1711
  • Lyan Kyj
    #1
    NCsoft tegnap bejelentett 3 új MMO-t, ebből eddig egyet teljes homály fedett, és csak Project M címen futott. Most lehullot a lepel, a játék
    az Unreal Engine 3-as verzióját használó Blade and Soul nevet hordozza.

    Egy 6 perces gameplay videót is közzétettek, ha ázsiai oldalakat is vígan böngésztek, akkor a JOBB MINŐSÉGŰ változatot ajánlom, ha nem, akkor a YouTube verziót, amit a következő postban linkelek majd.

    Látványt nem kell ecsetelni, mindent visz, ám ezek mellett a videóból sok érdekes játékmenetbeli dologra is felfigyelhetünk, ilyen például a falonfutás, ugrások, beat'm'up szerű verekedés, stb.

    Újabb koreai tucat lenne? Vagy kellően nagy újításokkal igazi egyedi játék lehet? Majd kiderül.


    Pár kép:






  • Lyan Kyj
    #2
    Itt az említett YT verzió: KATT

    Még képek:






  • Doomista
    #3
    +fav

    nekem egyenlöre nagyon bejön,várom,mint az aiont :D
  • Lyan Kyj
    #4
    HW-ról tölthető az alant linkelt jobb felbontású darab!
    KATT
  • armageddon666
    #5
    szééép ^^ ingyenes lesz?
  • sweech
    #6
    nem valószínű
  • dante3
    #7
    Nagyon szép, látványos skillek!
  • Broafka
    #8
    de jó is lenne...
  • armageddon666
    #9
    izé... ingyenes úgyértettem hogy lesz-e havidíj xD azt sejtettem hogy UE3-t licenszeltek hozzá akkor nem lesz tök ingyen. Az érdekelne hogy vajon havidíjas lesz-e...
  • Inferno
    #10
    +fav
    Szerintem havidíjas lesz (100%).
  • Zarachi
    #11
    hali all en is ma talaltam rola infokat es bamulatos game lesz :D
    amit a videoban lattam azt nemvartam volna hogy egy ilyen mmo-ban benne lesz :)
  • Zarachi
    #12
    Lyan lenne egy kerdesem par helyen irtak hogy Project M exclusive ps3 game most only ps3 vagy csak fake info ez?
  • BEAST #13
    Eddig tetszik, +fav :)
  • Lyan Kyj
    #14
    A bejelentésben az volt, hogy ezek a címek PC-re vonatkoznak.
    Ettől függetlenül lehet, hogy később bejelentik, hogy ez lesz PS3-ra.
  • Zarachi
    #15
    koszi az infot mar kezdtem megilyedni hogy talalok egy "talan" Aional is jobb gamet es az only ps3
    meg egy olyan kerdesem lenne nemlehet tudni hany kaszt lesz mert ugye a videoban csak 2db-n volt a hangsuly de meg szerepelt a feher ruhas is parszor par skiljet mutattak az ugy harom illetve a roka fulu es roka farku emberkek is az ugy mar negy
    esetleg ha tudsz valamit ird le pls
    ui.:ennek is csinaltok honlapot illetve lehet e tudni mikor lesz hivatalos honlapja
    koszi az infokat elore is :)
  • Lyan Kyj
    #16
    Ha lenne róla egyéb más infó, szerinted nem írnám le?
    Think.
  • Frosty01
    #17
    túl szép ez a trailer hogy igaz legyen :D
  • Xbox360xD
    #18
    Tul szép h free legyen
  • Zarachi
    #19
    nem is lessz az nemtom honnet veszitek ezt folosleges az ilyen hsz
  • armageddon666
    #20
    de havidíj nélküli akár még lehet is ^^vagy ebben sem reménykedhetünk? :\
  • Zarachi
    #21
    erre sajna en nemtudok valaszt adni de azt anno olvastam hogy ncsoftnak lesznek meg olyan jatekai aminel csak a dvd-t kell megvenni de szerintem ez havidijas lesz mint Aion
  • Zarachi
    #22
    sorry a dupla postert de talaltam egy kis infot a jatekrol
    4 faj lesz es 8 kaszt
    illetve azok fejelsztik akik az l2 mogott altak
  • Zarachi
    #23
    http://games.plaync.co.kr/bladeandsoul
    ha valakinek az ismerose letudna forditani az oldalon levo infokat azt megkoszonnem de szerintem nemvagyok ezzel egyedul
  • kakaoskalacs
    #24
    Minden elismeresem hatalmas nagy WÁÁÁÁÁÁÁOOOW
  • Torzonborz
    #25
    ez lesz minden idők legjobb mmoja lesz benne minden mi szem szájnak ingere sőőőt lehazudjuk a csilagokat is az égről csak vedd meg vazz hogy tele legyünk zsével és el tudjunk menni thaira kúrvázni. kb ennyi
  • kakaoskalacs
    #26
    Tömören összefoglalva jah :D

