27
Vadász-Horgász csatorna
  • Firerock
    #1
    Már az induláskor négyszázezer hazai háztartásban volt fogható a Fishing and Hunting Channel. A horgász- és vadásztévé nem méretezte túl az igényeket, hisz a két időtöltésnek a felmérések szerint mintegy 750 ezer hazai híve van - tudhattuk meg szerdán, a csatorna bemutatkozó sajtótájékoztatóján.

    Az adó napi 24 órás programot sugároz, melyben a horgászat hatvan-, a vadászat pedig negyvenszázalékos arányban szerepel. A műsorkínálatban tippeket, trükköket bemutató blokkok, horgász- és vadászparadicsomokról készített kisfilmek, valamint versenybeszámolók kapnak helyet.

    Elsőre kiemelkedőnek látszik a Charlton Heston, az ünnepelt vadász című sorozat, amely a neves színész vadászkalandjairól számol be - a filmben olyan hírességek is megjelennek, mint Chuck Norris, Tom Selleck vagy Luke Perry.

    (origo)
  • Firerock
    #2
    nekem sajnos nincs:(
    nemtudnátok valami internetes adást esetleg?
  • Pistike 007
    #3
    Én sem tudok róla hogy tudnám-e fogni, UPC-m van.
    Mondjuk azon elférne:D
  • Kicsikiraly
    #4
    Chuck Norris és a vadászat? na de kérem... ez sértő az állatok számára :S
  • Kicsikiraly
    #5
    vagyisizé. igazságtalan :D
  • KILLER2
    #6
    Az, szegényeknek esélyük sincs, midet leteríti a körbeforgó rúgásával.
  • Tuvok #7
    Rex Hunt sügérkalandjai 0-24
  • ricsa008
    #8
    nekem DigiTV-m van és nem jön be(egy kártyás) szembeszomszédnak(két kártyás) és neki van ez miért van?
  • tigeroo
    #9
    mer dögöljön meg a szomszéd tehene!!

    amúgy fasza csatorna lehet, csak apám megne tudja
  • Super Saiyan
    #10
    lol, a mi digink fogja :D
  • Firerock
    #11
    mamáméknál is az van és nics:S
  • Super Saiyan
    #12
    keresni kell :D
  • Firerock
    #13
    de a csatorna listában sincs benne
    nálunk nem digi van ott bennevan a listában csak nem engedélyezett:(
  • phalanx
    #14
    ha fizetnének érte se néznék ilyesmit
  • Firerock
    #15
    köszönhük hogy megosztottad velünk,de leszarom
    Leülhetsz eggyes
  • tobias88
    #16
    borzasztóan gyenge! a vadász rész az alig van (én még nem láttam) & a horgász rész meg a jó öreg amcsi pergetős, és nem a magyar úszózó-fenekező-bojlis, ami tán jóval érdekesebb
  • Pistike 007
    #17
    Mondjuk én is ilyesmire számítottam...
    Arrafelé nem elterjedt a bojlis dolog sem:(
  • Firerock
    #18
    én csak a pergetőst nézném mert én csak azt szeretem
    amcsiba csak azt csinálják...
  • dragon11
    #19
    Aha, én utálok pergetni..=) kinek mi jön be.;)
  • Firerock
    #20
    nem tud valaki internetes TV-t?
  • Dzsega #21
    menü > telepítés > keresés > összes keresés
    ezek után elmolyol egy darabig majd ki kell törölni egy rakás szart, mert csak 100 adót képes feldolgozni a beltéri (legalábbis az ami nekünk van)

    A pergetésről meg annyit, hogy azt itthon még nem láttam és mint érdekesség jól jött de igazándiból az érdekelne amit csinálok (csináltam már több éve nem voltam horgászni :() az pedig sajna nincs. :(
  • MelWin
    #22
    Az arany jó szívem visz a sírba... :) Online TV
  • kismonos
    #23
    Jó lenne ha bejönne a weblap először is...
  • pista89
    #24
    Digin fogható sztem csak.
  • Visitor
    #25
    Amerikában nagy divatja van a vadászatnak, bárki lőhet 4 szarvast egy 7000ftnak megfelelő engedélyért. Magyarországon meglepne ha igény lenne rá... pecázást csinálni kell, nézni nem tudom hogy lehet :)
  • M3MO
    #26
    Heló! Nem tudjátok hol lehet felvenni velük a kapcsolatot mármint a fising&hunting-osokkal? Mert már pár hete keresgélek utánnuk mert meg akartam kérdezni tőlük hogy nem érdekelné e őket a III. Varsányi Lepényfesztivál és XIX. Nógrád Megyei Vadásznap PROGRAM:
    10.00 Megnyitó
    10.20 Hubertus mise
    11.20 Ifjú Nimródok fogadalomtétele és avatása, kitüntetések átadása
    12.00. Con-Fusion Dance
    ...13.00 Dombovári István humorista műsora
    13.30 Álarcok Színtársulat előadása
    14.30. Pásztó Rock színtársulat
    15.00.Hastánc
    15.25. Doman Flóra meséje, mazsorett csoport fellépése
    16.00. Vadászruha-és divatbemutató
    16.30 Dobroda csoport
    17.00. Margit és Terka
    17.20. Avar színpad műsora, tombola.
    18.20.”Szüreti mulatságok egy falusi kiskocsmában”
    20.00 Vadászbál

    A műsorokkal párhuzamosan vadétel-főző versenyt, gyermekek részére légpuska-lövészetet rendezünk.
    Trófea, vadász-íjász és solymászbemutatót, vadászkutya bemutatót tartunk,
    de lesz lovaglási és hintózási lehetőség is.
    “Vadászat a művészetben” festmény- és fotókiállítás, fakéreg-, gomba-, dísztárgy-kiállítás, valamint gyermek játszóház is várja az ide látogatókat.
    A Nógrád Megyei Kézműves-műhely tagjainak színvonalas vására.
    Lepények minden mennyiségben, legfőképpen túrós, de lesz káposztás, különféle gyümölcsös, és húsos.
    Helyben készült kemencés finomságok egész nap, továbbá töltött káposzta, sztrapacska, halászlé, vadpörkölt.
    Majd, hogy mindezt leöblítsék a kedves vendégek, lesz sörcsapolás varsányi boros gazda borkóstolója.
  • ffmisi
    #27
    Sziasztok

    A segítségeteket szeretném kérni, az egyetemi tanulmányaimhoz szükséges kérdőív kitöltésében. A kérdőív a horgászszokásokra illetve a Top-Mix cégre vonatkoznak.
    Kérlek, töltsétek ki minél többen.
    Köszönöm szépen

    https://spreadsheets.google.com/viewform?hl=en&authkey=CKPI2osD&formkey=dC1Kdl9iV2ROUTdCODQyVDJNZGd2ZGc6MQ#gid=0