23
  • julius666
    #1
    Ez igen! Csak így tovább, végre egy cikk, amiben valami igazán hasznosat és MŰKÖDŐT fejlesztettek ki.
  • julius666
    #2
    Mármint nem a cikkben, hanem a cikk ír végre egy ilyen felfedezésről.
    Nah, értitek.
  • ension
    #3
    Már csak arra lennék kíváncsi, milyen képeket is csinál...
  • KM
    #4
    Columbo sírni fog örömében!
  • Omega
    #5
    A jelenlegi kamerák milyen torzításokat csinálnak ?
  • babajaga
    #6
    Ez nem kamera ez lószar.
  • BenceYCE
    #7
    Mekkora tirpák BP-i köcsög vagyok. Azt se tudom, hogy hogyan néz ki a lószar. Eddig azt hittem, hogy majdnem ilyen csak teljesen más. Most meg kiderül, hogy mégis...
  • babajaga
    #8
    Ha megerőltetnéd a szemed láthatnád hogy ez nem egy működő kamera hanem egy sematikus elképzelés.
  • Frosty01
    #9
    mivan??
  • gopher
    #10
    ...amelyet amerikai kutatók hoztak létre.

    Milyen elképzelés? Megvalósult dologról van szó.
  • babajaga
    #11
    Te láttál már átlátszó oldalú kamerát?
  • KarmaXXL
    #12
    Mert szerinted nem átlátszóak a lencsék? Hülye troll.

    "[...] majd ezt félgömb alakú üvegházzal fedték, létrehozva a lencse végső formáját."

    Szerintem értik a dolgukat.
  • babajaga
    #13
    Tudod te miről beszélsz? A kultúrálatlanságod vagy az ostobaságod nagyobb?
  • Frosty01
    #14
    eddig te is csak ugattál.
    szal msot szépen írd le hogy mi fáj, hogy miért van úgy ahogy te gondolod, és az érvelésed támaszd alá bizonyítékokkal is (hivatkozások)
    vagy húzz innen a fenébe az értelmetlen kötekedéseddel ~_~
  • babajaga
    #15
    Itt nem kell semmiféle bizonyíték meg kell csak nézni az állítólagos kamerát.
  • babajaga
    #16
    "húzz innen a fenébe az értelmetlen kötekedéseddel"

    Honnét szalajtottak téged?
  • KarmaXXL
    #17
    Jó kérdés, de az biztos, hogy Te hamar elszóltad magad. Nem kéne inkább kapálnod?
    "Ez nem kamera ez lószar."

    Személyeskedést félretéve, szerinted ha ezt beraknák egy kamerába, nem tennének köré műanyagházat?
    Komolyan nem értem mi a bajod ezzel. A búráról szólt a cikk is. Ház is biztos lesz körülötte.

    Jobban megnézve nekem inkább az a fura a képen, hogy a rácshoz meglepően kevés vezeték fut, és nem túl szimmetrikusan "rajzolták oda" azokat.
    De ha ez a gáz, miért nem ezt mondod?
  • kukacS3K
    #18
    hát sztem ennek nem sok értelme van mivel a probléma inkább a szem és a kamera közötti összeköttetésben van, az már nem mind1 hogy úgy lát mintha igazi szeme lenne vagy úgy mint egy szélesvásznú filmet? a lényeg hogy lát
  • Frosty01
    #19
    azért mert homorú az érzékelő része!
    és gondolom azért kevés kábel mert ez csak egy teszt, szal gondolom elég volt nekik egy pár pixel is -.-
  • Gabe Dearborne
    #20
    Szerintem ez tényleg nagy előrelépés. Van hallássérült ismerősöm, akinek az agykérgébe elektródákat ültettek, és azokat egy hangérzékelő egységhez kötötték. Köszöni szépen, most már hall. Na, nem lesz belőle egy Beethoven, de a mindennapi élethez elegendő a javulás.

    Ha arra gondolok, hogy lassacskán az összes sci-fi találmány valósággá válik, akkor ez is egy a sorban. Gondolkodjatok: nem potyára mondják, hogy nincs lehetetlen, csak tehetetlen.
  • bodiboy
    #21
    Az érintkezőkkel nincsen semmi probléma.itt van egy link róla.
  • Retechegér
    #22
    babajaga, te annyira egy agyilag 0 n00b vagy, hogy erre már csak 1 hibaüzenetet lehet hozzászólni:
  • Voldi
    #23
    Az biztos, hogy én utálom a kamerákat, fényképezőket, mert veszettül torzítanak, az ember arcát is elnyújtják. 21. század, és mégse azt kapom, amit látok. Ez lenne a technika? Szánalom!