    csak ne point'n click ökörség legyen :D
  • BEAST #27
    Ez nem a Who/Aoc topic, eltevedtel :D
  • Lyan Kyj
    #28
    minden oldalt meglátogat és beírja mindenhova:)
  • Torzonborz
    #29
    hát de mé' nem ez van mostanság ? ígérnek fűt fát aztán jó ha a fele megvan az is bugosan :D na off vége :)
  • Inferno
    #30
    Leszedtem HD minőségben, aztakuvaaa :D, ez valami nagyon állat,in game jelenetek durvaaaa :D
  • tigeroo
    #31
    nájsz.
    csam
    - nem szeretem a távolkeleti játékokat
    - nem szeretem a noname mmo-kat...warcraft, warhammer még oké,összetett és (meg)ismert a világa.

    ezek meg csak úgy jönnek. általában amilyen gyorsan ugyan úgy is el.
  • Krezga
    #32
    Jól néz ki^^
    /fav
  • Zarachi
    #33
    jaja mert az NCSOFT hires a noname mmokrol nem? :D
    tigeroo csak annyit fuznek meg hozza hogy nemszeretitek ha a darkosok megjelennek a dio3 topikban mert foloslegesen irkalnak ez is ugyan olyan ha nem tetszik nem kell irni ;)
  • Zarachi
    #34
    a videoban a 4 fajbol 2-t mutattak be a Jin-t es a Gon-t
    Jin az elso Gon a masodik akkor ami meg van az a roka fulu es farku es meg 1 :/
    viszont sajna a kasztokra meg nemtertek ki relemem hamarosan megtudjuk a masik 2 faj nevet illetve hohy milyen 8 kaszt lesz
  • tigeroo
    #35
    de nem érted

    az első képek melett már kellene valami "lore"-t kapnunk...nekem ez hiányzik...
    semmi térkép, semmi történet, semmi területbemutatás...
  • BEAST #36
    van, csak koreaiul :d
  • Krezga
    #37
    Én is leszedtem, tényleg baromi jó:D
    Ha nem lesz havidíjas még lehet hogy bele is kezdek, bár azért még pár infót még megvárok^^
  • BlackShadow
    #38
    havidíj problémához tenném hozzá a saját véleményem:

    egy igényes játék megköveteli, hogy folyamatosan dolgozzanak rajta.. ezeknek az embereknek a fizetését vmiből elő kell teremteni, és még emellett jövedelmezőnek is kell lennie, hogy megérje. tehát a havidíj - ami általában havi ~3500 ft annyira nem lenne vész, HA nem kéne kipengetni magáért a játékért már a legelején ~13.000 ft-ot! sztem ez az ár a szemétség.. lehessen ingyen letölteni, kapsz 1 hét próbaidőt és eldöntöd akarsz e érte fizetni v sem.
    csak hát mivel jómagam is marketing szakos vagyok, így ez eléggé elképzelhetetlen :(
  • Győri Devi
    #39
    NCsoft's Blade and Soul to appear on PS3?
  • BlackShadow
    #40
    nos megnéztem én is a trailert.. faszántosan néz ki nagyon :D
    viszont ami a női karaktereket illeti.. hát ezek a koreaiak nagyon ki vannak éhezve a xxl mellekre :D
    előre látom, hogy a karakterek 80%-a női lesz :P