555
Ide jöhetnek az űberláma és humoros spamek, ahogy a cím is mondja
  • n3whous3
    #1
    Nos saját termés most nincs, volt pár eddig, egy másik topikból idéznék ilyen levelet

    "Kedves Uram!
    A vállalatunkat, a Mr Ansari Sports Corpot, egy Sialkotot, Pakisztán központú gyártót és exportőrt mutatjuk be minőség Hand-Stitched Footballs, Handballs, Rugby összecsomósodik, és Sportswear Footballnak és Handballnak, mint például a Football egyenruhák, kapuskesztyűk, poliészter-tréningmellények, és a sípcsont vigyáz.

    1969 óta ebben a sorozatban voltunk, a működés a nagyapánktól alapul és végtelenséggel a tapasztalat a labdák és másik termelése terén árucikkeket fitogtat a nemzetközi piacért miközben dolgozik egy teljes minőségi viselkedéskód-rendszer alatt.mi vagyunk a Sialkotban levő legöregebb gyártók nyugodtan miközben természetes bőrlabdarúgásokat és kézilabdákat gyártunk, és ellátjuk ezekkel a labdákkal és sportviselettel Európát, USA-k vagyunk, Angliák vagyunk, és támogatunk sok híres sportmárkát.

    A labdák kategóriái

    A profimérkőzés összecsomósodik.
    A mérkőzés összecsomósodik.
    A szakképzés összecsomósodik.
    A klubtréning összecsomósodik.
    School-Level összecsomósodik.
    Fény edz labdákat.
    Felső minőség elősegítő/a játék összecsomósodik.
    Múlj felül professzionális GENIUNE TEHÉNBŐRLABDARÚGÁSOKAT.

    Az egyenruhák kategóriái

    Labdarúgóegyenruhák
    Futballegyenruhák.
    Rugby-egyenruhák.
    A kocogás alkalmazkodik.
    Edző felszerelések.
    A tréning iszogat (mellények)

    Mi teljesen CHILD LABOR FREE termelések vagyunk!

    Kedvesen tartalmazza a teljes postacímedet és a katalógusunkat kéri tőle, el fogjuk küldeni a katalógusunkat neked a kedves megfontolásodért.mi remény, amit a tervünk és a termékek minősége meg fognak győzni téged, hogy tegyél, rendszeres vevővé válik.reméljük, hogy hamarosan híreket kapunk tőled és mindenkor biztosítunk téged a legjobb szolgáltatásaink felől."
  • Atti12
    #2
    "TEHÉNBŐRLABDARÚGÁSOKAT." Jó topik lehet ez :D
  • n3whous3
    #3
    "A tréning iszogat (mellények)"

    Az se semmi
  • trogerzsiger
    #4
    a legjobbak a warez oldalt reklámozók :D "Szia édesem itt vannak az oldalak amiket kértél":D
  • Monoton
    #5
    Szia!

    Ezt nem fogod elhinni: apukám a hétvégén bérelt egy vízibiciklit, és féltestvéremmel együtt összeütköztek egy vitorlással. Nem tudom miért nem vették észre, de olyan messzire tekertek a parttól, hogy csak egy hajókürtre lettek figyelmesek. A menetrendszerinti hajó jelent meg mögöttük, ahogy éppen elhagyja a
    kikötõt. Erre persze jól megijedtek, és nem vették észre, hogy a másik irányban pedig egy vitorlás száguld feléjük. Tekertek, tekertek aztán csak
    üvöltést hallottak, na meg az iszonyatos csattanást, ahogy a vitorlás nekiütközött a vízibiciklinek. Szegény féltestvérem (Judit egyébként)
    kirepült a vízbe, apám pedig utána ugrott, hogy kimentse. Biztos láttál már olyan vízibiciklit, aminek két delfinbõl van a teste. Nos ez is ilyen
    volt, az ütközéstõl leszakadt az egyik feje. Pech. Mire apám kimászott volna karjában Judittal, a vízibicikli fél oldalra dõlt és lassan süllyedni
    kezdett. Még az volt a szerencse, hogy a vitorlás visszafordult és kimentette õket.

    Nem értem apámat, hogy lehet ilyen felelõtlen? A kölcsönzõs kiszámlázta az egész vízibickli árát. Kitalálod, hogy mennyi volt?
    Hetven ezer forint. Törlesztjük majd családilag.

    Na mindegy, azért fel a fejjel.

    Néztem most is néhány érdekességet a netrõl:

    "Adunk most Neked egy LG LCD TV-t, ha veszel egy lakást, akár 0 Ft-al! Ez jó, akár 0 Ft a részedrõl, de a TV-t már viheted is!


