912
Cities XL
  • LeWyTy
    #1
    Új városépítős játék!
    Exclusive trailer
  • LeWyTy
    #2
    Néhyány videójában Sim City 3000 zene megy, de mégis Monte Cristo felyleszti.
  • LeWyTy
    #3
    Hivatalos oldal.
  • w77d
    #4
    jónak ígérkezik...
  • SötétBarom
    #5
    Egész meggyőző..
  • Firerock
    #6
    először nyelvtankönyvet vegyél:)
    felyleszti -.-"
  • ChuckyHUN
    #7
    x)
    Biztosan jó lesz....
  • Gerbill
    #8
    A Sim City 4 mellett a legjobb városépítős játék a City Life. Van amiben az jobb van amiben ez. Remélem méltó folytatása lesz a CL-nek. Sajnos az SC folytatását a Societiest nagyon elrontották semmi kihívás semmi szimuláció, csak le kell rakni az épületeket amelyik épületből a legtöbbet raksz, olyan stílusú lesz a városod, ráadásul pénzt szerezni sem nehéz.
  • LeWyTy
    #9
    Ez jólessz!Itt már sayát boygót lehet csináni
  • LeWyTy
    #10
    Alapból lesznek hegyvidéki havasok...deyólessz
    Képek
  • LeWyTy
    #11
    Gyönyörű lessz
  • mama2
    #12
  • mama2
    #13
    Megjelenési dátumot nem tud valaki?
  • LeWyTy
    #14
    PC GURU Hír!:
    A városépítgetős játékok piacán a SimCity sorozat mind a mai napig egyértelmű etalonnak számít. Voltak már próbálkozások a koronázatlan király megdöntésére, de annak ellenére, hogy volt köztük vállalható alkotás is, nem könyvelhettek el különösebb sikereket maguknak. (Illetve de: a City Life nemrégiben az egyik PC Guru teljes játékaként tetszeleghetett - mi ez kérem szépen, ha nem siker?) A Cities XL már ismerős lehet nektek, hiszen eddig se volt titok, hogy a fejlesztők - ami jelen esetben a Monte Cristo névre hallgató csapatot takarja - egy újabb városmenedzselős játékon dolgoznak, csak eddig éppen Cities Unlimited munkacímen futott. A névváltoztatás, s ezzel együtt a hivatalos bejelentés is megtörtént. A fejlesztőcsapat neve már ismerős lehet, hiszen többek között az előbb említett City Life is az ő nevükhöz fűződik.

    Mindent megkapunk, ami egy ilyen játéktól elvárható: a játékosoknak megfelelő szociális szolgáltatásokat, kikapcsolódási lehetőségeket, munkahelyeket, lakókörnyezetet kell teremteniük, és az ezzel járó ügyes-bajos gondokat ellátniuk. Mindezt különféle környezetbe ültetve tehetjük: hegyeket, völgyeket, partszakaszokat, kanyonokat kapunk különböző éghajlati övezetekben, így a sivatagoktól kezdve a trópusokig mindenhol szerencsét próbálhatunk. A társadalom szórakoztatásáról pedig állatkertek, parkok, klubok telepítésével és rendezvények szervezésével gondoskodhatunk. Mindezek felett pedig a közlekedési hálózat kiépítése is a mi nyakunkba zúdul. Látható, hogy lesz dolgunk bőven, s az előzetes képek alapján kijelenthető, hogy grafikát tekintve méltó kihívója érkezik a SimCitynek. Realisztikus, teljesen három dimenziós világot kapunk, amelyben az épületek elsősorban az amerikai, ázsiai és európai építészet stílusjegyeit viselik magukon.

    A Cities XL online lehetőségei lehetővé teszik majd a játékosok számára, hogy egy virtuális bolygón közös erővel építsenek összefüggő városokat. Egy nagyszabású koncert szervezésével például akár saját városunkba is csalogathatjuk a többi település lakóit. A megjelenésről sajnos annál többet nem hajlandók elárulni a készítők, minthogy leghamarabb jövőre lehet szerencsénk hozzá. Nincs más dolgunk hát, mint várni 2009-ig, és kiderül, hogy a trónfosztót köszönthetjük-e a Cities XL-ben, vagy ismét csak egy mutatós, de erőtlen próbálkozásnak lehetünk szemtanúi.

