31
Új játékok a Lada Racing Club készítőitől (tuningVolga a Vörös Téren... :D)
  • hykao #1
    A Lada Racing Club készítői úgy tűnik nem nyugodtak bele az említett játékuk kétes sikerébe, és tovább erőltetik a dolgot, azaz dolgoznak a Lada Racing Club 2-n (megjelenés valamikor 2009-ben talán), valamint a VAZ gyár mellett egy másik nagy orosz (szovjet) autógyártó - a GAZ - is terítékre kerül náluk, ez lesz a GAZ Racing: Drag'n'Drift, amely ha minden igaz 2008 vége felé jelenik majd meg. (a képek és a videó alapján határozottan fejlődést mutatnak a fejlesztők :D, a videó második felében a Lada Racing Club egyik korai bemutatóvideójának helyszínei köszönnek vissza, ezúttal kevesebb a HDR (:P), viszont a grafika sokkal valósághűbbnek látszik)

    Képek és egy bemutatóvideó a játékból (és vélhetően a Lada Racing Club 2 helyszíneiből is): KATT

    A videó nagyobb felbontású változatát egyelőre még vadászom, ha meglesz dobok linket ahhoz is.
  • zoolee
    #2
    Pff..
    Ilyen címeket, amiket ezek adnak...
  • hykao #3
    Ahogy a linkelt oldalon is írva van: ez egyelőre csak egy munkacím (Рабочее название)...(bár nem csodálkoznék, ha végül ez maradna az angol cím... :D)
  • Benny04
    #4
    jó játéknak tűnik, +fav
  • Énvagyokazapád
    #5
    fogd és drift, hátnemjó?
  • hykao #6
    Ez esetben: Drag = gyorsulás(i verseny)
  • Énvagyokazapád
    #7
    de az én esetemben nem arra gondoltam
  • Benny04
    #8
  • hykao #9
    Aham értem...nyári szünet eufória...értem én... :P
  • Darukezelő
    #10
    Érdekel minket mire gondoltál? Kérlek, motorozz inkább, addig sem vagy SG-n :C

    Elnézést az offért
  • Énvagyokazapád
    #11
    ok, neked kus. htx.
  • Frosty01
    #12
    cementet vacsoráztál? -.-
  • kemszi2
    #13
    újabb orosz csoda.az lrc-t nem tudtam kipróbálni sajnos
  • Vlala #14
    A GAZról nekem először a 69-es jutott eszembe, azzal elég érdekes lenne driftelni. (később esett le, hogy náluk a Volgát is Gaznak hívják...)
  • Pepsi Twist
    #15
    videó alapján nem is olyan rossz +fav
  • [HUN]FaTaL
    #16
    Nem tűnik rossznak csak ne felejtsék optimalizálni...
  • zoolee
    #17
    Nekem is, cask ezt reggel lustavoltam már leírni: DD
  • bulba
    #18
    Nekem kicsit elnagyolt (főleg az autó) és steril :/
    Közben nézegettem LRC-s képeket és ott a színek is valósabbak voltak, meg úgy az egész sokkal "élhetőbbnek", reálisabbnak tűnt.
    Persze azért nem írom még le a játékot, amíg valami ki nem próbáltam :P
  • R0zs0máK
    #19
    Hát a videó alapján ez egy igen nagyon szar fosnak ígérkezik :DDD
  • hykao #20
    Persze, hogy elnagyolt, pontosabban még nincs kidolgozva minden részletében - lévén erősen fejlesztés alatt áll még a játék!

    LRC szvsz sokkal kevésbé volt "valósabb", nézd csak meg a korábbi videókat! Az LRC-ben sokkal természetellenesebbek, harsányabbak a színek, túlzásba vitt Bloom vagy HDR effekttel megfűszerezve. Nézd meg az új videó második felében a városi részek bemutatását, különösen a Lomonoszov Egyetem környékét, ugyanezt a részt mutatták be az LRC beharangozóvideójában is, és abban sokkal statikusabbnak hat minden, főleg a víz stb...

