32
Simufarm
  • Martinez01
    #1
    Ez a topik egy Traktoros mezőgazdász játékról szól.Megjelent a legújabb része ami a 0.5-ös verziót jelenti!Ingyen letölthetö :erről az oldalról
  • Kicsikiraly
    #2
    könyörgöm... hogy lehet egy olyan játékot élvezni hogy mész a végeláthatatlan mezőn egy traktorral?
  • tigeroo
    #3
    jogos kérdés. deee mit lehet élvezni a végeláthatatlan hentben, a végeláthatatlan MMO farmolásban..?
  • nandorb
    #4
    nekem nem indul el
  • Bandew
    #5
    Kb. az összes játéknál fel lehet tenni hasonló kérdést.
  • Gaborkik #6
    én pl szeretem a jó graf.-ú farmer játékokat ...
  • nandorb
    #7
    asszem hogy van mar ien topik
  • nandorb
    #8
    simfarm a neve no de mindegy ha ezt a jatekot simufarmnak hivjak hat legyen
  • DJKonya
    #9
    ezt te azért nem érted mert valszeg városi puhány vagy.... a városiak csak ülnek a otthon a seggükön és vigyorognak az olyan embereken akik traktorral dolgoznak mert azok parasztok, pedig ha ezek nem lennének nem lenne mit enni mert amit esztek városba annak a 95%-a biztos falurol megy be, de nincs vita
  • tom235
    #10
    hát eléggé el vagy tévedve, dubai-ban esetleg, de magyarországon nem ülnek otthon a seggükön a városiak, hanem reggeltől estig melóznak az év minden évszakában. míg a földműves csak vet és arat a kéttő között pedig ül a seggén :) persze tisztelet a kivételnek
  • nandorb
    #11
    hu itt ebben nem egyezek es az allatok stb.
  • Kicsikiraly
    #12
    mondtam olyat hogy a földművesekkel van a bajom? :O te is rögtön jössz a földművestopikos beszólásokkal, holott én csak azt szóltam le hogy ilyenből minek játékot csinálni -.-
  • tigeroo
    #13
    Pedig ...sokszor nehezebb az életük mint a városiaknak, aki reggeltől estig mondjuk kapál vagy a mákot metszi 50fokban.
    dehát eztis megkell valakinek csinálni, kinek mi jut az életből

    Szóval a großstadt - landleben vitát (stílusosan) vessük is el szépen:)

    Szerintem meg jópofa, és van akit érdekel. Nincs mese, kinek a pap, kinek a papné. Vannak vadászos/horgászos játékok, akkor azis felesleges mert lehet IRL is csinálni ezeket?
  • Kicsikiraly
    #14
    én az mmo-kban azt szeretem hogy irreálisak, és az ember olyanná válhat amilyenné a való életben sohasem (gondolok itt egy varázslóra természetesen, a reális mmo-kra ez nem igaz, azokat nem is nagyon szeretem :D)
  • mama2
    #15
    "aki reggeltől estig mondjuk kapál vagy a mákot metszi 50fokban." Ez így van. Az én szüleim is mezőgazdasággal foglalkoznak és van traktoruk is, és igen, 50-60(!!!) fokban dolgoznak a foliában, aztán meg még válogatnak a 30 fokban. És ezt anyukám úgy, hogy ő is beteg nem kellene melegbe lennie, apukám meg fájós derékkal.
  • donatus13
    #16
    Ekkora hülyeséget is régen halottam : "míg a földműves csak vet és arat a kéttő között pedig ül a seggén :)" Erre szokták mondani hogy "városi ész" gondolom te is úgy vagy vele ,hogy elvetjük a búzát és akkor a kenyeret rakjuk a boltba 2 hónap idő van amikor pihen a földműves amúgy meg folyamatosan dolgozik 1 héten minden nap szombat vasárnap is szóval ne állíts olyat amihez semmit nem értesz... és azt a növényt gondozni is kell és védeni a kártevőktől.
  • Borg
    #17
    A jó grafikához szerintem már 10 éve is hozzátartozott az árnyék megléte.
  • ZTM
    #18
    remélem ez a játék még sokáig lesz fejlesztés alatt mert most 1% a grafika az jó + a gépek kidolgozásais(nagyából)de az aratás kész röhej mert nekem nemindul a vágóasztal:)nameg sok ujítás kell még ha foglalkoznak vele egész jó kis farmosdilesz:)
  • tom235
    #19
    írtam hogy tisztelet a kivételnek, de vidéki rokonaim nem sokat művelnek azon legfeljebb permeteznek aztán meg ha megért leszedik. Amúgymeg nem kötelező földművesnek lenni, ha szerinted olyan könnyű a városi élet akkor gyere ide, ki tart vissza?
  • tigeroo
    #20
    Meggyfa =/= szántóföld.
    Ez most olyan ferdítés volt, mintha azt mondanám hogy városban csak a panelcelládban ülsz és még a szomszédjaidat sem ismered...
    Én pártatlan akarok maradni ebben a vitában.
    (Kis)városi vagyok, de minden nyaramat és szinte minden családi ünnepet falun töltöttem...
    Mind a kettőnek megvan az előnye és hátránya, felesleges vitázni. Mellesleg én a nagyvárosi létbe tuti beleőrülnék.
  • Martinez01
    #21
    én speciel falun lakok!szeretem a traktorokat vezetni és javítani is!És persze virtuálisan játszani vele:D,sok városi ember már rég éhenhalt volna ha nem lennének parasztok!!!!meg magyarország mindig is mezőgazdász ország volt!ÉN FALUSI vagyok és ha valakinek ellenére van akkor LESZAROM!!!
  • mp44
    #22
    Csaá most töltöma játékot kiváncsi avgyok mijen!!
  • mp44
    #23
    Neten lehet ezzel a játékkal játszani??
  • Martinez01
    #24
    nem hiszem, nem
  • itamragy
    #25
    hol lehet letőlteni a simufarmot?
  • ZTM
    #26
    ELKÖLTÖZTEK!!!!
    A játék is bővült:Itt böngésszetek.
  • Martinez01
    #27
    EMBEREK!! írjátok a HSZ eket hogy meglegyen az 500-as minimum:D
  • ZTM
    #28
    http://www.freewebs.com/simufarm/Töltsétek!
  • sovatalevi
    #29
    jo jatek?van ojan jo mint a john deere drive green?csak traktorral lehet menni?
  • Martinez01
    #30
    nincs olyan jó mint a jddg
  • matekus
    #31
    honnan lehetletölteni??? elöre is köszzz!
  • toxidavid
    #32
    csáóó hallotam hírét ennek a játéknak ZTM hallod az alink nemjóh mert rámek h dowload és aztán nem ad semmit uténa