12
So Blonde
  • zzeN
    #1
    A point 'n' click kalandcím hősnője Sunny Blonde, egy elkényeztetetett, tipikus szőke csaj, szép, 17 éves, gondtalan csitri. A sztori elején dúsgazdag szülei házassági évfordulóján unatkozik a családi luxusjachton, amely a Bermuda-háromszögben viharba keveredik, és innentől felgyorsulnak az események. A hajó süllyedni kezd, Sunny valahogy belegabalyodik egy mentőcsónakba, aztán csak arra tér magához, hogy a homokos parton fekszik, és rettentő tragédia történt vele: nem, nem az, hogy szülei és a teljes pereputty odaveszett, hanem hogy elkenődött a sminkje, a mobilja sem működik (borzalom: nincs térerő!), és belátható távolságon belül sehol egy pláza... Kétségbeesetten bolyongani kezd, és egyszerű agyába lassan beférkőzik a gondolat: valami nem stimmel itt. Nos, én elárulom, mi: a híres-hírhedt triangulumnak hála szöszink visszarepült a múltba, a legkegyetlenebb kalózok korába... Hogy ebből mi lesz? Nos, erről szól a játék.

    további képek, nincs most kedvem többet felnyomni:)
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    egyébként kijött már, RLD-nek köszönhetően
  • Cat 02 #2
    Még a végén találkozik Guybrush Threepwooddal :D
  • csgj
    #3
    Jópofa game, most próbáltam ki. Tele van szőke nős poénnal...
  • huntofa
    #4
    kezdőknek nem ajánlom a játékot , sok sok sok türelem kell a feladatok megoldásához. bár én eltudtam vinni egy darabig , nem rossz játék annak aki szereti a hasonló stílust. nekem anno a Stupid Invaders jobban bejött
  • SuperCharger
    #5
    A grafika 2D, 3D, vagy 2D háttér 3D karakterekkel?
  • Pistike 007
    #6
    De mér több mint 2 giga?
  • tigeroo
    #7
    inkább felrakok 5ilyet mint mondjuk 1 STALKER-t
  • Pistike 007
    #8
    :)
  • Énvagyokazapád
    #9
    ^^
  • a.carkey
    #10
    "Hogy ebből mi lesz?"

    Khm ... :D
  • zzeN
    #11
    nekem bejön a game, eddig is szerettem a pont 'n' click-eket csak az meg más kérdés h elakadtam az elején....:D
  • Netrat
    #12
    Up!