    ...na de a lényeg, találtam valami sokkal izgalmasabbat! Itt a fejlesztők oldala: http://www.ladaracing.ru/
    A jobb oldali részen van a két új projekt (GAZ Racing és az LRC 2), alul megtekinthető az LRC2 egy korai - a modellrészletességet bemutató - videója is, illetve a GAZ Racing videó (mindkettő nagyfelbontású verziója letölthető)...ám ami ennél is érdekesebb, az felül a "GOROD" link: http://3dmoscow.ru/, melyre kattintva kiderül, hogy ezek bizony elég részletesen - a valóságnak megfelelően - lemodellezik Moszkvát szőröstül, bőröstül! :) És a lemodellezett város a továbbiakban több játékhoz is felhasználásra fog kerülni! Már most is rengeteg városrészlet modellje megtekinthető az oldalon, a metróállomásoktól a Lenin mauzóleumig. :)

    Pár kép:

    Nagy Péter emlékmű:


    Lenin mauzóleum:


    Zsukov marsall szobra:


    Vaszilij Blazsennij-székesegyház:


    A topik címét módosítottam...
  • Pepsi Twist
    #21
    ezek nem zsákbamacskáznak :D
  • bertino
    #22
    jo de ne tegyünk má ugy, mintha büszkék lennénk a ruszkikra hykao
  • hykao #23
    LOL miről beszélsz? :) Mindenesetre bámulatos ez a város lemodellezés, és irigylendő, ahogy viszonyulnak a saját dolgaikhoz...nem úgy, mint nálunk az emberek nagy része (akik szerint ha valami magyar, az szar is egyben...) Biztos lehetsz benne, hogy én is jobban örülnék olyan híreknek ha valakik pl. Budapestet modelleznék le, és ezt a városmodellt a jövőben több játékhoz is fel lehetne használni...de erre pont 0% esélyt látok sajnos...

    Visszatérve az orosz témához: tudod 20 évvel ezelőtt én is untam mint a franc a nyelvet, a filmeket és az egész szarságot, és én is a nyugati dolgok után sóvárogtam...mára viszont fordult a kocka: ma az amcsi- és nyugatmajmolást unom, a gagyi hollywoodiféle kamukat, kliséket filmekben, játékokban stb. stb... szal felüdülést és némi nosztalgikus érzést kelt pl. egy ilyen téma: tuning Volga a Vörös téren vagy épp atomtitok ellopása az amerikaiaktól (játékban értendő :P)! :)
  • bertino
    #24
    jo tény, hogy az orosz időkbe én még maximum gondolatban léteztem, csak mondtam, hogy ennyire ne örüljünk neki, persze király, aprolékos, fasza meg midnen, csak aztán eredménye is legyen Oo
  • malter
    #25
    lada racingtöl sokat vártunk,képek alapján jonak is indult,de a végén nagyon össze lett csapva
    itt már az ingame video alapján sokat javult,ha nem csapják a végén ezt is össze,akkor még egész jo game alakulhat ki:)
  • Pepsi Twist
    #26
    valami új infót valaki nem tud?
  • kifli
    #27
    valam hír van? vagy mélyen hallgatnak az oroszok?
  • hykao #28
    Egyelőre sajnos semmi.
  • kifli
    #29
    na van már valami helyzet? vagy sehun semmi, és szokásos fejlesztési sebesség? :D
  • Pepsi Twist
    #30
    sztem eldobták az öteletet az előzős ejött be... illetve sztem jó csak a kivitelezés nem jött össze... a védelem kurva jó lett viszont a gépigénnyel már voltak gondok :D
  • kifli
    #31
    megtörténhet, mert sehol semmi, még a weblapok is megszüntek, az 1-nek sincs semmi weboldala, sőt a galeos media inc-t sem találom :/