
    #10
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    én most töltöm majd mondok véleményt és kaptok ingame screenshot-ot is!
  • MarkBlade
    #11
    Én csalódtam benne.. grafikailag kb 2004-es szinten van.. Gáz a mozgás is.. nem is értem mit akarnak..
  • gabber_saviola
    #12
    van már ilyen topik, klóz&del&ban

    http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1187623486
  • Balumann
    #13
    Én nem játszottam eddig egyik hunting unlimiteddel sem, csak a dear hunterrel :) Az végülis tetszett, csak nagyon idő igényes :))
  • berczely
    #14
    Ez a 2009 akar lenni csak elírta a gabo91!
  • Pistike 007
    #15
    Ez is ugyanolyan szar lesz mint az előző két rész.
  • BBird
    #16
    Érdekes, hogy mindenki a Hunting Unlimited és Deer Hunter játékokat hozza fel, de nekem nagyon bejött anno a Big Game Hunting sorozat is. Annak volt 2005-2006 környékén a legszebb grafikája.
    Azóta nem nagyon játszottam ilyesmikkel. Van abból is vajon 2009?
  • ZsZso
    #17
    Valusoft, nem is szabad tőle sokkal többet várni.
  • schrank
    #18
    a 2. vaddisznónak túl medve medvének túl vaddisznó ...
  • Bala10
    #19
    meddisznó
  • schrank
    #20
    olyan nem is van de viszont vadmedve létezik sőt állítólag cirkuszi is ...
  • Pistike 007
    #21
    A legjobb játékélményt a Deer Hunter biztosítja, a Cabelas meg Hunting Unlimted szériák azok nem a vadászatról, hanem az öldöklésről szólnak. Pl. 5 perc alatt hány szarvast tudsz agyonkúrni sörétessel.
  • gabo91
    #22




  • gabo91
    #23
    Pár óra játék után:

    Kellemesen csalódtam a játékban, egész jól ellehet vele szórakozgatni. Unalmas is tud lenni, mikor a teljes mapot bejárva fél óra után se találkozom egy állatal sem. Hát a látvány nem a Crysis de célnak megfelel- Felső képen is látszik, hogy a közelben még látszik a fű, kb 15m-re már 2D-s.
  • gabo91
    #24
    Minimum Requirements

    Windows XP/Vista
    Pentium IV 1.4 GHz or faster
    256 MB RAM
    64 MB DirectX 9 graphics card
    DirectX 9.0 (included on CD)
    DirectX 9 compatible Sound Card
    8X CD-ROM drive
    1 GB Hard Disk space
    Keyboard
    Mouse
  • gabo91
    #25

    Vadászat az utad Észak-Amerika leglélegzetelállítóbb environments. Itjén keresztül mindig nyitott évszak a kontinens legfenségesebb játékállataiért: whitetail*szarvas, jávorszarvasok, grizzly medve, pulyka, és -New ez az év- Timberwolves . Az engedélyed a kalandra várakozik.
    # Vadássz a legmegbecsültebb nagyvad-állatok közül 17-re, köztük Moose-ra, Mountain Lionra, Wild Boarre, Mule Deerre és többre, és kövesd őt.
    # Mozdulj rá idővel a Target Range-nél mielőtt kimész a vadonba.
    # Szabad Hunt Mode játékkal ejt le téged egyenesen a működés közben egy bőség, vagy sokat követelő vadászatért a kalandok kipróbálják Challenge Mode-ot.
    # Újrajátszás megint és megint használó az-játék Mission Editor tervezni a tökéletes hunt.
    # Az eszközök közül mindegyik egy sporstman* szűkölködik. 31-től választ+ fegyverek és accessories. Compound Bows, Shotguns és Rifles - Decoys, Blinds, Bait, és többet.
    # Ölj vagy öljenek meg! Ultravalószerű vadászati forgatókönyvek szembeállít téged gyakran veszélyes trófeakaliberjátékkal.
    # Kedveld a nagyon saját TV show műsorodat! 85-tel birkózik meg+ azok a vadászküldetések, amik áthidalják a legtöbb távoli és kihívó élőhelyet, ma vadásztak.
    # Gyilkos grafika! HU 2009 büszkélkedik a legtöbb valószerű grafikával; a legjobb játékjáték és állati mesterséges intelligencia; és az leggazdagabb, legnagyobb 3-bármilyen vadászjáték D világa.
    # Bonus– Africa! Tangle a Dark Continenttel legmegfoghatatlanabb és megbecsült zsákmány.
  • berczely
    #26
    XD milyen fordítás ez XD
  • gabo91
    #27
    :D
    nem én fordítottam...
    webfordítás szaga van...
  • schrank
    #28
    első kép stoppertől balra kettővel mit keres az a másodikvilágháborús katona ? arra is lehet vadászni ? vagy a háttérben futtattad a mohát ?
  • gabo91
    #29
    nem. bonusz cucc, ha közel van már a vad és úgy teríted le akkor kapod. (pl. vannak olyanok mikor betesz a bölények közé egy söréttel és lekell aprítanod őket, vagy oroszlányok közé egy 357-es magnumal :P érdmes megvárni hogy közel jöjjenek, de veszélyes...)
  • berczely
    #30
    Na én is kipróbáltam!
    Érdekes egy játék.Grafika az úgyahogy elmegy...sokféle állat van benne,időjárás is változtatható.Egyet nem értek!Ha beállítom az egyik pályán hogy Snow ami ugyebár havat jelent akkor mért csak esik?A talajon meg fű van?Ez érdekes...



  • gabo91
    #31
    Jók a fegyverek is. Van 3 féle íj és egy számszeríj is :) van egy előltöltös puska is :(
  • N o N a m e
    #32
    Egész jó játék, még a múlt héten letöltöttem, csak számomra kicsit unalmas, mert kevés állattal találkozok :S
  • gabo91
    #33
    aha itt ott elég unalmas...
    magasleseknek sincs nagy szerepe, nem jó egyhelyben maradni keresni kell az álatokat.
    (persze a vadállatoktól jól véd)
  • N o N a m e
    #34
    én azokba a lesekbe nem tudok felmenni...
  • Carlos
    #35
    létra, majd enter
  • N o N a m e
    #36
    thx, majd kipróbálom
  • skate00
    #37
    Én még nem próbáltam de a vidik alapján elég fasza game
  • bujty
    #38
    csá , figy létezik ehez a játékhoz multy???
  • gerypapa95
    #39
    nemtudtok valami recordot távlövésben? 857 yardrol leszedtem egy bölényt !az jó?
  • Nohab
    #40
    Youtube tele van vele. Ott az egyiknél olyan távol volt a cél, hogy nem is lehetett már látni.