145
(Budapesten)
  • PyRex
    #1
    Ne röhögjetek :)

    Holnap (azaz ma) kellene vennem 1-2 minőségi esernyőt. Nem 100 ezer forintosat, de nem is a leggagyibbat. mondjuk minimum hajlított fa fogantyúja legyen és nagyméretű, egyszínű sötét kellene (nem mintás, nem olyan, amin reklám van). Rákerestem google-ben de nem nagyon találtam megfelelő helyet. Valaki esetleg segítene?

    Köszi :)
  • [HUN]FaTaL
    #2
    Bocsi de ezt nem lehet röhögés nélkül bírni. Amúgy épp most nyílt egy topic hol lehet ilye kapni címmel:DD De nem mindegy milyen esernyő? Védjen a víztől és kész:D
  • hunbasser
    #3
    hallod,kajak nem röhögtem volna,ha nem így kezded :D "Ne röhögjetek :)"
  • kulabácsi
    #4
    lol micsoda problémák :D
  • PyRex
    #5
    baszki, nagyon rendesek vagytok, de... NEM MINDEGY milyen esernyő :) Azért írtam le, hogy milyen kell, mert olyan kell, nem viccből.

    Szóval?
  • PyRex
    #6
    nem találom a topicot...
  • Ronny
    #7
    kérdezd meg az indexen!
  • Rockynhooo
    #8
    vmi piacon , gondolom ott van árulnak mindent :D
  • tommyg
    #9
    szatyor a fejre oszt jó
  • PyRex
    #10
    fa*ért nem bannolják az ilyen okos embereket... nyit az ember egy normális topicot, mi a francnak jössz be hülyülni?
  • Balumann
    #11
    Szerintem az Ázsia centerbe lehet kapni, ott nagyon sok fajta esernyőt árulnak! Anyum is vett egyet, aminek az a jó tulajdonsága, hogy teljesen átlátszó, tök jó :D (csak az a rossz benne, hogy nem csukható össze ilyen kisebb táska méretre, így nehézkes elrakni :D )
  • PyRex
    #12
    na te meg a másik... piacon... olyat amit leírtam? direkt hangsúlyoztam, hogy nem gagyi kell.

    sg-re tényleg ennyi okos ember jár??
  • tugyiti
    #13
    hátha segit vmit :|
  • PyRex
    #14
    na az első értelmes hozzászólás. köszi.
  • Maco13
    #15
    good luck
  • Balumann
    #16
  • PyRex
    #17
    köszi, beírom oda is.
  • Énvagyokazapád
    #18
    áruld már el nekünk, minek neked drágáért esernyő? :D
  • PyRex
    #19
    egy cég felsővezetésének kell. olyan embereknek, akik 25 millió forintos autókkal gurulnak.
  • ZilogR
    #20
    Hátha van magyar kirendeltség - vagy gyorsposta

    Mindent bele és Google
  • I.C.ram
    #21
    Manager Shopokban is érdemes szétnézni. Mammutban mintha lenne egy. Ők szerintem tartanak ilyen elegánsabbat.
  • ba32107
    #22
    ne bomolj szerintem kurva vicces volt :D:D
  • Matthew Prosac
    #23
    Talán itt?
  • Rockynhooo
    #24
    -.- szivesen máskor is.
  • blackgamer
    #25
    demszkygyurcsányvédőtojáslepergetőesernyőre gondolsz?
  • Met
    #26
    "elit" férfi ruházati boltban nézd meg ilyen Griff meg társai, ahol öltönyök, nyakkendők stb. vannak semmi ilyen flitteres buzis emos poló.
    Ott szerintem lehet kapni jó minőségű egyszínű nagy ernyőket. Vagy esetleg tudnak egy helyet ahol kapsz.
    vagy
  • sapkafej
    #27
    de nagy az arcod
  • Taranov
    #28
    Egyébként tényleg, csak nem akartam közbeszólni.

    Egyrészt bárki vehet 17 vagy 100 ezres esernyőt, hisz még az átlagkereset is 100-150k Magyarországon, így nem gond egy ilyenre beruházni.
    Másrészt aki 25 milliós autóval jár, az is ugyanolyan ember, mint mások.
    Egyébként ez jellemző Magyarországra, hogy aki nem 25 milliós autóval jár, az ufónak azt, aki azzal jár, és fordítva.
    Ha csak párszáz km-t megy az ember nyugatra, ott már teljesen normális, hogy egy üzleti tárgyalásra a 25 milliós autójával megy a cégtulajdonos, a piacra pedig egy Golfjával.
  • LoDMaSt
    #29
    Nekem Ez a bolt ugrott be először.
  • Phat Smoker
    #30
    ezek itt nem néznek ki rosszul:
  • mama2
    #31
    De mi az a href amúgy? Mert már láttam hogy sokakat bannoltak, mert beszúrtak egy href linket. De semmi nincs benne( a tiédben legalább is)
  • joebacsi
    #32
    közvetíti a linket (ha megnézed, miután rá kattintottál egy teljesen más cím lesz a böngésző címmezőjében), és két előnye van:
    egyrészt rövidebb lesz az url
    másrészt a cél oldalon nem lehet lekövetni, hogy honnan kattintottak rá

    bannolni meg nem a href miatt szoktak, hanem mert általában egy reklám linkjét közvetítik vele
  • Aspyrin
    #33
    Találtam neked egy ideálisat:
  • Woodpecker
    #34
    én is találtam sztem yo lesz egy 20 milkás kocsihoz , egy pedobear koppincs:


  • PyRex
    #35
    atyaég... nálad valami nem stimmel. személyiségi zavar, vagy kisebbségi komplexus. megkérdezték, hogy kinek kell és válaszoltam. az, hogy 25 millió forintos autókkal gurulnak, az nem nagyzolás, hanem TÉNY. mint ahogyan az is tény, hogy nyilván nem fog egy bóvli szar esernyővel járkálni.

    ennyi irigy ember van kis hazánakban? ha valaki beszél arról, hogy másoknak jobban megy, akkor már "nagy az arca"? OMG...
  • PyRex
    #36
    A topic zárható, közben megleltem a boltot. Köszi azoknak, akik nem viccelték el.

    És köszönöm annak a sok elmebeteg baromnak is, akik viccet csináltak egy számomra fontos dologból, egy normális kérdésből. Majd ha esetleg nektek kell valamiben segítség, legalább ennyire számíthattok rám is!
  • Aspyrin
    #37
    Kérdés passzol-e az autó színéhez?
  • 89
    #38
    De most komolyan??? Hol lehetne máshol venni egy esernyőt, mint egy ruházati boltban??? :D
  • Phat Smoker
    #39
    pl. menedzser shop ?
  • 89
    #40
    jó ez a másik...meg a piac...de hát sztem ez egyértelmű :)