24
  • bakagaijin
    #24
    Ez önmagában nem indok, hiszen a konzolokat is warezolják. Tudom, hogy ez a hivatalos indoklás, de ugyanez volt a hivatalos indoklás anno a PC mellett a konzolok ellen (mintegy 20 évvel ezelőtt), azaz kemény bullsh*t. Szerintem egész egyszerűen arról van szó, hogy a célközönség (pláne japán) konzollal akar játszani nagyképernyős HD-s tv-n, nem pedig asztali számítógépen, ennyi és nem több.

    ffxi, törtem a fejem és a guglit... feladom, melyik konzol gém készül nem PC-s eszközökkel?
  • ffxi
    #23
    Melyik konzol gém nem PC alapú eszközökkel készítik el?
  • ffxi
    #22
    Fuck!
  • ffxi
    #21
    Megeszem a kalapom :D
  • rob99
    #20
    és pont az ilyen warez dolgok miatt nem fogják átírni pc-re...
    Szerintem nem érné meg nekik, hogy egy olyan platformra is fejleszteni játékot, amire a felhasználóknak csak a 30-40% venné meg eredetiben, a másik része meg szépen letöltené valamelyik torrent oldalról. A konzolos felhasználóknak meg csak egy kis része játszik warez cuccokkal. És akkor még nem volt szó arról, hogy pc-re meg külön optimalizálni kell...
  • Motig
    #19
    édes kis szívem akkor hol a tavaj bejelentet Dead Rising? vagy a többi ONLY X360 game?
  • Tinman #18
    Square cuccokkal azért erősen más a felállás.
  • Cat #17
    Az MS minden xboxos termékét átviszi PC-re is, szóval szerintem azért lehet még reménykedni.
  • Naridar
    #16
    Rohadjon el a Square Enix, úgy ahogy van! Majd ha eddig nem tudta őket senki rávenni, hogy szálljanak le a Playstationről, majd ráveszi őket a Sony! A Ps2 emulátor (ami már majdnem teljesen működőképes) szinte kizárólag a Final Fantasy X miatt készült, ugyanis azt viszi a legjobban. Erre megpróbálom felhívni a Sony figyelmét is.
  • gyuri12
    #15
    És van képük kint hagyni a cikket...
    Hová süllyedsz SG?!
  • 2504
    #14
    Marad a PS 3 vagy X360-an:D
  • Aquli
    #13
    aztakurva hogy megörültem pedig.
  • kirol
    #12
    Ez a cikk: FAIL !!!
  • Frosty01
    #11
    bazeg hogy megürültem
  • entreri
    #10
    Pedig milyen jó lett volna...
  • Eneff
    #9
    Tibi, ezt megint elkúrtad :S
  • Skyline
    #8
    Na ennyit a hírről,delete...
  • bertino
    #7
    MAYBE FAIL :DD
  • Kandurex
    #6
    hö?
  • Alien!
    #5
    a dolgokból mostanában hamar hír kovácsolódik....rövid életű volt:

    "Confirmed: FFXIII will NOT release on PC"

    “We have no current plans to release Final Fantasy XIII for PCs,” said a company rep."

  • Kandurex
    #4
    nagy öröm, majd kapunk 2015. -ben valami konverziót...hallelulja,...addigra minden konzolos 500X kijátszotta
  • 2504
    #3
    Cáfolásról még nem halottam de ami jön X360-ra az jön PC-re is:D
    Ha késve is de jön:D
  • Skyline
    #2
    Hurrráhurrrá,csak az a baj hogy ez párnapos hír és azóta jött állítólag még1 hír pc megjelenés cáfolva..:)
  • nohea
    #1
    ÁÁÁÁÁÁÁÁ, a hét legjobb híre!!!!!!! *_* éljenéljenéljen!!! @_@