13
kalandjáték
  • Prince23
    #1
    Aranyos kalandnak ígérkezik az Everlight, kalandjátékosok előnyben!
    A The Games Company és saját tulajdonú fejlesztőcsapata a Silver Style Entertainment egy kedves kalandjátékkal kíván betörni a letűnőben lévő stílus piacára.
    Melvin egy hétköznapi iskolás, nem hétköznapi problémákkal. Szegényt szinte minden utoléri, ami ilyen korban egy gyermeket elkaphat. Egyetlen egy helyre nem követi a szerencsétlenségsorozat, az álmaiba. Melvin órák hosszat képes álmodozik, hogy utána a valóság egy jól irányzott rúgással ismét a helyére tegye. A történet pofonegyszerű elemekre épül: kalandozásunk során meg kell küzdenünk, és le kell győzni Melvin összes félelemét, hogy boldog kissrác válhasson belőle.
    Negyven helyszín, sok-sok karakter, mesébe illő történet és persze rengeteg mágia várja a könnyedebb kalandjátékok kedvelőit.

    Megjelenés: 2008. július 29 (Kedd)



    képek
  • csgj
    #2
    Ja, ezt már várom egy ideje... Németországban németül már régóta kapható "-.- Szép kalandnak ígérkezik, tuti, hogy ki fogom próbálni. (és remélhetőleg végig is viszem :D)
  • Prince23
    #3
    Én személy szerint reménykedem, hogy legalább az átlag szintet ki hozza e.
  • kirol
    #4
    Ja. Nekem a gépemen már ősidők óta fent van, de még nem volt időm elindítani se.
  • Calver
    #5
    Silver Style Entertainment, hmmm... The Fall jó volt tőlük, Soldiers of Anarchy szvsz pocsék, meglátjuk ebből mi sül ki...
  • Prince23
    #6
    Holnap jelenik meg!
  • Prince23
    #7



  • Prince23
    #8
    Megjelenés: szeptember 16!
  • csgj
    #9
    Klassz :) Jópofa kalandnak ígérkezik, úgyhogy várom :) Németül már ezeréve kint van "-.-
  • csgj
    #10
    És most angolul is :D
  • Prince23
    #11
    Everlight-ViTALiTY
  • csgj
    #12
    Hát, régen volt már, hogy ennyire megtetszett egy kalandjáték :) Ez most nagyon bejön. Hangulatos, szép, gyakran vicces (főleg az abszurd humor van jelen ---> kedvenc :P), és vhogy olyan varázslatos :D Egyszerűen csak jó érzés tölt el, miközben játszok vele. Ja, és eddig úgy tűnik, hogy nem is a legnehezebb kalandok közül való a game. Főleg, hogy bizonyos mennyiségű gyertyákért (ez nehézségi szinttől függ, amit a játék elején állíthatunk be), kérhetünk tippeket. Nincs szándékomban kihasználni ezt a lehetőséget, de ha nagyon elakadnék, jó lesz a tipp-dolog végigjátszás helyett :P

    És itt egy kép is: (akármennyire is 2D-snek tűnik a háttér, nem az! (legalábbis én úgy vettem észre... :D))
  • Szuni
    #13
    Elkészült a magyarítás, remélem nem gond, hogy az alkotó helyett én írok ide, de a mintegy félmillió karakterszámú játék így kaphat egy újabb esélyt a kalandjátékok kedvelőitől. Egy gyengébb laptopon is elfut ;) Köszönjük.