14
  • humaninsect
    #1
    már filóztam rajta h beküldöm az önéletrajzom, de azért majdnem egy hét után ide is kikerültek a gépek

    Mondjuk EVIL rendszerről még mindig semmi.

    Hogy [b]ontopik is legyek[b], a P6000-hoz itt vannak sample képek (persze stúdióban, jó megvilágítással) és 13 megapixeles kompakt létére elég jók (legalábbis alap ISO-n)

    http://www.nikon-image.com/jpn/products/camera/compact/coolpix/p6000/sample.htm
  • humaninsect
    #2
    már filóztam rajta h beküldöm az önéletrajzom, de azért majdnem egy hét után ide is kikerültek a gépek

    Mondjuk EVIL rendszerről még mindig semmi.

    Hogy ontopik is legyek, a P6000-hoz itt vannak sample képek (persze stúdióban, jó megvilágítással) és 13 megapixeles kompakt létére elég jók (legalábbis alap ISO-n)

    http://www.nikon-image.com/jpn/products/camera/compact/coolpix/p6000/sample.htm
  • Thaddeus
    #3
    Nédd mán ki van itten. A híres blogger jeah! Üdvözletem mester! Épp előbb olvasgattam a híreket :D Grat grat, amúgy nem kéne a sok optikai fényképező inkább ultrazoomost mutogassanak.
  • Flashy
    #4
    a legutolsó képen levő távcsövet el tudná magyarázni valaki?
  • Cat #5
    Hülye az, aki manapság aki 500 euróért (120e forintért) kompakt fényképezőgépet vesz, ennyiért már kijön egy belépőszintű tükörreflexes, két optikával.

    (Azzal nem is számolva, hogy ami kinn 500 euró, az nálunk jóval több, mint a pénzt simán átváltva.)
  • Loál János #6
    Külső, optikai kereső.
  • Loál János #7
    Nem hülye, lusta cipelni.
  • kjasfhasdfasd
    #8
    A Nikon P6000-nál komoly a 2,7-5,9? A vége nem sok picit?
  • Flashy
    #9
    és kézzel tekeréssel zoomolom találomra? vagy a vakupapucson keresztül vezérli a gép? elég furának tartom, ilyet még nem láttam sehol, és igazából ezt a fényképet se találom máshol neten erről a gépről. utólag feltehető EVF-es gép volt már valamelyik cikkben, de annak egyáltalán nem volt kukucskálós keresője, ennek meg még az is van...
  • humaninsect
    #10
    az ilyenek nem fixek? azaz 28mm aztán ha zoomolsz akkor szopó :)
  • humaninsect
    #11
    dehogynem sok, főleg hogy a panasonic lx3 (arról van már hír itt?) igaz, hogy kevesebb mm-en, de 2.0-2.8 tartományban mozog. Ami már faszányos.

    Több fotós is leszólta amúgy, hogy ilyen nevetséges a vége - főleg ha a vetélytárs Canon G9-hez hasonlítjuk, ami 4,8 körül végez telében, igaz nem 28-ról idnul, na majd a g10 egy hónapon belül.
  • Flashy
    #12
    hát én is pont ezért kérdezem, hátha tud róla valaki, mert nem sok értelmét látom így. aztán biztos én látom rosszul mert itt nagyon sokan mindenhez értenek, majd elmagyarázzák :)
  • kjasfhasdfasd
    #13
    panasonic lx3-nak is van <kép>
    de nem értem, mintha ennek a gépnek alapból lenne:

    vagy mi az ott felül?
  • kjasfhasdfasd
    #14
    ja igen, bocs, kimaradt, állítólag az oly e410-et 60.000-ért adják nemsokára az egyik nagy áruházláncban. (reklámújságukban láttam)