37
horror-kaland
  • Prince23
    #1
    Nos, a teljes cím nem sikerült, mert több mint 30 karakterű, tehát az eredeti cím:
    Darkness Within: The Dark Lineage
    Megjelenés:: valamikor 2009. tavaszán, csak PC-n!

    Darkness Within: In Pursuit of Loath Nolder nem sikerült túl fényesre. Pont azokon a pontokon sikerült elhasalnia, ahol - ha már Lovecraft hatására hivatkoztak - kiemelkedőt alakíthatott volna. Nem volt se ilyesztő, se félelmetes, se borzongató. Főleg az utóbbi kettőt vélem megbocsáthatatlannak.
    Sebaj, itt a jövőre érkező második felvonás, amelynek nyúlfarknyi kedvcsinálóját lentebb láthatjátok később. Még a végén kiderül, hogy Isztanbulban is lehet jó játékot csinálni, csak akarni kell.

    Trailer
  • Fbn Lx
    #2
    a mindörökké kitartóan állóképes feszesnyújtottkézzel lámpáscipelő-ember!
    és a rohadt 'izgalmas' "na vajon mennyire lesz gusztustalan az arca, ha idefordul" para.
  • Sir Quno Jedi
    #3
    Assemi, de az ajtóra nem vet fényt a lámpa közvetlen közelről sem és a figura inkább lebeg/siklik, mintsem járna...
  • Énvagyokazapád
    #4
    "szopi szopi ötdollááá" szörny :D
  • Atkamon
    #5
    Annak a zombinak inkább vicces feje van, mint félelmetes :S
  • ajem kisa
    #6
    Jesszum pepi, jajjdemegijedtem...a csudába! Megint szobafogság lesz belöle!:s
  • ajem kisa
    #7
    Amugy tényleg ez mi? A kartun netvörkön is félelmetesebbek a szörnyek! ;)

  • Qwerty4
    #8
    Ha eléd állna egy ilyen akkor biza félelmetes lenne. :D
    De gondolom lesznek azért komolyabb szituk is ennél. :)
  • mflex #9
    Nekem az első nagyon tetszett,persze aki nem ért angolul az baxhatja, mert unalmas lesz neki.

    Ez viszont már teljes 3D lesz? Mi a szarért? szeretem a "point click" féle agytekervényes játékokat..

    A MYST volt a nagy kedvenc,azon belül is a Riven, 5 óra alatt kilőttem az akkor nagyon nehéznek titulált játékot.

    Nem volt az olyan nehéz :)
  • Brolly28
    #10
    kajak viccesD:
  • Brolly28
    #11
    ha énilyennel találkoznék tuta a szájába raknám a lámpást
    szeintem belefér
  • ajem kisa
    #12
    Aszittem elsöre, hogy "lompos"-t irtál!:D
    Nekem inkább hasonlit egy vé*bé*nyilásra...
    Attolmég lehet jo játék, majd ha egyszer lesz kereskedelmi forgalomban, és kedvem is hozzá, lehethogy megveszem, de lehethogy inkább nem! ;)
  • Broafka
    #13
    esküszöm erről a zombi ránézésről valahogy ez jutott eszembe :D
    EZ :)
  • nemlehetigaz
    #14
    Itt van újabb infó róla.
  • AntiHero
    #15
    Tölthető a demo.
  • Evin
    #16
    Időhiány miatt kimaradt nekem az 1. Hogy kell ezt játszani? Megvan a kis fém izé/kulcs. Hogy kell használni, vagy min?
  • AntiHero
    #17
    Hát én is elakadtam.
  • Prince23
    #18
    Már kint a teljes is
  • strebacom
    #19
  • strebacom
    #20
    ÓÓÓ ez nagyon ott van......Evin kérlek szépen nézz rá....magyarul isten lenne..................








  • Rodman6
    #21
    Tetszőleges felbontás állítható a configban.
  • Novotsik
    #22
    Sziasztok az első részt honnan tudnám megszerezni(letölteni ill. megvenni?)
  • Evin
    #23
    Mivel más már elvileg lassan kész az 1-el, tőle kellene megkérdezni. Egyelőre inkább befejezem amiket elkezdtem, meg amiket más nem akar még fordítani.
  • grebber
    #24
    Levélváltás a magyarító sráccal:


    "Hello!

    Darkness Within magyarítás miatt írok! Azt szeretném kérdezni,hogy fordítod még vagy leálltál a projekttel?
    Mert látom május vége van várható befejezésnek írva.
    + Sokunkat érdekel a 2. része magyarítható-e? És ha igen megcsinálod-e majd hozzá?

    Válaszaidat előre is köszönöm!"

    "Szia!

    Az első rész ma vagy holnap kész, a másodikat meg már elkezdtem."


  • strebacom
    #25
  • grebber
    #26
    Első részt gyorsan le is szedtem már kész a magyarítása.
  • strebacom
    #27
    Honnan????
  • grebber
    #28
    Demonoid!
  • Rodman6
    #29
    Ehun van a végigjáccása:

    http://www.twitchy.co.uk/wp/2010/05/darkness-within-2-the-dark-lineage-walkthrough/

    aki nem tud angolu, az fordiccsa le a gógle translatehoz
  • Rodman6
    #30
    A játékbeli mansion kisértetiesen hasonlít a Scratches játékban lévőhöz. Még az udvara is. Biztos onnan szedték az ötletet.
  • Rodman6
    #31
    Ki is jácottam...
  • nemlehetigaz
    #32
    És milyen volt? Érdemes nekikezdeni?
  • Rodman6
    #33
    Megszokott kalandjáték stílus. Leírás nélkül szerintem nehéz végigvinni, mert tele van olyan dolgokkal amire magától szerintem nem sok ember jön rá. Elég hangulatos, szeretem az olyan horror játékokat amik ódon épületekben játszódnak. Hasonlít a Scratches-hez de inkább logikai mint félelmetes. Hiányoltam belőle a félelmetességet mert egykét rovaron kívül nemigen van benne ellenfél.

    De ha ebbe az irányba kezdenek el haladni a point n click kalandjátékok hogy már szabadon mozoghatsz benne akkor az már jó jel a jövőjükre nézve. Raknának bele egy kis harcot is akkor már elég érdekesek lennének (a nyíl megmaradna, viszont lehetne benne bottal náspángolni a zombikat vagy ilyesmi, nem csak a rovarspray lenne a fegyver mint ebben)
  • nemlehetigaz
    #34
    Köszi a választ, akkor belekezdek...
  • Novotsik
    #35
    nem rossz game,de inkább penumbrával játszok mint ezzel egyrészt élvezetesebb másrészt nincs olyan nagy gépigénye ( nem értem h a 8600 GT-en miért negy low fps-el amikor nincs is olyan hű de jó grafja)
    Nekem nem nagyon jött be a játék,túl lassú a játékmenete,meg nehéz is nem nagyon tudta h mit kell csinálni 2 óra gamelés után törlést kapott
  • nemlehetigaz
    #36
    Sikerült valakinek maximális eredményt elérnie a végén?
  • nemlehetigaz
    #37
    Most látom kész a magyarítása. Akkor így is végigjátszom.