6
Budapesten is megnyitja kapuit a New York Film Academy!
  • icepick16
    #1
    Sziasztok!
    Budapesten is megnyitja kapuit a New York Film Academy!
    Az idén augusztus 3-án kezdődő angol nyelvű intenzív filmképzés elsődleges célja, hogy a nemzetközi felhozatal felfedezettjeivel feltöltse a fáradó amerikai filmipart. Mivel az elméleti oktatás mellett fontos szerepet kap a "hands-on" oktatási módszer, a megszerzett elméleti ismeretek azonnali gyakorlatba helyezése, a tanulók már első naptól kezdve kamerával és vágógépen dolgoznak. A képzés nemzetközileg is elismert diplomát és vizsgafilmet ad, valamint ami a filmszakmában a legfontosabb: kapcsolatokhoz segít. A workshop négy hetes lesz. Jelentkezni CV-vel, 1 fotóval és egy 1 perces, 1 snittből álló "My next door neighbour" témájú kisfilmmel lehet 2008. június 25-ig. A tandíj világszerte egységesen 3 500 dollár, de segítünk az összeg előteremtésében. Az akadémia a Moholy-Nagy művészeti Egyetemen lesz, Budapesten. Tudunk kollégiumi szállást, étkezést biztosítani vidékiek, határon túli fiatalok és külföldiek számára is. Ha sok a szabadidőd nyáron, jól tudsz angolul és érdekel a filmezés, akkor ezt neked találták ki! Ha bármi kérdésed van, írj nyugodtan, vagy látogasd meg weboldalunkat: www.nyfa.com vagy www.silverback.hu!

  • Sephi
    #2
    Engem erdekel de... kar, hogy nem ezt a szakmat valasztottam :(
  • icepick16
    #3
    Sosem késő elkezdeni. Ha meg úgy érzed, hogy a pénz az akadály, szerintem azt is meg lehet oldani. Megnézted már az oldalukat, hogy mit kínálnak?
  • Jrex
    #4
    Engem is érdekelne,de nekem nem csak a pénz az akadály...
  • icepick16
    #5
    Akkor mi? Ha tényleg érdekel, valahogy biztosan el lehetne intézni. Ha van valami amiben segíthetek, csak szólj nyugodtan.
  • John Cena
    #6
    jó lehet:)