18
Avagy Tornado Mania Pc-n
  • Gerbill
    #1
    "Az Elements of Destructionben a játékos kipróbálhatja, hogy milyen érzés lehet földrengésként, tornádóként vagy villámlásként pusztítani!"
    Gamekapocs


    A játék lényege, hogy amennyire csak tudjuk romboljuk le a terepet. A 2006-ban megjelent Tornado Mania nevű mobiljáték ötletét gondolták tovább és készítették el Pc-re, Xbox360-ra és DS-re a játékot.
  • Pistike 007
    #2
    Ez ilyen jólelkű embereknek való, nem?:D
  • Gerbill
    #3
    Egy gondom akadt a játékkal, hogy vettem egy gamepadot(Logitech Chillstream) fel is ismeri a játék. A menüben jól működik aztán amikor indul a játék nem tudok természeti csapásokat előidézni, csak kivan írva, hogy használjam a jobb kart, de hiába nyomok akármit nem működik. Biztos, hogy nem a gamepad a hibás, mert más játékoknál működik rendesen. Szerintem a játéknál lehet valami hiba, bár billentyűzettel és egérrel tudom használni, csak úgy elég nehézkes néha. Ha valakinek volt már ilyen és sikerült megoldani elmondhatná, hogy hogyan, vagy ha van valami ötlet azt is szívesen fogadom.
  • Gerbill
    #4
    Hát persze:D Amúgy a kedvenc pályám a Wisteria Lane(Született feleségek sorozat helyszíne)mintájára elkészített Hysteria Lane. Csak úgy döntöm lefele a feleségek házait
  • Legend Killer
    #5
    tök zsííííííír
  • Legend Killer
    #6
    majd minnyá mesélek. logitehc rumblepad nemtommennyim van :D.
  • Legend Killer
    #7
    Nekem engedi simán. De második pályán mindig elbukom :S. Mintha vmi elszívná az energiát.
  • Gerbill
    #8
    És, hogy csináltad? A jobb karral mit csináltál?
  • Legend Killer
    #9
    hát kitoltam jobbra a picsába :D és mgjelent egy kis ábra, volt pár szürke, inaktív menü, de a többi három volt a vihar, földrengés ill hurrikán, vagyis tornádó na :D.
  • toysoldier
    #10
    kipróbáltam, nekem nem nagyon jött be =)
    de amúgy az ötlet az jó
  • Legend Killer
    #11
    szal a 2dik pályát, h kell megcsinálni? mindig elbukom, van, h kurva hamar, máskor meg csak később. és az a bizbaz a viharomat be is szívja, csak földrengés és tornádó tudja szétszedni, de az is korlátozott számban van, ha jól látom.

    te végig toltad? Gerbil.
  • Gerbill
    #12
    Én az első főellenségig tudtam elvinni, ott akadtam el. A bal felső sarokban van egy csík amikor ez kék akkor tele van az energiád ha éppen megidéztél valamilyen természeti erőt akkor folyamatosan fogyik és átváltozik pirossá ez a vonal. A pálya elkezdésekor mutatja, hogy ledob ilyen világító micsodákat, na az az újratöltőállomás, ha odamész megint kék lesz a vonal és elvileg megint tudsz tornádót előidézni. Remélem jól értettem és ez a problémád. Az a turbina ami beszívja a tornádód azt kerüld el a tornádóval és csak a másik ketővel támadd
  • Legend Killer
    #13
    ááááááááá érteeeeem. thanks. és sikerül most már géjmpaddal is az, ami előbb nem ment neked, vagy még mindig rossz?
  • Legend Killer
    #14
    Nahh pff. Akárhogy pusztítok, nem megy... mármint mosmá lerombolom a cél épületeket épp időben, de többre nem nagyon marad idejem. Most végig söpörtem egy szakaszt a tornádóval, robbantak a kis épületecskék... de nem kaptam és nem kapom meg soha azt a szar pusztítási medált, bronz, vagy ezüst, vagy arany :@. Ötleted van?

    és olyan szem zavaró az egész géjm a villanásokkal :S, nem? Ebbe fogok belevakulni :( :D.
  • John Cena
    #15
    Tornádos játék powa bocsáant de nem teccik
  • Legend Killer
    #16
    megbocsájtunk :D
  • Gerbill
    #17
    Bocs, de nem tudok segíteni már nincs meg a játék, mert továbbra sem működött.
  • Legend Killer
    #18
    értem, részvét, amúgy én is töröltem :D.