9
  • Flashy
    #1
    na, akkor az én képeim is sokat fognak érni csak kell várni még 50-60 évet.
  • Mister
    #2
    pont a Szerelem címűt tartom átlagosnak, a többi viszont nem rossz.
  • szebacs
    #3
    pedig nagyon jól sikerült kép, részemről le a kalappal.. jó azért látni, hogy tényleg van "igény" a művészet ezen megnyilvánulására. ;)
  • Gabe Dearborne
    #4
    Gyerekek, a nagy számok törvénye szerint nem kell olyan sokáig várni. Minden felgyorsul, így a képek is hamarább kerülnek majd rivaldafénybe. Az viszont kétségtelenül jó, hogy a digitális korszakban is van igény művészi fotókra. A mennyiség nem mehet a minőség rovására.
  • Möci
    #5
    Nekem sem igazán jön be a "Szerelem". Számomra az értékét az ára adja. Tanultam esztétikát rendesen, de nekem "ebből 12 egy tucat". (Mondjuk tisztában vagyok vele, hogy vélhetően bennem van a hiba.) Erre mondják azt, hogy ízlések és pofonok...
  • barii
    #6
    tessék körül nézni a fotozz.hu-n mennyivel jobb képek vannak
  • ension
    #7
    Az utolsó képben nemértem mi a különleges amiért fizetni lehet érte... 70 év múlva majd biztos rengeteget fizetnek egy képért amin Sébastien Loeb hatalmasat ugrat a Citroen WRC-vel... nemértem ezeket a dolgokat... ahogy azt sem hogy egy vászonra hányt bosófőzelék miért nevezhető naturalista művészetnek... csak azért mert minden szart belemagyaráznak? milyen romantikus álmodozó is az ember hiszen ez kb olyan mintha a felhőkbe látnál meg valamit vagy a csillagokban... a modern művészet (a tipikus: ilyen képet én is tok csinálni) számomra csak agymenések, a mai társadalom visszafogott vagy éppen eltúlzott groteszk érzéseinek hányadéka valami logika alapján, vagy eltúlozva vagy túlságosan is egyszerűen "ábrázolva"... de hiába, változnak az idők és a művészet is mint fogalom
  • Tower Guard
    #8
    Hát igen, modern művészet. Veszek egy modernebb digitláis fényképezőt,lefotózok egy tájat, vagy egy virágot, vagy egy gilisztát vagy anyámkínját, ami épp elém kerül, és elmegyek egy "nagy művészi fotóshoz" aki majd összeszarja magát az örömtől, és meglát benne valami olyat amire soha a büdös életbe nem gondoltam volna, és voálá ott a híres művészi fotó
  • Lateralus
    #9
    Így van. Ennyire egyszerű az élet.