4825
Crysis Warhead
  • Smithwarden
    #1
    Crysis Warhead - immáron hivatalosan is.

    A CryTek idén márciusban védette le a Crysis Warhead nevet, most pedig hivatalosan is felfedték: igen, stúdiójukban valóban készül egy játék ilyen címmel.

    A hivatalos CrysisTheGame.com weboldalon jelent meg a fentebb is látható kép, mely azt sejteti mindannyiunkkal, hogy közeleg a Crysis 2 bejelentése. Konzolosoknak jó hír, hogy a készítők felhagynak a játék kizárólag PC-re való fejlesztésével, így a folytatás Playstation 3-ra és Xbox 360-ra is meg fog jelenni. A döntés egyik oka, hogy az előző rész megjelenése előtti, brutális gépigényről szóló hírek tömegpánikot váltottak ki, és a vártnál kevesebb példány fogyott a játékból, a másik ok pedig, hogy az FPS stílusú játékok konzolon 4-szer, 5-ször jobb eladásokat csinálnak, mint PC-n.

    Crysis Warhead - Gamekapocs
  • Smithwarden
    #2
  • Dragooon #3
    remélem összekapják magukat és izgalmasabb lesz mint ez előző.
    várom
  • Qwerty4
    #4
    Akkor ez most a Crysis 2?Ezzel a címmel jelenik meg?
  • wedge31
    #5
    Én ugy halottam hogy ez kieg lesz és nem folytatás de majd meglátjuk.
  • KILLER2
    #6
    Hát nem is tudom. Most akkor változtatnak a motoron? Mert az lehet, hogy nem ártana.
    Összedobjak egy bannert?
  • Dénes é
    #7
    teljesen felesleges banner gondolkozz 1 kicsit aztán írj
  • davidka003
    #8
    Vegyél vissza az arcodból. Ha akar csinálhat bannert. Miért lenne felesleges?
  • Qwerty4
    #9
    Szerintem is.Túl korai még.
    Igazából még azt se tudjuk biztosan mi sül ki ebből.
    Képek se igazán érkeztek...bár ebből az egyből is lehetne bannert készíteni.
  • Smithwarden
    #10
    "Megjelenés PC-re idén ősszel."

    Crysis Warhead - Hardwired
  • Smithwarden
    #11

  • reaper4
    #12
    nem mind1 nektek? lol.
  • Cat #13
    ezek a képek még az eredeti játékból vannak.
  • Smithwarden
    #14


    Crysis Warhead - Budapesten készül a kiegészítő!
  • Smithwarden
    #15
    Igen tudom, irjak is a cikkben.
    (csak a feeling miatt masoltam en is be)
  • Qwerty4
    #16
    De, teljesen mindegy. :)
  • Prince of Máté
    #17
    Elvileg ősszel jön, a Crysis is sok halasztás után szeptember 4-re volt kiírva, aztán november lett belőle :(
  • KILLER2
    #18
    Bocsánat, hogy megsértettem őméltóságát. (kicsit nagy az arcod, vegyél vissza)
  • KILLER2
    #19
    Most csak nem csúszik annyit. Ha nem nyúlnak a motorhoz, akkor gyakorlatilag csak néhány új modell és pálya kell, meg a történet. Ez egy hozzáértő csapatnak nem hinném, hogy gondot okozna. Bár kis opcimalizáció beleférne. Meg nagyon rá kéne gyúrni helyenként a fizikára és én nem bánnám, ha a textúrák egységesen lennének nagyok vagy kicsik, mert érdekes, hogy pl highon a legtöbb jármű belülről mosott szar, ellenben az arcok mindig gyönyörűek. Meg a szintén fos, agyonnagyított textúrákat is le kéne cserélni, ami gyakran van kőnél, mert érdekes az is, hogy rohangálnak 20 FPS mellett highon a high poly karakterek csillogó cuccal és meglátsz emellett egy csúnya, homályos követ, pedig nem is nézed messziről (kő alatt a kőnek festett felszínt értem)
  • reaper4
    #20
    azt írják, h jobban lesz optimalizálva. persze ez majd kiderül...
  • KILLER2
    #21
    Régire is ezt írták... Ezt majd csak megtapasztalni fogjuk. Attól félek, hogy nem így lesz, de bízzunk benne, hogy megcsinálja a Crytek.
  • grebber
    #22
    "A CryEngine 2 felturbózott, és jobban optimalizát verziója által hajtott játék során Nomad társa, Sykes őrmester (ismertebb nevén Psycho)kalandját élthetjük át, amely az eredeti történettel párhuzamosan zajlott."