  • LeWyTy
    #15
    "A Cities XL online lehetőségei lehetővé teszik majd a játékosok számára, hogy egy virtuális bolygón közös erővel építsenek összefüggő városokat."
    ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!!Könyezik a szemem az örömtől!!
  • LeWyTy
    #16
    Egyenlőre csak enyit tudni megjelenés:2009
  • Pepsi Twist
    #17
    nice /fav
  • LeWyTy
    #18
    Mondjuk én arra leszek nagyon kiváncsi!!
  • mama2
    #19
    Utána kerestem a neten, és azt találtam az egyik jutubos videó kommentjei között hogy realse date:December 2009
  • LeWyTy
    #20
    Elhúzza a határomig az utat és azt kezdek vele amit akarok?
    Érdekes leszAlig várom!!!
  • LeWyTy
    #21
    az ajnem 2év
  • LeWyTy
    #22
    De az lehet kamu is!
  • ldavid
    #23
    nem valószínű, az IGN szerint '09 dec. 31. és a Kotaku és a PCG is '09-et ír
  • VRSDM
    #24
    az a baj az ilyen városépítőkkel, hogy pont a kreativitás veszik ki belőlük, akkor lehetsz a legeslegeslegsikeresebb város tulaja ha szabványosan téglalap alapúak a telkek stb. mindent a célja érdekében építesz.
    elveszik így a szépségük :(
  • LeWyTy
    #25
    Hát azé én a Simcity 3000-el meg a Simcity4-el jól elvoltam
    De izlés kérdése.
  • LeWyTy
    #26
    Jah és a Simcity4-ben soha nemvoltak ojan egyszerű táblás városaim.
    Ez teljesen csalás nélkül csináltam!
    Csak épületeket meg utakat meg ieneket töltöttem le.
    De az egyik elrontotta.
  • LeWyTy
    #27
    Csak rákell érezni és kreatívnak kell lenni.
  • LeWyTy
    #28
    És bocsi az OFF képért
  • LeWyTy
    #29
    Készülget!
  • [HUN]FaTaL
    #30
    +fav
  • John Cena
    #31
    e zigeeen
  • Gerbill
    #32
    Ne arra törekedj, hogy a legsikeresebb legyen a vársod, hanem arra, hoy minél szebb legyen. Akkor hiányzik belőle a kreativitás, ha benned sincs elég. Nemtudom játszottál e a City Life-al ott nagyon nem a téglalapon van a hangsúly lásd bármerre húzható utak térkitöltő alkalmatosságok(pláza, park, újságos "placc" stb.)
  • VRSDM
    #33
    nem simcitykel játszottam a 4ig, kiegekkel már nem.
    nem értetted a lényeget, vagy szép és közepesen sikeres, vagy ronda és nagyonsikeres :D
  • LeWyTy
    #34
    A Cities Unlimited lett volna a City Life 2, de a Cities XL lessz az.
  • Gerbill
    #35
    A City Life-ra szerintem ez egyáltalán nem igaz, mivel a házakat egyesével is lehet rakni ezért oda és úgy rakod ahogy akarod és ez semmit nem ront a városod sikerességén. Például egyszer úgy építettem meg egy lakóövezetet, hogy felvezettem egy magasabb dombra az utat körbe és azt végigépítettem házakkal. A Sim Cityre lehet hogy igaz a "vagy szép és közepesen sikeres, vagy ronda és nagyonsikeres" de a CL-re szerintem semmiképp.
  • Tetsuo
    #36
    2009 elso negyedeveben jelenik me, legalabbis a hivatalos honlap szerint. :)
  • Christian88
    #37
    http://www.gametrailers.com/player/usermovies/250104.html

    egy kis út építés, nem rossz =P
  • kalapos
    #38
    Új képek is vannak
    Kép1
    Kép2
    Kép3
    Kép4
    Kép5
    Kép6
    Kép7
    Kép8
    Kép9
    Kép10
    Kép11
    Kép12
    Kép13
    Kép14
  • LeWyTy
    #39
    zsírkirály!
  • LeWyTy
    #40
    2 új vidi
    Csak hogy legyen már valami.