    Zugló legjobb részein építünk, vannak azonnal költözhetõ lakások is, közvetlenül a beruházótól vásárolhatsz és mindent egy helyen elintézünk Neked!


    Ezt most kaptam :DD a végét nem másolom be mert az már reklám
  • karajjj
    #6
    jajaja, először mikor ilyet kaptam, el is gondolkoztam, hogy nézdmá, kiafaszom ez, aztán rájöttem, hogy csak reklám :D
  • n3whous3
    #7
    lol
  • koryne
    #8
    Ezt kb 2 hete kaptam. Sztem az überláma kategóriában előkelő helyen van :)

    Tisztelt Hölgyem/ Uram!

    Megrendelhetõ nálam az alábbi email címlista:

    - 200.000 magyarországi vállalkozás email címe, tetszés szerinti csoportosításban (összesítve, illetve számos kategória külön is).
    - 400.000 magyarországi magán email cím.

    Továbbá el tudom vállalni az email kampány lebonyolítását (kiküldés), valamint tudok ajánlani email címeket gyûjtõ, valamint hírlevél kiküldõ programot.

    Valamennyi címlistát idén, 2008. januárjában allítottam össze, a hibaszázalék mindössze 5-10 százalék, vagyis aktuálisabb, mint szinte valamennyi más hasonló adatbázis.

    Természetesen részletes tájékoztatót is küldök, illetve válaszolok bármilyen felmerülõ kérdésre. Email címem: [email protected]

    Üdvözlettel,

    Molnár Zsolt
  • n3whous3
    #9
    Megyek és szarrá spamelem a címet, gyertek ti is.
  • n3whous3
    #10
    besztet, küldök neki egy ajánlatot meg egy vírusos csatolmányt.
  • n3whous3
    #11
    áh úgyis kiszűri...
  • Metwork
    #12
  • n3whous3
    #13
    jaja, tőled szedtem XD
  • VRSDM
    #14
    mailbombert valaki neki4 :)
  • Vlala #15
    Tehát Molnár Zsolt (elég általános név, kellene egy lakcím is) a felelős a személyes adataim, konkrétan az e-mail címem harmadik félnek történt kiadásáért, aminek következtében a negyedik e-mail címemet is telespammelték kéretlen, nemkívánatos levelekkel. Kösz az infót, jogi képviselőim (Borisz és Dimitrij) meglátogatják az úriembert, és kellemesen elbbeszélgetnek vele. :]
  • n3whous3
    #16
    Majd később megpróbálom XD
  • FZoleee
    #17
    mondj egy működő progit, mert amit találtam, az nem működik
  • ChuckyHUN
    #18
    +fav jó tápig lesz:)
  • ChuckyHUN
    #19
    Ma reggel a bumerángot hallgatta valaki?
    Márta néni ngaony nagy volt:)
    nőstény nyelni pirula :D
  • bakvarnyu
    #20
    nem is tudom ki hallgatja azt a szart :(
  • koryne
    #21
    Vhogy reflexből átküldtem ezt a gyöngyszemet még azon melegében az NHH-nak, fejléccel együtt
    Azóta nem igazán méltattak válaszra, vagy csak csendben nyomozgatnak??? (Úgy tudom, ők az illetéskesek, de ha nem, javítsatok ki.) Pedig jó lenne tudni a fejleményeket :)
  • Looooser
    #22
    nem toom én röhelyesnek tartom hogy a halálos rákbeteg kislány akinek már98-ban csak 1 hónapja volt hátra 10 évvel késöbb hogy tudja még mindig azt a kör üzenetet küldözgetni????
  • atlagember
    #23
    Én is átküldtem, de nekem is tojtak válaszolni.
  • trogerzsiger
    #24
    miazaz nhh?
  • zolo
    #25
    Szerintem ez bőven ideillik :D
  • Hajnalcat
    #26
    iwiwen kaptam, csak az én nevemre címezve:

    Téma: 21.század vállalkozása


    Feladás dátuma: július 28., 06:37


    Kedves Hajnalka!

    Az adatlapját olvasva illetve a fotókat megtekintve szimpatikusnak találtam.
    Közvetítő cég képviselőjeként - világhírű, külföldi vállalatok profitnöveléséhez -, ambiciózus, talpraesett, jól szituált személyeket, együttműködő partnereket, vezetőket keresek.
    - profi képzés
    - teljesítményarányos díjazás, (már kezdetben, akár 1000 EUR havonta)
    - részmunkaidős, vagy akár főállású, mobil tevékenység

    Amennyiben érdekli, kérem küldje el a számát, felhívom és egy személyes találkozás
    alkalmával megbeszéljük a részleteket.

    Üdvözlettel,

    Farkas Tibor
  • Hajnalcat
    #27
    ja és szerintem úgy kamu az egész, ahogy van.
  • DJ Skyline
    #28
    Kedves Letolto!

