40
Nyárra valami jót ajánlani valaki?
  • kriszwells
    #1
    Helló!
    Olyan jó, izgalmas játékokat keresek, amivel jól el lehet tölteni pár fülledt nyári délutánt vagy kirándulást. Valamilyen nyomozós, detektív vagy egyébb ügyyességi játékot hátha tud valaki mondani. Lehet társas is ha ceruza papír segítségével meglehet csinálni (pl a Cluedo amit ismerek az egész jó)
    Ha valaki kit légszi írjon, vagy szabályt, vagy oldalt ahol lehet találni. Kösz! (remélem van még más is akit érdekel az ilyen dolog) :)
  • kriszwells
    #2
    "Ha valaki kit légszi írjon" - helyett: Ha valaki tud.... :P sorry
  • Tinman #3
    Still Life

    Van magyarítás is... sőt Fahrenheit!
  • K0CKA
    #4
    Hitman sorozat
  • trogerzsiger
    #5
    szólánc, van valami fekete fehér vagy nemtudommilyen játék azt is papírra kell írni, esetleg találjatok ki. Tudtommal vannak olyan szerepjátékok amihez csak papír meg kocka kell.
  • kriszwells
    #6
    Kösz! Nem számítógépes játékokra gondolok, hanem amiket bárhol, akár kocsiban kirándulás felé is lehet játszani. Szóban, papíron, ceruza, kocka stb...
  • K0CKA
    #7
    Ez nem is hüle topic!
    Ajálnhatnánk játékokat egymásnak képet is rakhatnánk róla!
    + fav
  • K0CKA
    #8
    Rendőr,gyilkos áldozat! ez is jójáték mi sokat játszottuk nyaraláson
  • kriszwells
    #9
    De ha gondoljátok, lehet számítógépes is akkor :) ajánlani....

    Szerepjátékok azok jók, csak azzal a baj, hogy a legtöbb, olyan sok infót igényel(rengeteg képesség, pont stb). Ha valami egyszerűbb lenne, ami könnyedebb, akár csak ötlet amit kiegészíthetek is jól jönne!
  • ldavid
    #11
    orosz rulett x)
  • kriszwells
    #12
    :) mondom papír, ceruza... majd egy ceruzával szúrjuk fejbe magunk? nagyon lol vagy:)
  • Beast Machine
    #13
    hm...

    D&D3rd, M.A.G.U.S., Vampire the Masquarade, WH40k: Dark Heresy, stb.

    mi ezeket szoktuk tolni:D
  • Muki100
    #14
    Ha értesz angolul és szereted a vicces kalandjátékokat:
    Sam & Max : Hit the road(klasszikus)
    Sam & Max : Season One folytatás, vindózos.
  • cenobite
    #15
    Amerikából jöttem, mesterségem címere....

    Régen ezzel nagyon elvoltunk. Röhögcsés, meg minden. :)
  • Garfield
    #16
    Ehhez mit szólsz?
  • fery02
    #17
    Ha lehet számítógépes is szóba jöhet, akkor ajánlom az Audiosurf-öt. Igazi ügyességi játék, ami arról szól, hogy megadsz a játéknak egy mp3-at, és a zene ütemére generál a játék pályát, amin végigszáguldva (persze szól közbe az adott zene) az a cél, hogy a lehető legtöbb pontot összegyűjtsük, majd a végén megnézhetünk egy listát arról, hogy ki mennyi pontot ért el az adott zenével kapcsolatban. Ez a lista lehet országos (Magyarország, de lehet globális is.
    Azért ajánlom nyári játéknak, mert nyáron legtöbben nem kezdenek bele olyan játékokba, amik "hosszúak", rendelkeznek történettel (Hitman sorozat :P), legtöbben inkább pár perc erejére ülnek le, és erre a pár percre ez a játék kiváló kikapcsolódást nyújt. Főleg, hogy lehet játszani ketten is, osztott képernyőben (csak így lehet több játék módban játszani), meg nem utolsó szempont az sem, hogy beteheted a kedvenc nyári zenéidet, és azokat "lovagolod" meg. Ha picit felkeltette az érdeklődésed, keress rá a játékra youtube-on (bár engem nem a youtube-os videók győztek meg, hanem mikor kipróbáltam személyesen). Engem úgy megfogott a játék, hogy nyáron nem csak pár percre fogom elővenni az tuti. :)
  • CattiBrie
    #18
    activity :D

    Tibiás (online szerepjáték) találkozón játszottunk Activityt (offline nem szerepjáték) és akkorákat nevettünk!!! :)))
  • Hydroceph
    #19
    Hali
    Nekem egy Fable, vagy NWN2 szeru game kellene, nem mmo, viszont jolenne ha lehetne hamachin tolni, nem kell mai, de azert legyen grafnak pl minimum a fable...köce
  • Cat 02 #20
    GoW, NOLF. Ezekkel lehet co-op módozni.
  • Hydroceph
    #21
    ezek tök olyanok mint fable meg nwn2 xD
    már ha ezek a gears of war meg noone...xD
  • Nuki
    #22
    Munchkin - paródia kártyajáték
  • HiPPoNaX
    #23
    Egyeb ugyessegi kategoriaban ott van pl. a Jenga, ha meg lehet egyaltalan kapni.
  • Hydroceph
    #24
    lehet xD
  • passatgt
    #25
    "akár kocsiban kirándulás felé"
  • Hydroceph
    #26
    "amivel jól el lehet tölteni pár fülledt nyári délutánt vagy kirándulást"
  • HiPPoNaX
    #27
    Ezek kozul is talalhattok valami erdekeset, gondolom akad olyan is, amit akar kocsiban is lehet jatszani.
  • CheAteR88 #28
    számháború
    amőba
    :)
  • CheAteR88 #29
    marokko
    mi nagyon sok időt szántunk rá anno:)
  • CheAteR88 #30
  • belapeter
    #31
    Mikado
  • Lunatic83
    #32

    Kő, papír, olló .... kicsit kibővítve
  • Énvagyokazapád
    #33
    ezt simán lehetne úgy hogy kinyomtatjátok, körbeülitek, visszaszámoltok, és ráteszitek az ujjatokat valamelyikre... és akkor nem kell megtanulni őket. ;)
  • Cat 02 #34
    Fable is lehet ám hamachin tolni :D [/irónia]
  • BB7
    #35
    lehet azzal csalni! :S

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Sztem nézz a gatyádba.. találsz ott jáccanivalót!


    Am meg rohanj el a legközelebbi boltba és vedd meg a SPORE-t! (Mármint a LényLabort! :P ) És told azt! :)
  • Yadex
    #36
    A Madenia nem gyerekeknek való. Politika, választások, gazdaság, ilyesmi. Csak elvont, számolgatni szerető fazonoknak ajánlom. Na mindegy, lehet rossz helyen vagyok...
    Adminkám, kitilthat :)
  • lacikaboy
    #37
    helló gyerekek:)
  • Aquir
    #38
    csomó értelmetlen kapcsolat van :)
  • Fantos
    #39
    ja a szivacs hogy győzné le a sárkányt meg az ördögöt?
  • Énvagyokazapád
    #40
    ezt most nekem írtad? omfg.