    A történet fasza lesz,de erre a jobban optimalizált dumára kiváncsi leszek!
  • K0CKA
    #23
    Ha feltúrbózott akkor nagyobb gépigény = magasabb a Crysis-énél >>> optimalizálják >>> crysis gépigény
  • Prince of Máté
    #24
    Reális következtetés :D
  • RAZOR27
    #25
    Most olvastam pgo-n, hogy a pesti Crytek kirendeltség csinálja a gamet!
  • KILLER2
    #26
    Ha késik a játék, megyünk hozzájuk tüntetni xD
  • Dénes é
    #27
    hűha
  • KILLER2
    #28
    Most legalább nem kéne olyan messzire menni, mint anno az 1nél.
  • Dante73
    #29
    Nem igazán világos, hogy ez akkor most a trilogia 2. része, vagy csupán kieg? Nem mindegy! Mert ha ez kieg, akkor kell hozzá az alapjáték, aminek mondjuk lecseréli a motorját, és akkor elképzelhető, hogy csökken a gépigény. Ha külön játék, azaz folytatás, akkor a Crysis-t sosem látjuk már optimalizáltan futni, mert ha jól értem, emiatt hagyták abba az 1,3-as patch készitését. Vagy azért, mert ennek az optimalizgatása közben rájöttek, hogy valamit nagyon elszabtak az elsőnél, annyira, hogy nem is javítható?
    Azt azért remélem, hogy ez végre valódi dx10-es "efektekkel" fog kijönni, és nem letiltott dx9-es cuccokkal szúrják ki a szemünk.
    Viszont az egyértelmünek tűnik, hogy konzolokra nem jön, amin csodálkozni nem, csak röhögni tudok. Szerintem ez a játék vagy csúnya lenne konzolon, vagy el sem indulna. A gépigényéből kiindulva. Bár ha tényleg optimalizálnak rajta, akkor ki tudja...
  • gduck
    #30
    Ez biztos nem fog csúszni, mert ősszel jön az FC2-is :) Szerintem ez is közrejátszik az időzítésben :D
  • Smithwarden
    #31
    Ha minden igaz kulonallo game lesz, nem kell hozza az alap jatek:

    crysis.hu - crysis warhead - stand-alone
  • mama2
    #32
    Wáó, magyar játék lesz zsír:o.
  • Prince of Máté
    #33
    A Crysis is magyar volt...
  • bertino
    #34
    de neki ez ujdonság.
  • Bence94
    #35
    gagyi minőségű képek
    nagy a valószínűsége hogy videobol vannak.






  • Smithwarden
    #36
    Crysis Warhead PC gamer infók

    (Tiscali) A PC Gamer magazin szellőztette meg az alábbiakat a Crytek Budapest büszkeségéről (TnS Hírszolgálat):

    - A játék ott kezdődik, ahol Psycho elválik a Crysis főszereplőjétől Nomadtól és az anyahajón ér véget, ahol újra összetalálkoznak.
    - Nagyrészben a sziget másik oldalán játszódik.
    - Az eredeti játékhoz képest sokkal kevésbé lineáris, szabadabb játéktér.
    - Nanosuit funkciói hasonlóak, de lesznek meglepetések ez ügyben.
    - A szingli kampány kb 8-10 óra.
    - Két új fegyver már biztos: gránátvető és dubla SMG.
    - Fejlettebb AI várható.
    - Új járművek: páncélozott felderítő jármű (nagyjából akkora mint egy dzsip) és egy légpárnás jármű, mindkettő használható multi mókákban is.
    - Új team multi mod, nem olyan bonyolult, mint a korábbiak.
    - Gyorsabban fog futni ugyanazon a gépen, mint az eredeti játék.
    - A legnagyobb részletességű effektekhez már nem lesz szükség dx10-re (:DD).
    - A dialogusokat a Bioshock írója Susanna O'Connor szállítja.
    - Teljesen különálló termék, nem add-on, nincs szükség hozzá a Crysisre.
    - A Crysis 2 akkor lesz, ha kedvezőek a Warhead eladások (:DD ismét)

    hardwired.hu
  • gduck
    #37
    IGN Preview



  • elitehun
    #38
    Előzetes
  • KILLER2
    #39
    Én azon izgulok, hogy lesz-e ehez is sandbox és ha igen, akkor külön lesz-e vagy működni fog a réig ezzel vagy új lesz és hogy az támogatni fogja-e a régit vagy valami ilyesmi. Az lenne a jó, ha ugyanúgy használná a modelleket, meg mindent és az eddig elkészült/készülőben lévő modok támogatnák ezt is, mert én nem bírnám ki, ha ezt nem lehetne moddolni. Jó játék ez a Crysis, de nálam azért van a kedvencek között, mert jól moddolható és "könnyen" ehet hozzá úgy pályát vagy egyéb kiegészítést csinálni.
  • KILLER2
    #40
    Ennek a cikknek azon a részén, hogy "mely a fejlesztők ígérete szerint legalább olyan hosszú és kalandos lesz, mint az alapjáték." néztem egy nagyot. Hát ajánlom is, hogy legalább olyan hosszú legyen, mint az első, mert az is meglehetősen rövid volt.