24
Manoj Night Shyamalan filmjei
  • stonesour
    #1

    A Falu


    Jelek



    Hatodik érzék
    [/img]http://bp3.blogger.com/_bJtEV9LqL_o/RunVVrZ6zJI/AAAAAAAAAH8/0hBK82Rj8SY/s1600-h/poster_sixth_sense.jpg[img]



    Lány a vízben




    A Sebezhetetlen








    Zseni, vagy balek?


    http://www.mnight.com/
  • stonesour
    #2
  • stonesour
    #3
  • K0CKA
    #4
    A jelek sztem k*rvajó film!
    A falu az érdekes de sztem az se olyan rossz!A többit nem láttam.
  • tugyiti
    #5
    zseni
  • cement
    #6
    sztem kurva jo filmjei vannak. mondjuk a falu az fassaka, a jeleket nem lattam egyben vegig csak reszleteket, a lany a vizbent sem lattam, de a sebezhetetlent meg a 6. erzeket lattam. a 6. erzek nagy favorit. az esemenyt meg tervezem megnezni moziban
  • Glpetyus
    #7
    Szerintem is kurvajók a filmjei,mindegyiknek tök egyedi hangulata van.
  • Atkamon
    #8
    Jeleket imádom!!:) Nagyon jó filjei vannak:)
  • mod
    #9
    Az összes filmje egytől-egyig mestermű és zseniális alkotás. Akárki mondhat bármit, lehúzhatja egyes filmjeit, de ez így van. Rejtélyes, hátborzongató, mondanivalókban gazdag filmjei készültek. Egészen egyéni párbeszédeket ír a filmjeihez.

    10/10

    egy M. Night fan
  • ForzaInter
    #10
    jelek és a hatodik érzék kurvajó, többi felejtős.
  • Cat 02 #11
    The Happening az mi ?

    Jelekről azt hallottam, h nagyon jó addig amíg meg nem jelennek az ufo-k attól kezdve mint vmi paródia :D
  • mama2
    #12
    Amikor az elején megjelenik a tetőn az UFÓ. Na ott majd össze fostam magam xD.
    Este néztük a szüleimmel, max hangerőn.
  • stonesour
    #13
    Pontosan. Én is imádom az összes filmjét!
  • stonesour
    #14
    Én akkor sza*rtam be, mikor az ember meglátja a kukoricásban az ufó lábát. Meg az a felkavaró videós rész EGYSZERŰEN ELKÉPESZTŐ!
  • stonesour
    #15
    Sokaknak nem tetszik a Lány a vízben című film. Szerintem ez az azért van, mert nem fogják fel a lényeget. A történetet ugye a rendező a gyerekeinek szánta, estimesének. Na épp ez az. Egy estimese általában egy nagy katyvasz, azért, hogy hamar elaludjanak tőle.
    Azoknak a felnőtteknek készítette a filmet, akik felnőttként is tudnak gyerekek lenni.
  • Tikal #16
    az összes filmje zseniális, de csak kettőt láttál :)
  • zaki
    #17
    Nekem is bejönnek a filmjei nagyon. Falu kicsit gyengébb volt, a Lány a vízbent rengetegen lehúzták, pedig sztem semmi gond nem volt vele. Új filmjét még nem láttam, madj később... A Sebezhetetlent és a 6. érzéket imádom, és a Jelek is egy marha jó izgalmas thriller...
  • immovable
    #18
    zseni

    imádom az összes filmjét

    elég ellentmondásos a vele kapcsolatos meglátások. vannak akik istenítik s vannak akik utálják, baleknak tartják. sztem zseni. legtöbb filmjére az jellemző, hogy a végén derül ki minden. ő egy olyan filmes "tag" akinek van egy egyedi stílusa - látásmódja s akiről mindenkinek van véleménye. mint pl Tarantínóról csak itt jobban megoszlanak a vélemények.
  • guardian hero
    #19
    Azért a legutóbbi filmjével kicsit összement a szememben... A Jeleket viszont imádtam, egy kedvenc témámnak az egyik legjobb feldolgozása.
  • karajjj
    #20
    a falu az eléggé érdekes, nem igazán tetszett...
  • mama2
    #21
    Hát a falu az tényleg érdekes. Kicsit olyan "hülyeség" szinten van, de egyszer nézhető.
  • immovable
    #22
    a falu csak akkor élvezhető ha nem tudod a végét :)
  • Glpetyus
    #23
    Így van.
    Nekem nagyon tetszett,mert úgy ültem le elé,hogy azt sem tudtam mi lesz belőle.
    Nem is esett le a végéig,hogy mi a helyzet :)
    Tetszett a története,a hangulata,a zenéje,a szereplők....nekem bejött.

    Sajnos a 6. érzék megnézése ELÖTT elolvastam róla egy írást,ezzel el is b.sztam az egészet..
  • immovable
    #24
    én hálisten az összes filmjét úgy láttam, hogy nem tudtam róluk semmit :)