14
Olaszország
  • Wolfsnack
    #1
    Hi!

    Rövidesen utazok Olaszországba, Velence és környékére.
    Miket érdemes feltétlen meglátogatni? Most pesze azon túl amiket útikönyvek írnak, de persze azok is érdekelnek.
  • homeless
    #2
    Jesolo mellett az aquaparkot. Nappal aquapark éjszaka viszont kurvajó party van. Pálmafás, koktélos, etc...
  • ThisZip
    #3
    Szerezz be telótöltésre külön konnektoraljzatot, mert más mint itthon.
  • Christiansen
    #4
    Velence akkor a legjobb, ha eltévedsz, és magad fedezed fel:D
  • Taranov
    #5
    Ez igaz, a turistákat általában csak a Sóhajok hídjára és a Szent Márk térre viszik el (meg még esetleg San Marco néhány híres terére), holott a többi kerület szerintem még érdekesebb, hisz ott emberek is élnek, kevesebb a turista stb.
    Szóval érdemes átsétálni San Poloba, Santa Croceba, Castelloba stb., ezeket a kerületeket meg fogod találni, ha megnézel egy térképet.

    Egyébként szerintem a Velence környéki nyaralóhelyek nem túl érdekesek városnézés szempontjából, de egy-egy napos kirándulásra autóval vagy vonattal el lehet ugrani Veronába, a Garda-tóhoz, Riminibe stb.
    Egyébként meg fürdés, tenger, kaja, pia, szóval ezek vannak ott Jesolo környékén.
  • Taranov
    #6
    Ezt nekem is mondták, de eddig mindenhol tudtam tölteni a telefont, pedig jó sok szálláshoz volt már szerencsém Olaszországban.
  • schrank
    #7
    Meadow Soprano-t
  • schrank
    #8
    nem engette direktbe a kecseg ...
  • John Cena
    #9
    ezt tuti:)
  • dragon11
    #10
    Déli részt kerüld el mert elvisz a maffia.
  • Taranov
    #11
    Ez a jó :)
  • Willi Betz
    #12
    Ha kocsival mész,akkor érdemes Maranelloba is ellátogatni a Ferrari múzeumba.
  • Hufnágel pisti
    #13
    Genitália -ban már voltatok? Állítólag nagyon szép hely.
  • riccardogardoni
    #14
    Bibione-ban szokott valaki nyaralni menni, van volt már valaki akinek van tapasztalata?