    Nincs mit csinalnod este? Megneznel egy izgalmas filmet, sorozatot de nincs a tv-ben semmi? A mozi pedig tul draga? Ha a kerdesekre a valasz igen, valassz minket! http://......com/

    Egy mozijegy araert nalunk 30 napon keresztul toltheted le a legfrissebb filmeket, dvd-ket! Csupan 50 Ft/nap! Folyamatosan frissulo filmek, zenek, sorozatok, jatekok pc-re, xbox-ra, ps-re!

    Ne feledd: http://......com/ !!!
  • n3whous3
    #29
    ó ez annyira megható, vagy hogy is mondjam.
  • n3whous3
    #30
    Szöveg nélküli spam, vírusos link ugye, tárgy:

    [az email címemnek a @ előtti része] Timberlake gay video
  • Pistike 007
    #31
    :DD
  • milk41
    #32
  • milk41
    #33
    vagy csak megteccettél neki és megakar erőszakolni
  • utgyuru
    #34
    ez a nigériai csalás, ami már kicsit komolyabb a spamnél...
  • Vlala #35
    Fwd to BSA :)
  • Vlala #36
    Nem az egész. A megszólítás alatti első sorra gondolok. :)
  • bardocz
    #37
    Ma kaptam egyet arról,hogy spngyabob buzi,de töröltem,csak töltés közben olvastam a témát.
  • passatgt
    #38
    Kedves Letolto! Mar a kabeltv sem kot le? Mindig ugyan az az unalmas musor megy
    ? Szeretnel gyorsan, friss filmeket

    letolteni, de draga a kolcsonzo? A moziban meg 1500 Ft-ot kernek egy filmert?

    keresztul toltheted le a premier filmeket,jatekokat, zeneket, programokat! Valo
    gatott csak minosegi letoltenivalo!

    http://***************.org

    Mert nalunk mosolyogva tudsz tolteni!

    TOLTHETOEK..

    Wall-E
    Az Esemeny
    Get Smart
    Wanted
  • Legend Killer
    #39
    jaja, be ne dőlj neki :).
  • Petyko
    #40
    Én egy ilyet kaptam:

    "
    KÖSZÖNETNYILVÁNÍTÁS


    Ezúton szeretnék köszönetet mondani mindazoknak, akik ebben az évben is megörvendeztettek a számtalan körlevéllel és a "küldd tovább" típusú e-mailekkel.


    Sokat változtattatok az életemen!


    * Azóta nem iszom Colát, amióta megtudtam, hogy az wc tisztításra is alkalmas.
    * Azóta nem járok többé moziba, nehogy véletlenül beleüljek egy AIDS- el fertőzött tűbe.
    * Azóta nem használok izzadásgátlót, mert rákot okoz.
    * Azóta nem parkolok többé zárt parkolóban, nehogy elraboljanak.
    * Azóta a gyerekeimet egyetlen másodpercre sem tévesztem szem elöl, nehogy pedofilok áldozataivá váljanak.
    * Az összes megtakarított pénzem Amy Bruce-nak ajándékoztam, annak a szegény gyermeknek, aki már legalább a 70. szervének átültetésére vár, és aki nem öregszik, hiszen 1995 óta egyfolytában 7 éves!
    * Lelkesen feliratkoztam amellé a 30milló ember mellé, akik a mozambiki törpemókus megmentésén fáradoznak, de sajnos még nem kaptam meg a beigért Nokia csodatelefonomat, ahogy a Disneylandbe szóló ingyenbelépőket sem!
    * Hála nektek, már én is tudom hogy kell megfelelő partnert találni.
    * Hála nektek, hogy immáron 700-adszor is megtudhattam, hogy a www.freemail.hu <http://www.freemail.hu/> azonnali hatállyal törli az összes mailemet, és az iwiw is megszünteti a tagságomat, de ez azóta sem történt meg.
    * Várakozásai ellenére nem osztotta meg velem Bill Gates a vagyonát !
    * Sosem történt velem csodálatos dolog 8 másodpercen belül, amikor azonnal 15-200 példányban továbbküldtem Buddha, Mohamed vagy a Dalai Láma életbölcsességekkel átitatott gondolatait!
    * Viszont megúsztam mind az 5000 szerencsétlenséget, ami kellett volna hogy érjen, és még mindíg élek, holott minimum 100-szor kellett volna már meghalnom!


    Szóval menjetek Ti a bús p........ba!!! De nagyon vigyázzatok, mert ha nem külditek tovább ezt a levelet 10 percen belül legalább 555 embernek, akkor holnap kaptok postán egy három hónapos roma csecsemőt, amit ha du. 2-ig nem vesztek át, másnap postázzák az egész családot!
    "