45
Codemasters GTA-ja
  • Prince23
    #1
    Hogy mi a Hei$t? A Bard's Tale újkori kiadását készítő, a legendás Brian Fargo nevével fémjelzett InXile Entertainment legújabb, következő generációs akciójátéka. A sztori 1969 nyarán indul San Franciscóban, amikor Johnny Sutton kiszabadul a börtönből. Hősünk régi betörőfamília tagja, és aki azt hinné, hogy jó útra tér, virágárus lesz vagy legalábbis családod alapít és jó apaként, vagy még jobb férjként öregszik meg, az bizony benézte, ugyanis barátunk ott folytatja, ahol évekkel ezelőtt abbahagyta.Összeáll Sal bácsikájával, és nekilát, hogy ő legyen minden idők legnagyobb bankrablója.
    A fő cél tehát a pénzintézetek kirámolása, melyet alaposan meg kell tervezni, hiszen mindegyik más-más biztonsági rendszerrel van felszerelve. Ezen túlmenően bármi kerül utunkba, azt is "megcsinálhatjuk", ha már arra járunk: bárok, éttermek, sztriptízklubok, pénzszállító autók - és bármi, ami hozzásegít minket ahhoz, hogy egyre jobb felszerelést vásárolhassunk, mellyel a mind nehezebben kipakolható bankok mackójához hozzáférünk.
    Természetesen nem lenne komplett az élmény a zsaruk nélkül, akik minden esetben felbukkannak, így egyre nagyobb és pörgősebb autós üldözést kell levezényelnük, keresztül útlezárásokon és a rendőrség egyéb elmés csapdáin. A fejlesztők szándéka, hogy a '60-as évek legendás gengszter- és bűnűgyi filmjeit felidézzék és átélhetővé tegyék a játékosok számára. Brian Fargót ismerve a cucc nyilván nem nélkülözi majd a zsibbasztó humort sem, hiszen a Bard's Tale egyik nagy vonzerejét ez jelentette.
    Gamefaqs és gamespot szerint már 2008. szepetmeber elsején ki fog jönni Észak-Amerikában!

    Képek
  • Prince23
    #2
    TRAILER

    PC mellett ps3-ra és xbox360-ra is kijön.
  • Balidani
    #3
    mikor jön? :)
  • Prince23
    #4
    Szeptemberbe (most)
    de ez le van írva, ki is emeltem legalul, fekete betüsen.
  • Prince23
    #5
  • grebber
    #6
    Nagyon érdekelhet ha első kommentet sem olvastad el!
  • Prince23
    #7
  • mama2
    #8
    Jólnézki:D:D.
  • Prince23
    #9
    Ha nem is lesz GTA sikerű, szerintem a Driver 4-et mindenképpen überelnie kéne, bár nem biztos :D
  • acsati
    #10
    reméljük jo lesz :)
    tetszik ez a bankrablos sztori :D
  • kuci06
    #11
    lágszórós pisztoly és cápa-shotgány rulz :D
  • Cat 02 #12
    Mikrofonfej xP
  • tigeroo
    #13
    jéézusom, ez valami kézi disznóperzselő lehet
    hát kurvagagyi.

    és a pénzzel mit akar kezdeni főhősünk?:)
    vagy másképp: minek megszerezni a kenyérrevalót ha nem lehet kenyeret venni végül?:D
  • VRSDM
    #14
    szerintem ez egy gagyi :]
  • Prince23
    #15
    Azt már csak mi fogjuk megtudni... lehet lelép a szokásos sablonos mondandóval: "Elhúzok Mexikóba a szenyoritákhoz" xD
  • Miskolc88
    #16
    szerintem ez nem lesz olyan nyitott mint a GTA,nem hiszem hogy ez egy GTA klón lenne mert itt csak rabolni kellesz.
  • Prince23
    #17
    sg-s rövid cikk
  • NeverwinterKING
    #18
    vajon mér? csak te voltál itthon is? xD
  • acsati
    #19
    hülye :D
  • Gerbill
    #20
    A cápauszony az csak egy lámpa ha jóbban megnézed
  • acsati
    #21
    tényleg :D
  • CaviaR
    #22
    Volt már úgy 7-8 éve is egy Heist nevű játék. Ugyan ez volt a lényege, ki lehetett rámolni lakókocsikat, bárokat, bankot stb. Elég tycoon feelingú játék volt, csak el

    Csak azt nem értem, miért ugyan az a neve, lenne legalább Heist 2, vagy ilyesmi..
  • Prince23
    #23
    "s" helyett dolcsi ($) szerepel... tehát nagyona pénz körül fog forogni a játék... ?
  • CaviaR
    #24
    lemaradt a mondatom fele :D

    ... ,csak elakadtam.
  • Prince23
    #25


    Bannernak?
  • grebber
    #26
    Szerintem ez így magában elég karcsú lenne.
  • Prince23
    #27
    Való igaz... de nem én csináltam, találtam a neten, vmi jó lenne kezdetlegesnek
  • Prince23
    #28
    Megjelemés: október 21
  • Prince23
    #29
    Már csak alig egy hónapot kell kivárnunk, és már is kipróbálhatjuk a teljes játékot, a Heist.

    Képek:








  • Prince23
    #30
    Még 2 nap és megjelenik!
    sztem olyan monoton, dögunalmas lesz mint a driver:(
  • Prince23
    #31
    Na most akkor meg mi a frász van? :O
    egyáltalán ki fog jönni még ez évben? vagy ez is saints row 2 eset lesz?
  • Prince23
    #32
    Sztem a gta 4 meg a sr 2 betett enneka játéknak... megjelenésileg:(
    esetleg nyár? :o
  • Prince23
    #33



  • Prince23
    #34
    Komolyan nem értem a kiadókat...
    de úgy is csak egy The Godfather 2 szintű gammát kapnánk így a képekből ítélve.
  • Prince23
    #35
    Jöhetne már.... vagy csak én várom?
  • grebber
    #36
    Rajtad kivül várjuk páran ,de ha nincs info akkor mit görcsölünk itt?
  • Prince23
    #37
    Mert ki kellett volna jönnie már rég :(
  • Prince23
    #38
    Na végre, IGN szerint legkésőbb márciusabn jelenik meg.
  • mike01010101
    #39
    Remelem nem veszed komolyan. Szerinted a mai vilagban lehetseges hogy egy jatekrol 2 honappal a megjelenes elott semmilyen info nincs?
  • w77d
    #40
    felejtsd el, ez a game már ment a süllyesztőbe...